» »

Najboljsi računalniški servis je:

Najboljsi računalniški servis je:

1
2
»

Jure2k ::

misionar, cenim, da si se predstavil in objasnil svojo verzijo. Katera je resnična me niti ne zanima, ampak se strinjam, da tole postaja ena velika reklama. Jest tud popravljam in vam popravim za 1 tolar manj kot v Mlakomu >:D Hehe.

Jaz kupujem računalnik po posameznih komponentah, tako dobim dele tam, kjer so najcenejše, pri uvoznikih. Pa še manj problemov je z garancijo in nalepko na zadnji strani ohišja.>:D

Bom pa vseeno pohvalil power plus, ker so mi že pred leti (P133:D ), brezplačno zamenjali cd-rom in to namesto 8× hitrosti kar 32×. Brez besed. So se pa kasneje močno skvarili, tako, da se jih zdaj izogibam.:\

OldSkul ::

No, ja sem tudi imel slabe izkušnje z Megahit servisom.Več ne bom govoril ker sem na tem forumu že večkrat obrazložil zajebencije ki so se dogajale na servisu.
Drgač pa vse najslabše Megahitu, res.
Najboljša rešitev se mi zdi samo ta da kupuješ komponente posamezno, in to da se tle sprašujemo kateri servis je najboljši se mi zdi brezveze ker so vsi servisi na približno isti ravni in povsod bodo hotel denar za nekaj kar nisi storil.Seveda pa obstajajo tudi izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Primoz ::

V tej temi sodeluje TOLIKO predstavnikov raznih računalniških firm, da smo začeli razmišljati, da bi jih kar po gestapovsko označili (logotip firme pod ime ane) :))

Ampak zaenkrat je to samo predlog.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

userc ::

Sasarj79 - grem stavit da si ti eden tistih "jakih težakov"!! Grem stavit... Z megahitom namrec niti jas niti noben ki ga poznam ni imel nobenih tezav! Nikol! In mislim da zate niso delali tezav! Mislim da je vsa krivda na tebi! 100%! :P

boštjan ::

V tej temi sodeluje TOLIKO predstavnikov raznih računalniških firm, da smo začeli razmišljati, da bi jih kar po gestapovsko označili (logotip firme pod ime ane) :))


i agree>:D >:D >:D

Primoz ::

Uroš... tale account ti bom lepo združil s starim. Če že morate svinjat z samopromocijo.. dajte vsaj obdržat en sam account (in se ne klonirat)... PROSIM.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

ferjan ::

Asqard: še vedno čakam na odgovor.



V tej temi sodeluje TOLIKO predstavnikov raznih računalniških firm, da smo začeli razmišljati, da bi jih kar po gestapovsko označili (logotip firme pod ime ane) :))


Skrajni čas, ker je vedno več take reklame. Enostavno ne moreš vedeti ali ti nekdo prijazno svetuje ali te prijazno nateguje.

Jure2k ::

Skrajni čas, ker je vedno več take reklame. Enostavno ne moreš vedeti ali ti nekdo prijazno svetuje ali te prijazno nateguje.


. >:D LOL>:D

Primoz ::

Pa misionarja bo tudi treba zbrisat (razen, če bi rad, da izbrišem edija..). Zakaj mi to delate?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

boštjan ::

ker nimajo v službi kaj za delat pa se po forumih drsajo

totimato ::

Najboljše izkušnje imam z Birostroj Maribor. Nazadnje, ko sem bil tam (že precej časa nazaj) mi tudi za diagnostiko niso računali. In marsikaj se da dogovoriti.

Moja druga izbira pa je Comtron MB. So malo dražji, samo bolj profesionalni (se mi zdi).

lp

totimato

Soldier ::

Js mam pr Mlacomu slabe izkušnje, pa pr trend-netu tudi(un taglaun je lopov)

Asgard ::

ferjan :


Almapek d.o.o.
lapajnetova 31
5280 Idrija


aja to ni reklama, ampak samo naslov nase firme, ker je zanimalo ferjana

ferjan ::

tnx asgard: žal je v Idriji tako, da mi ne pomaga, ker je predaleč.

Še vedno iščem servis, ki ne zaračuna diagnoze...tokrat bi rad še, da je servis v Ljubljani

ABX ::

Edi: Kdor pljuva čez servise so ponavadi 14 letni froci, kateri sproti dodajo še kako herojsko akcijo (beri:fizične grožnje).

Ni za jemat resno.

Če je servis poceni, se pritožujejo nad delom, če je dober pa nad ceno.


Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

OldSkul ::

Jako dobra pravljica USERC, bravo, pa upam da boš še kakšno pravljico povedal, da se bom mal nasmejal a prov?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kriminalne zahteve serviserjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645222 (3596) flipflop
»

Spet Mlacom

Oddelek: Kaj kupiti
413158 (1914) Ziga Dolhar
»

Kje kupiti: računalniške trgovine v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
334009 (2804) Fish <><
»

Kje kupiti komplet PC?

Oddelek: Kaj kupiti
211818 (1457) tedybear
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544767 (43380) Tjulenj

Več podobnih tem