» »

Slo-tech

Slo-tech

yjj ::

Hja, slo-tech. Kot vidim ste se obrnili proti piratstvu in zapirate slednje teme. Zakaj? Saj ste tudi vi nelegalni. Kopirate članke revije Joker, večina vas ima piratske operaciske sisteme, itd. Povrh tega pa ste še pametni
  • spremenil: Primoz ()

whatson ::

Zaklepanje piratskih tem mora biti. Slo-tech se ni "obrnil" proti piratstvu, ampak je že od samega začetka bil proti piratstvu.

Hm... konkretno kateri članek j po tvojem mnenju kopiran iz revije joker? Povej, da malo pokomentiramo.

"većina vas ima piratske sisteme"... to je stvar posameznika.

"povrh tega ste še pametni"...pamet je relativna... dokaz: pri tebi pomeni "pamet" slabšalno, pri ljudek proti katerim se pritožuješ, pa je pamet dejansko pamet. ;((
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

PaJo ::

Proti piratstvu smo bili zmeraj striktni, ker si nemoremo privoscit, da bomo oglsevali pirate, zal to ne gre;(

Kar se pa tice OS-ov doma itak vsi vemo kak je s tem v SLO;((

Glede tiste "pameti" pac poiskusamo pomagati komukoli se da in to je nas primarni cilj, to pa ne pomeni da zmeraj vse vemo in znamo ter da se nikoli nemoremo zmotit:8)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

TESKAn ::

yjj, kateri članki točno naj bi bili kopirani?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

luni ::

dokler bluzis o "pameti" in nenacelnosti lahko zaradi mene kolikor hoces, pri takih obtozbah, da kopiramo, pa pazi kaj govoris, sploh pa ce nisi preprican

beduin nemarni
Artificial Intelligentia

yjj ::

Kartica KYRO 1 in 2 sta bili v Sloveniji že kar nekaj časa pred opisom. Seveda, počakajmo do 15. da izide revija Joker in lepo kopirajmo članke. Ugotovitve so iste, slike pravtako, članek pa skoraj skopiran. Lepo pameri, bom pa stopil v stik z Davidom Tomšičem, da bomo videli kaj boste potem povedali!?>:D

whatson ::

yjj: nevem kaj bluziš po forumu... za take uporabnike je najbolje, da pritisnejo ALT+F4...

malo si poglej datume:
Hercules 3D Prophet 4500 (Kyro II) | (14.5.2001) | avtor: Sergio

kar je pred izidom revije JOKER!.. enako velja tudi za primerjavo Kyra in Điforsa:
Kyro proti GeForce2 MX | (12.2.2001) | avtor: Brody

nekaj no s takimi bednimi bednimi,.. izjavami... raje napiši kaj konstruktivnega... !;((

luni ::

yjj ja daj, oglasi se Febotu, potem pa ga bom se jaz poklical da mi casti en pir ker sem mu zrihtal malo zastonj zabave...

in se nekaj: nehaj s svojimi arogantnimi in zablojenimi ugotovitvami o dobavljivosti kakrsnegakoli hardvera v Sloveniji, ce nimas pojma

n00b
Artificial Intelligentia

Elemen_T ::

Od 31 letnika bi pricakoval kaj vec...kot le nekonstruktivne bednebedne absurdne komentarje.

yjj ::

Hej pizda, z Febotom sva se že lepo zabavala kar vprašaj ga. P.S. Testom je lepo spreminjati datume, ker sam natančno vem kdaj so izšli in in poznam podobnosti z Jokerjem.

whatson ::

Tudi jaz VEM kdaj so izšli... datumi so korektni... obsojanje slo-techa in dokazovanje, da si "pametnejši" nastaja izlkjučno le zaradi kompleksa večvrednosti ki ga imaš...

pa brez zamere... ;(
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

luni ::

hm a yjj je star 31 let? huh to pa je presenecenje :)

enivej, ali pravis, da sta se s Febotom pogovarjali o Slo-Techovi "kraji" testov Kyra in Kyra II? me prav zanimajo podrobnosti tega pogovora, ce ni izmisljen, seveda...

poleg tega pa je navajanje enakih slik v testih najbolj glup argument, kaj ga lahko das... a mislis, da se ne bi videlo, ce bi slikice bile poskenirane iz neke revije? al pa mislis, da imamo mi dostop do Jokerjevih clankov se preden pridejo v tiskarno? mislim, eni res razmisljate na cudne nacine

glede datumov pa ti bo vsak Slo-Techer potrdil, da so testi res izli na dan, kateri je tudi oznacen
Artificial Intelligentia

Tr0n ::

Haha, ne mi spet o Febo & Joker Lamer Team-u.

Sergio ::

yjj: to je pa eden najbolj obtožujočih in ponižujočih stvari, kar sem jih slišal v celi moji karieri pri slo-techu! prosim te lepo, članek je bil v celoti spisan na mojo roko, ugotovitve so bile v celoti moje. Test Kyra sem prebral v Jokerju dan po objavi. Prosim vas lepo... To je pa pod pasom.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

luni ::

vidis yjj, zdaj pa morem tolazit ubogega sergia, ki je celi objokan ker si ga tak prizadel... upam da zdaj ves da si zloben clovek in da ne bos vec mogel ziveti sam s sabo!

>:D
Artificial Intelligentia

Sergio ::

smrk... :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

tejo ::

Način pisanja v testu me zelo spominja na tistega iz revije Joker.

