» »

Zamudu sm gledat sanjsko zensko....

Zamudu sm gledat sanjsko zensko....

1
2
3

Myth ::

Gledal sem obojno , kot sanjskega moškega kot žensko. In lahko povem, to je prava komedija. In kot veste je to produkcija POP TV-ja. Kar veliko pove o tej temi. Kaj več ne bom komentiral, ker zares nima smisla, moje mnenje pa bi koga užalilo ali kakorkoli drugače. Če me bo zanimalo ozadje pa se bom že pozanimal pri vezah.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

ČIP 008 ::

To kar je napisal bergers je samo kapljica v morje. O tej miši oz. podgani bi se lahko napisali celi romani negativnih štorij. No in to naj bi bila za nas "sanjska ženska" malo morgen.

Tear_DR0P ::

vouyerizem na vrhuncu :)) kaj v petek zvečer nimate kej bolj pametnega za počet ljudje, kot pa da TV buljite??
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

McWolf ::

Ah lega :D. Sj lah tut ob sobotah popoldne gledas. Sanjski moski je biu tak... pac sanjski za zenske k vse nardi zanjo. Ta sanjska zenska je pa tut taka princeska d rab enga k bo vse naredu zanjo.

Fora je pa tud, da gledas ka jvse ljudje pocnemo pa se mal nasmejis.
Go tell it on the mountains!

Ziga Dolhar ::

Sam daj'za obrekvat, pa smo srečni :-).
https://dolhar.si/

Stepni Volk ::

Sam sem prisiljen to gledati, ker drugače nisem socialen v službi.. mnenja sta pa tako že lepše podali od mene... podgana... LOL:D

BigWhale ::

To je zenska, ki je bla celo zivljenje dominantna nad moskimi...

Zdaj bi jo moral en v roke dobit in mal k sebi spravit... ;>

Keyser Soze ::

Se ne sme pozabit, da vsaka četrta pada po stopnicah.:D

Če je res vsaka četrta. Moja je že padla.

poweroff ::

Ne morem verjeti da to res gledate...

Sam sem prisiljen to gledati, ker drugače nisem socialen v službi..
Jaz tudi nisem, sploh zato, ker nikoli ne gledam fuzbala in podobnih zadev. Pa kaj potem? Saj imamo druge stvari za pogovore.
sudo poweroff

BigWhale ::

No ja, jaz se s tem ne bi hvalil... Pa nisem imel v mislih 'padanja po stopnicah'. Mogoce kdaj drugic na kakem drugem forumu :P

Keyser Soze ::

Jah, s čem se je pa za hvalit tlele? Čirule čarule. Če je padla je padla, ne?! Kaj, a tebi še nikoli ni ratalo past po stopnicah? Svaka ti čast v tem primeru.:\

link_up ::

:( naj raje probajo big brother show...
In and Out

d0rK ::

Mislm, da je biu njihov namen dosezen...Da se na veliko govori o tej oddaji.


Kaj ce so use "prevare" le del skrbno zamisljenega marketniga?

Myth ::

d0rk, bingo. Očitno nekaterim tukaj to ravno ni jasno. Oni na Pop TV vztrajno zanikajo in glumijo da je to reality-show. Whatever... :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

bastadu ::

Mogoče pa 'žrebci' niso vedeli, da samo zaradi šova manipulirajo z njimi (pač ustvarjalci oddaje preko Miše), in je tako vse skupaj veliko bolj realno izpadlo, kot pa če bi vedeli, se vam ne zdi??:\

Myth ::

btw, vsakršne govorice o njej da ima fanta in zaradi česa je šla tja, so samo GOVORICE. Kako to vem, ne bom razglablal. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Gandalfar ::

Zakaj bi pa morali tebi zaupat in ne ostalim?

boštjan ::

Mr|ce je bližji sorodnik miše,100%:))
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Myth ::

boštjan, you're near. :8)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

boštjan ::

Mr|ce, pol pa nam še ti povej dobro stran miše,če jo res tako dobro poznaš.Sam lahko samo sklepam po oddaji kakšna je in kar sem videl se mi niti malo ne dopade.Če pa ma res kakega izven oddaje,pa sem trenutno le v rumenem tisku prebral.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

matjash ::

miša sanjska ženska?

