» »

Sanjski moški & Hackers

Sanjski moški & Hackers

1
2
3

Sergio ::

Kaj je tu tok tipičnega? Sej je z njo ravnal kot z eno krpo. Tvoja mat ma prav.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Neon87 ::

KK lahk folk to gleda,...to pofuk*** zrežirano oddajo, ki nima nobenga smisla kot pa da bedaste ljudi prilepi pred ekran in jim zbija moralo,...kot je mene ob tej temi začela glava bolet,...

iso2000 ::

Ja sej to ni nič slabega, če ga je skenslala. Zakaj je to tipično žensko? Kaj je pa počel z njo? Nisem ravno spremljal te oddaja...:8)

CaqKa ::

Prosim ne mi rect, da gledate to.


jaz se isto sprašujem. :D one nemške oddaje o odvetnikih so še bolj glupe :)

BlazP ::

Ja uni odvetniki so tud biseri.

Pa se ena taka cvetka: Dismissed na MTVju. Kak je pa to neumna oddaja!
A bo to tak zgledal pr nasih otroc?
Hcer:"Ati js sm zmenjena z Borutom pa Matejem, gremo na zmenk. Ne vem se pr kirmu bom prespala. V glavnem, ne me cakat zvecer ok? papa!...AJA! Ka si vidu kje moje Timeout kartice?"

Ziga Dolhar ::

"Timeout kartice"?
https://dolhar.si/

Binji ::

laptopa za 20 dni?? Kje se prijavim?8-O
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

flipflop ::

Ja tista timeout kartica. Tisti ki jo dobi mora za 15 minut stran da potem sama dva ostaneta.
(ene parkrat sm ulovil:8) )

Boki_ ::

Za 20 min mora stran... Gledal redno pred par leti:D :8) 8-O
I'm back

vrtnyka ::

Ej, ya ....:) Mogla sem se oglasit :P No, res je ...izbrana bo vojakinja Natasa, vendar se baje ne bosta porocila ...ammm...glede teh zensk...sexal je baje z tremi, majo dokaz..:P
Drugace pa ...natasa je se res edina .. k je tko mal bolj normalna in predsvsem luskana :\ Samo je pa res, da je malce premlada, glede na to, da se on giblje okrog 30 let? :O
vrtnyka ma resota rada

cryptozaver ::

No lepo da beremo se zenski pogled na zadevo. In kaj menis o tem 'sanjskem' moskem? Poglejte samo tale chat.

Ni kaj. Pustmo zdej kok butast je tale show ampak tip je izkoristu dano situacijo. Poleg tega ma pa se jajca da se je prjavu. Jest jih nimam za kej tacga.

BigWhale ::

A ni bla lacna al kaj? V cem je fora vrtnice? Povabilo na poroko?

Ziga Dolhar ::

BigWhale: glej oddajo, pa ne boš streljal kozlarij.

--

p.s.: rtnica je povabilo za nadaljne sodelovanje.

Če smo bolj realistični: ne-vrtnica je ustreznica odfuku/dvojki/košarici v celofanu. >:D
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

A je ze s katero sexal?

Which base did he score? :P

vrtnyka ::

cryptozaver ane ! :) No ja.... meni osebno ni usec :D Zame to ni noben sanjski moski.
Bigwhale, ja :) Baje s tremi :) Pozor Natasa je med njimi :\
vrtnyka ma resota rada

BigWhale ::

> Bigwhale, ja :) Baje s tremi :) Pozor Natasa je med
> njimi [:\\]

A so to kaj pokazal al so to sam povedal v oddaji? Kdaj pa kje? Mislim, vrtny daj no ne skrtari tako z informacijami... ;)

CaqKa ::

a ti je magična kugla spet predaleč?
zakaj pa je to tak važno če je kero al pa jo ni?

BigWhale ::

Em, kuglo sem zadnjic vrgel enmu v glavo, k mi je reku, da linuxi sucks...
;>

Zakaj je to pomembno?? Erm, ozenil se bo!!! A ti bi to kr tko na pamet? ;)

CaqKa ::

ehhe zanimivo. premalo gledam oddajo da bi vedel da se bo ženil. :D

ahac ::

No ja.. po ločitvi mu bo še vedno dost $$ ostal..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

cortez ::

BTW..

v nemški različici je izbranka pustila tipa po 1 tednu (tud 22 letnica, črnolasa), zdej pa je ta tip s 2-uvrščeno (27 let, blond).