Drugače mi je pa vseeno, če je test prepisan iz revije Joker ali ne. Važno je samo to, da v njem piše, da Kyro II nima T&L enote!!!

yjj ::

Hej pizda kaj mi lepite nekakšne slikice pedri usrani žabarski pofukani

yjj ::

Hej Luni, te zanima kaj kaj bo rekel Tomšič, tebe ki pa te ne briga naj povem da je kopiranje nelegalno. Aha, poglejte članek DirectX 8 , ki je bil pred dvema mesecoma v jokerju, zdaj pa seveda še na slo-techu

Primoz ::

yjj... prvo opozorilo.. pravila člen 1

V primeru da bi se rad rešil owce... se opraviči.
btw... naslednja kršitev => gnoj:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

OldSkul ::

Kr neki bi reku!>:D

luni ::

yjj slikico si dobil zaradi svojih piratskih tem (Operation FLashpoint) in ne zaradi tvojega bluzenja tukaj. Ce ti kaj ne pase, se odstrani, mislim da bomo vsi srecni.

Glede tvojih obtozb sem se z Davidom ze pogovoril, predvsem so me zanimale tvoje izjave o vajinih pogovorih na to temo. Izkazalo se je tocno to, kar sem mislil, in sicer da si zamorjen zakompleksan osebek s prebujno domisljijo in preveliko gofljo (verjetno jo na internetu suces, ker je v realnosti bila preveckrat zbita? ampak to je ze trivialno). Mi je zal, da sem cloveka sploh obremenjeval s tem...

Kar se tice DirectXa 8, bi spet lahko nasteval, da je to drugi del clanka, da je prvi del bil izdan pred par meseci (ampak mi seveda samo spreminjamo datume), da je verjetno precej bolj obsezen kot Jokerjev (ker nimamo omejitev glede stevila besed) in tako naprej, ampak se mi ne da.

Odidi...
Artificial Intelligentia

Medved ::

Normalno da je na Slo-Techu vse prepisano in prebrano od drugje - drugače ne gre - PULFRA fantje ne bojo zmislili - Na tej strani definitivno ni inovacij in patentov - JE ENO SAMO PREPISOVANJE - pa brez zamere:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

gkovac ::

no fantje no!!!!

bom se jest... kot mal starejsi uporabnik nekaj pametnega povedu... prvo kot prvo... testi k jih je naredu sergio so kul in jest 100% verjamem v to, da je on res testiru zadevo... ce pa ze ni testiral je pa 100% po moljon straneh prebral vse kar je mozno o kirih in tko naprej...

yjj: stvar je pac taka, da ne mors ti pisat o neki temi ce o njej nimas pojma... prepises sicer lahko, ampak od tega nimas nic... kr mal poglej poste k jih pise sergio... od tam se vid da tip ze ve o cem govori....

kar se pa tice kopiranja... :D verjem mi, da se ti fantje med seboj precej boljs poznajo kot pa s tabo in da ce bi ze blo v igri kaksno kopiranje da bi se oni med sebojj zmenili brez tvojega posredovanja ... sej ves kako sta Jonas in Domicelj resila problem "Brez Zavor". Mislim, da bi se to lahko naredil tut v primeru Joker vs. S-T ce bi sevede kaj na tem bilo....

da sta si clanka podobna?? sevede!!!! ce jih pa pisejo modeli k so priblizno isto stari in se poznajo ze iz kdovekje in se ze n (kjer je n naravno stevilo od 1 do 15) let ukvarjajo z racunalnistvom!!! :D

skratka... ce ti kaj ni... se pober

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Medved ::

predlagam da slo-tech postavi server v Đamijo na vrh Minareta:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Sergio ::

SuLc: ja, hvala, ane :8)

:D:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ABX ::

Otroci. Vsi
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

OldSkul ::

A ste pomislili da je Joker od Slo-techa prepisal!?!

Primoz ::

Dejte ze mir... seveda ni nihce od nikogar nic prepisal....
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tr0n ::

Jap, taksne stvari prinese s sabo uspesnost in priljubljenost, kot jo trenutno uziva Slo-Tech. Moj nasvet: ne se pustit. Kar vas ne ubije, vas naredi mocnejse :).

R0K ::

jst samo mislim da so joker-ji ljubusumni na s-t saj se ubistvu samo oni prepirajo ... s-thovci na jokerjevem forumu ne delamo pizdarij...(vsaj vlkih ne >:D)

yjj ::

Hej usranci, naj mi pripož lepi slikice, saj mi tako le povečuje ugled, le tako me bodo bralci dobro spoznali, drugače pa bralcem sporačam naj raje odidejo na http://racunalnistvo.siol.net saj so novice in ljudje mnogo boljši od teh usrancev. Hej pizda čakam na 5 stopnjo zvezdic primož.

yjj ::

Pa še to, pojdite žurant na www.al4a.com

yjj ::

upam da se ne bo našel še kakšen pametnjakovič in kopiral članke iz siola

Tomi ::

Mislim, da je ta tema šla predaleč.
Verjetno se strinjate z mano>:D
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Revija JOKEr --> Kritika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13016503 (12864) OwcA
»

kyro2 32MB?

Oddelek: Kaj kupiti
211336 (1041) Senitel
»

Test grafikulj vprašljiv?

Oddelek: Strojna oprema
231457 (927) Wulf
»

Vihar pred zatišjem

Oddelek: Novice / Nova vsebina
212022 (2022) lordgreg
»

grafična kartica !

Oddelek: Zvok in slika
311863 (1422) ABX

Več podobnih tem