če odbijemo njeno prepotentnost, arogantnost, hinavščino, CASHpichkinos.... nam ostane samo...

TELO - če pa so njene obline v ponos slovenskim dekletom katere naj bi predstavljala :\

...poznam rešitev za "našo" mišo - LEPOTNI KIRURG!! (O podrobnostih operacije raje ne bom komentiral)
... bolje pozno kot nikoli.

SavoS ::

Hehe Miša pa sanjska ženska......dejte no.......ji pa še veliko manjka do tega.......

Moja sanjska ženska>:D

[img]http://www.shrani.si/pics/sanjskaz9127_...
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SavoS ()

bastadu ::

SavoS: LOL:D

vrtnyka ::

Vi to tle mal prevec posplušujete :) Govora je o "sanjski zenski" ne o ostalih ženskah :D
Drugače pa ja, se strinjam, da tudi ona ne igra poštene igre. Naprimer, ni bila poštena pri Ediju, ker se ne spozna na klasiko, pri Zoranu, ker je pac malce bolj poraščen, pri Boštjanu glede otroka in tko. Etaq, pa so celo oddajo oziroma celotno snemanje spremljale opazke oz traci, ki smo jih slisali/prebrali :\ Drugace pa, čim več tragedij je, tem bolj bo stvar gledana. Logika.:P
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

Slowenc ::

hehe, kako je pa Robert branil Mišo v zadnji oddaji, kar ne moreš verjet. Vseh petnajst proti njej, revca. Ampak so pa producenti prov bedni, da postavijo takšen koncept zadnje oddaj. Stalno je bilo slišat Roberta: "ti si pa takrat to rekel, potem drugiš si pa to in to, no pa poglejmo" ... itd.

In pa glede unga fegija. Naj kdo reče da ni peder.
Skiny gate.

Myth ::

Pa to že jaz govorim od prve oddaje... to NE more biti reality show. Čisto zgubljen pomen. Ne gre skupaj oddaja, kjer nekdo išče svojega moškega/žensko in oddaja, ki bi se naj snemala skozi in prikazala stvari kot so. A niste slišali?

Robert je dejal v oddaji: Ja, saj iz materiala smo dali to v eter...
mislim ej... budale na kvadrat... sicer pa čisti marketing. Meni je to podel marketing od POP TV-ja. Sicer pa sem že off-topic. Se opravičujem.

Sicer pa vse udeležence tega pogovora vabim na ogled strani www.sanjskazenska.si :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

nevone ::

Če bi bil tisti Miš(k)i vsaj eden od fantov všeč, bi stvar izpadla dosti bolj čisto. Tako pa sedaj res ne vemo, če ni bil vse skupaj samo show in Miša sploh ni imela namena poiskati svoje ljubezeni. Če pa se ji, recimo, nobeden ni zdel privlačen, bi jim to lahko tudi dala na nek prijazen način vedet, ne pa da je potem iskala na njih napake, zaradi katerih naj ji ne bi bili všeč.

Tale show vse bolj spominja na kakšno mehiško nadaljevanko. :D

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

BigWhale ::

Vremenar je bil precej prevec pristranski, obracal besede, stvari jemal ven iz konteksta. Bolj kot je tistih 15 tipov razlagalo, da so se med sabo razumeli in se imeli fajn in ni bilo nobenih zamer, bolj je on navijal zato, da so srali drug po drugem.

Dragan in Gregor sta bila fenomenalna s svojimi predstavami. Sanjska zenska, pa namesto, da bi se smejala njunim domislicam, se je drzala k kup kislega zelja.