A vidiste kakšno podobnost z našo oddajo (nataša, simona)


Sicer pa zdej poteka Bachelorette v Nemčiji. Ženska Monica (27, model) zbira med 25.
Glih zdej sm zapazu, da prihaja iz Slovenije8-O (starši)


Dogajanje poteka na Azurni obali.

Je le mal razlike kok se lotijo zadeve profesionalci al pa naši amaterji:D

Redkvica ::

Eh, Simone je pa škoda za tega tipa, no. Bo gotovo sčasoma kaj boljšega dobila.

vrtnyka ::

Hja, hm ...baje sploh nebo Natasa izbrana ..tko sm slisala danes ampak tista blonda. Ker je baje Natasa zaupala teli blondi, da ji Damir sploh ni in usec in to, da se ji gre samo zato, da zmaga v tej oddaji, da ne namerava bit z Damirjem kaj sele porociti se z njim. 8-O Baje, da bo izbrana blonda samo vem pa ne. Sej gre oddaja k koncu, bomo videli :)

Biggy, ne vem .. v oddaji so povedali 1x, da so jih slisali v spalnici8-O :D
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

BlackHole ::

O kaki poroki pa govoriš, lepo te prosim. Kdo se pa ženi po 1-2 mesecih poznanstva?!:\
LP Marko

BigWhale ::

V Las Vegasu se porocajo po pol dneva poznanstva ;>

BluPhenix ::

Sej je edina ki še nekako zgleda od vseh 4 ki so ostale. Itak, da sta se že onegavila, sej je priznal, da so bila tudi srecanja izven snemanja. In ko so ga vprasali, ce so ta vplivala na izbor je reku : JA, kaj pa druzga :\

Zgodovina sprememb…

vrtnyka ::

Ma, ni bla blonda izbrana :( Hehehehe, a ste videli posnetek na koncu ?:))) Kar je pa prevec je prevec ! ;) :D :D :D
vrtnyka ma resota rada

lopov ::

Nisem. Je ponovitev?
Sicer pa, kaj je bilo na koncu?

:D

vrtnyka ::

Ne vem kdaj je ponovitev. Kazali so umazan posnetek polnih socnih zvokov nanasajoc se na imeni D in N. >:D
vrtnyka ma resota rada

Redkvica ::

Najbrž je bila to reklama za naslednjič:)

Jackal ::

Samo mislim ne... to je pa čist too much...

Se peljeta D&N v avto pa jo tip čisto nedolžno vpraša kdaj pride teta, pa ona reče da drug teden... Khm, khm.... upam da se je še kdo drug "zrajtal" katera teta pride...

"You and me baby ain't nothing but mammals so let's do it like they do on the discovery channel"

Pa poleg tega sumim, da tista ta druga ne bi hotela vrtnice, pa so jo le prepričali ($$$), ker drugače bi se zadeva prerano končala. Se je videlo na koncu v pogovoru, da ve, da nima šans.

BigWhale ::

> Khm, khm.... upam da se je še kdo drug "zrajtal" katera teta pride...

Od mame sestra?

lopov ::

Potne stroske pa krije Always Ultra ...

CaqKa ::

Zakaj je to pomembno?? Erm, ozenil se bo!!! A ti bi to kr tko na pamet? ;)


in kolko si ti "testiral" predno si prišel do podpisa.


da ne bo pomote, zanimajo me številke različnih f-male oseb

BigWhale ::

To je cist off topic... :P

Tody ::

Ne a res ? sej je cela tema foo. Sicer, česa te je strah Gaby ?? :D

BigWhale ::

Nje se najmanj... :P Butasto je ze sploh vprasanje.

CaqKa ::

v bistvu niti nevem koliko je vprašanje butasto, glede na to da si pri tej temi vedno najbolj glasn.

Stepni Volk ::

vrtnyka - a sanjski moški z vsaj tremi spi, predno se odloči? To mi ni pa nihče povedal...