Pa cela razstelana je bila na oddaji, podocnjaki, neprespana... Mogoce je zaspala, pa ni bilo casa za v masko... ;)

Keyser Soze ::

Tale Erjavec je bil pomoje kar precej hump, hump za tole miš. Drugače pa je Dragiša car. No ja, vsaj kar se tiče tegale pucanja "sanjske" ženske. Men je blo kar fajn, ko sem včeraj gledal tole. Samo malo preveč se je šparal.

P.S.: Samo upam, da ima tale Cime(al kaj je že tisti "rejbnčan") kakšne hude skrite namene in je zato vzel vrtnico.

Tear_DR0P ::

ej mene pa neki zanima. Kaj ni ta oddaja že vnaprej posneta, tko da rezultati bi že moral bit znani??
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

BigWhale ::

Saj so, samo ne sirsi javnosti :P

bastadu ::

Jaz sem čul, da bodo sedaj 1 ali 2 zadnji oddaji posnel tik pred koncem, da se nebi prehitro razvedelo kdo bo zmagovalec, tako kot se je pri (kao) sanjskemu moškemu...

nokia6310 ::

Po mojem ne bo izbrala nobenga ker se ji gre samo za materialno korist avto + 2 miljona verjemite mi marsikdo od vas bi šel glumit tja samo da bi to dobil to ni malo samo jaz nebi šel pa če tudi bi mi dali 10 miljonov malo ponosa pa še imam!
Drugače pa se lahko samo sprašujemo zakaj gre vsak 3. zakon v sloveniji narazen?
Prav zaradi takih budal kot je Miša pa zato ker ljubezen ni več to kar je bila pred 20 30 40. leti ampak ker se vse gleda skozi interes:
Imam firmo dober avto lepo hišo lep vikend na morju in dosti zaslužim torej si ti prava ljubezen zame!
Zelo nerelavantni pogoji če mene vprašate!
Le malo, malo žensk je še takih ki vzamejo moškega takšnega kakeršen je in da ga vzamejo zato, ker ga ljubijo.
Danes se gleda predvsem na to kar imaš ne na to kar si!
In mladina se sprašuje zakaj me je pustila kaj sem ji naredu itd?
Problem je v razvajenosti pohlepu in v tem ker ženske moške velikokrat zamenjajo za predmete ki se jih zamenja če se izrabijo jaz tut starega zgonjenega avta nebi kupoval!
Sicer pa bo v petek zvečer vse jasno!

Zgodovina sprememb…

Bob Rock ::

Imam firmo dober avto lepo hišo lep vikend na morju in dosti zaslužim torej si ti prava ljubezen zame!


jah....vcasih je bil alfa samec najmocnejsi, danes pa je tisti z najvec denarja. Jebi ga, nagon je se vedno prisoten.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Stepni Volk ::

Razlog za zmedenost v človeških bitjih glede ljubezni in zaljubljenosti je več... potrošniška doba nas je naučila, da se vsako stvar, ki se pokvari, pač zamenja. Poglejte reklame, prav vse obravnavajo tako moške in ženske kot stvari...
Nezvestoba je tako ali tako "in"... reklama za Hansaplast, Axe...

Ljudje smo veliki posploševalniki... večkrat, ko nekaj vidimo, bolj nam je všeč in bolj verjamemo, da je to res... zato Slovenci tudi težko ločimo obraze aziatov, ker jih ne vidimo dovolj pogosto. Dovolj pogosto pa vidimo, da je fino zahtevati čim več in nuditi čim manj... oz. se promovirati, prodati naprej...

In še vprašanje cene.

Če imaš povprečno slovensko plačo, je Mišina (podganjina :D) nagrada velika...

Za 1'000'000 U$ bi pa tako večina šla v posteljo z Robert Redford-om >:D

P.S. Iz zadnje oddaje je tako razvidno, da je vse "pod nadzorom"... Mišino blebetanje o "pianistih" bi Edij-u morala biti iztočnica, da se ona lahko vsede za klavir... a ker je Edi "zajebal" je popenila in odšla... scenarij je zahteval klavir ali tragiko :)
Enako z vsem ostalim...
Dragan in Cime bi v primeru, da bi ostala zadnja dva "snubca" oddajo ukradla čisto zase, zato so se bolj nepredvidljivega Dragana raje otresli in obdržali dva "kužka". :)

vrtnyka ::

Meni je bila Miša najbolj smešna v oddaji prejsni teden, preden je blo to skupno srecanje, ko je uletela v sobo z rjavimi lasmi, kot kasna Kleopatra, mene je skoraj kap zadela :D :D :D
Vsi so se ji smejali pomoje se sam Robert tm za kamerami >:D :D
Drugace pa ...sej zdej se pa ze ve, kdo bo izbran :D :P

Ta oddaja, ko je blo skupinsko srecanje, mi je bila pa kr neki :\ Tisti robert je Mišo stalno branil ..potem Miša sama se nic pogovarjala s fanti kot se je naprimer Damir s puncami ... izpostavljali so vedno ene in iste fante .... jaz sem samo cakal, kdaj bo Miša vstala in zapustila sobo. V bistvu bi blo cist useeno, ce bi jo, kajti namesto Mise se je s fanti menil Robert? :\

Glede unga, ki naj bi bil gay...pa ne vem ..tudi, ce je. Pa kaj. ;)
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

Jackal ::

A je slučajno komu znan tale v tem posnetku? Kuchi, kuchi! (save as - 22MB)

dëych ::

Stepni Volk ::

Da s svojim daljšim komentrajem ne smetim teme, sem jo obesil na blog.

deych - bi ti rad vse moške preusmeril v istospolno ljubezen? Oz. bolj koristno za heteroseksualne moške: vse istospolno usmerjene ženske v naš objem?

dëych ::

Stepni Volk: nimam nobenga takšnega namena kogarkoli kam obračat ali preusmerjat. Vsak posluša na svojo odgovornost tisti smeh. :8) Sori za offtopic.

boštjan ::

Jackal,verjetno samo povabljen k snemanju videamogoče pa je feget,samo pol mi ni jasno zakaj se je prijavo.čudni ludi
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Stepni Volk ::

boštjan - sanjska ženska ali moški, spreobrneta še tako močnega homoseksualca (Rugelj bi sigurno vse homoseksualke) >:D
Nenazadnje je to storila tudi Ashton iz Real World-a na MTV-ju... Spala je z Joshu-om... gay-em.
Preden ji je to uspelo, je v kamere razlagala, kako pomembno ji je to za potrditev svoje ženskosti, da ga spravi v posteljo. Ko ji je včeraj to "uspelo", se je takoj šla drugemu gay-u spovedovati, da to ni bilo to... in da ne more imeti z njim razmerja.
Očitno je potrebovala samo štampiljko, da je bila na "tisti gori". :)

Medijska izpostavljenost pa seveda v današnjem svetu velja več kot sanjska veza... razpoznavnost... a o tem sem že...

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

> Medijska izpostavljenost pa seveda v današnjem svetu velja

Sploh se ne zavedaš, kako prav imaš. Rajtam, da se ne.

Vrednost človeka ljudje merijo po tem, koliko oči je uperjenih vanj. Direkt samo to štejejo. Tak simple algoritem.

Ne morš verjet, samo je res.

boštjan ::

žalostno je to,žalostno.sploh za tiste,ki majo slamo v glavi in se jim drugi posmehujejo,češ za druga tak nisi
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Stepni Volk ::

Thomas... se, se rajtam... preberi moj komentar na blogu, link malce višje.

Boštjan - niti ni tako žalostno... enako, preberi moj blog malce višje.

Ni važno, kdo in kaj si, temveč, DA VEDO, DA SI.
Kaj vse si zato pripravljen storiti, je pa drugo vprašanje in meja osebnega okusa in drznosti.