BTW... če imate kolege, prijatelje iz KR... vam bodo povedali, kdo je že dolgo časa izbran :)

freejack ::

jao,. sram me je,. ne mi rečt da ste še pri Esmeraldi v prvi vrsti stali, ko je prišla k nam,..

d0rK ::

Rofl freejack! ... Isto sm se jz spraseval k sm brou tele replaye =)))))))))...

Sicer pa ker pofukan zreziran sranje nm predvajajo ... Da bi pa en real show kuker je recimo The Apprentice zakupil ... To pa ne ... Ohohoh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

Gandalfar ::

pa sej hocte ameriko, zdej jo pa imate .. tm je 5 takih showov vsak dan

Hocem reci, da bi lahko bila kvaliteta dosti slabsa in da jim gre verjetno kar dobro

Zgodovina sprememb…

Microsoft ::

LOL
Tistala o esmeraldi je bla dobra!

Pa kr ne morm verjet, da se gledate tole! Folk, z vam more bit neki narobe... Ej, a pa si slisu, da je z ono sexu?! Ej, pa si slisu, da je ono pustu, ker mu je ona druga rekla, da je oni treti ena rekla, da je rekla, da je oni ta prvi samo za denar in da je zdej ona ta peta to zvedla in povedala ta tretji?!:D
Producenti se nakonc se najbolj smejijo vam, ko gledate butaste oddaje, vmes pa vas filajo z maskaro maks faktor, ki poveca vase trepalnice vse do neba.:D :D

OK, pa sm zdele sou gledat na pop-tv.si, ce je ze konc te oddaje, pa vidm, da se zdej glih bliza konec. Ja super, ce bom mel konc tedna kej cajta, pogledam tole, da vidm, kako gate para. Tole more bit komedija!!!:P


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BigWhale ::

Jaz sem v vseh temah glasen, to ni nek argument... Resno. Ce bi pa rad vpogled v moje osebno zivljenje, pa pocakaj, da biografijo koncam... Bos dobil vseh sedem nadaljevanj...

;>

Ziga Dolhar ::

> Pa kr ne morm verjet, da se gledate tole! Folk, z vam more bit neki narobe... Ej, a pa si slisu, da je z ono sexu?! Ej, pa si slisu, da je ono pustu, ker mu je ona druga rekla, da je oni treti ena rekla, da je rekla, da je oni ta prvi samo za denar in da je zdej ona ta peta to zvedla in povedala ta tretji?!

Ejga, Microsoft, a si slišu napovedovalko na 24ur, ki je gosta v studiu vprašala, zakaj vlada ne sprejme nekega zakona?
https://dolhar.si/

CaqKa ::

BW, da se nebomo okoli vrele kaše vozli bomo enostavno rekli da na zgornje vprašanje nočeš/ ne želiš odgovoriti. bi reko takoj pa bi blo ok.
tota izmikanja pa so kr neki.

Microsoft ::

Ejga, Microsoft, a si slišu napovedovalko na 24ur, ki je gosta v studiu vprašala, zakaj vlada ne sprejme nekega zakona?

Ne.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BigWhale ::

Jasno, nocem. Te cist nic ne briga, tisti za katere pa mislim, da jih zanimajo taksne in drugacne statistike, pa to ze tako ali tako vedo...

Heh...

Tody ::

Okey dost o tem... drugače bom odprlu temo Kolikokrat ste že testirali svoj hardware in ali ste ga kej OC-jali :D

vrtnyka ::

Stepni Volk, ne :P Pa tud nebi smel. Oddaja namrec ni bla zato narejena...tko, da no comment.Pateticno res.
vrtnyka ma resota rada
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Discovery, NGC & Co. - kam so šli dobri dokumentarci?

Oddelek: Sedem umetnosti
263770 (2706) flipflop
»

Lepotica in zver? Ne, piflar! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
629217 (6416) zile
»

Sanjska Ženska 2

Oddelek: Loža
482777 (1466) Keyser Soze
»

Zamudu sm gledat sanjsko zensko.... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1409366 (5163) Tic

Zaljubljenost

Oddelek: Loža
141267 (875) sketch

Več podobnih tem