Eagle ::

Skopiral vam bom nekaj texta, prenešenega iz sloreactor foruma..

Fantje iz zeloooo zanesljivega vira sem zvedel, da je bejba hotla bit manekenka pa je mogla bit samo hostesa, ker ima tako luknjo med nogami, da ji niso mogli dat nobenih pametnih cunj ali kopalk za nosit. Sem jo pa tud spoznal v živo in lahko to osebno potrdim.

Kar se tiče pa Sanjske :x Miše pa je itak jasn, da ni noben tam dovolj v denarnici podprt zanjo. Govorice glede veze s Cudrom so res močne (skupaj naj bi kupovala tudi perilo, cunje ipd. po Ljubljani. Jaz ga osebno poznam, a nisem v petek na Internautici k sem ga srečal opazil nič taklega posebnega, Miše pa tud za posmrdet na srečo ni blo zraven), a tudi to so lahko govorice. Je pa tako, da se je POP itak opekel, ker pač zbira punce z nekih drugorazrednih casting list (a mislite, da so že v naprej želeli izbrati iz natečaja???) in ne z ulice. To so pa POPOVCI, mislijo, da se da vse rešit po kratki varianti. Cime je res faca, pa še kakšen bi se najdu, jest sem že 4 al pa 5 oddaj nazaj reku, da bi ji mogl vsi kajlo spustit, pa bi zjebal POP in še to naduto žabo, ki je nekoč hotla bit manekenka, pa ma full velko lukno med nogami in je potem bila lahko samo hostesa in kelnarca. To informacijo vem iz zasnesljivih virov, ker vodim modne revije za agencijo, kjer je poskušala biti manekenka. Baje je blo full hudo k ni mogla ratat manekenka.

Stepni Volk ::

Zanimivo... škodoželjne in opravljive novice "iz druge roke" so vedno bolj zanesljive, kot resnice iz najbolj preverjenih dokumentov.
Če "podganco" opravljate, kar verjamem... in če mi bo sedaj nekdo prinesel vsa možna potrdila o Miši, bom seveda mislil, da me nateguje.
Nekako čudno delujejo moji slovenceljnasti možgani... če je hudič, je sigurno ženska >:D

Dr Evil ::

Konec koncev je tud Miša samo človek in si takšnega tretmaja ne zasluži.

Zame so krivi popovci,da je prišlo do takega debakla.Predvsem pri izbiri naslova te oddaje.Sanjska ven,pa naj odoloči vsak zase,komu kaj ta oseba pomeni.

Thomas ::

Jest ne maram Miše. Še manj maram tegale Eagla. Še veliko manj.

Thomas ::

Da še pojasnim (okrepim) svoj napad ne Eagla.

Takole kot on, se o ljudeh ne govori. Da jo zajebavaš (Mišo) zaradi neke hibe telesa, je podn. Ni dopustno obnašanje.

Kaj pa če se zapičiš v njene značajske lastnosti - ki IMO niso preveč lepe? Kaj je sploh razlika?

Prav je, da daš človeku vedet, da ti njegovo vedenje ne paše, ker to je delujoči način, kako to tadrugi (morda) nekoliko korigira in postane manj boleč za druge. Sinhronizacija pač.

Če pa se zaletiš v neko telesno hibo, ki celo tistega morda že dela nesrečnega ... je pa to uničevalno. Tudi za njen (tiste osebe) značaj in "brani" se nazaj na sličen način.

To je primitiven cikel, ki se ga v civilizaciji izogibajmo. Še celo v necivilizaciji.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52953286 (5557) Poldy
»

Lepotica in zver? Ne, piflar! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
629238 (6437) zile
»

Sanjska Ženska 2

Oddelek: Loža
482781 (1470) Keyser Soze
»

kam gre slovenska televizija?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
775511 (3800) Keyser Soze
»

Sanjski moški & Hackers (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12410044 (4586) username

Več podobnih tem