» »

crash test volcanota II

crash test volcanota II

gorenc ::

stestiral in ventilator ni zatajil tudi ko sem med delovanjem not porinu prst:D

opozorilo; zgornji clenek prsta je veliko bolj obcutljiv;(

element ::

Jest sm pa izvedu glih učeri chrash test na super orbu (beri: bližnje srečanje z lopato, sekiro, steno, krampom, motiko, nogo, betonom, asfaltom) >:D. V kratkem lahko pričakujete slike. :D

krucymucy ::

Pa se vtikaj prst kamor ne pase!!:D:D:D

Pr Corb-ih je vent cist v pizdi, na volcanotu pa je presenetljivo mocen!

element ::

Sej je tud mal večji ane ;)

gorenc ::

ventilator mi je preklal noht na pol:D jebenti prvo sem mislil da mi manjka prst, tako je pocilo in vse je bilo krvavo da nisem videl konice prsta

me zanima ce bo to pustilo kaksne posledice? mam skos kisto odprto pa ga opazujem. Prejle sem zaslisal ene cudne zvoke (kot da se ventilator vedno znova zaganja pa ugasa, ), pa sem sel preverit vseh 100 ventov ki jih imam namontiranih, na koncu pa ugotovim da je v sosednji sobi prizgana televizija, ki prenasa dirke turnih avtomobilo in zvok bmwjevega 6 valjnika je na las podoben volcanotu;(

element ::

Hehe... Kaj pa vtikaš prst tja ko ni treba. >:D Ti si delu chrash test na svoje prstu ne na vulcanotu. :D

Dami ::

Jst sn zadnjič s prstom meu bližnje srečanje z notranjim ventom (12cm!!) k sn hotu pošlatat gorba, da vidim kuk je vroč....mi je kr kožo dol posnelo. Auch:8)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

AtaStrumf ::

He, He jaz sem tud s prstom stestiral vent od Volcanota II in sem pravtako končal z krvavim prstom. S tem ventom ni heca, tko da če boste kaj šlatal hladilnik kar previdno. Sej drugač se da pa vent lepo s prstom ustavit, če ga dokaj narahlo pritisneš na sredini, lopatk se pa kar izogibajte, vsaj ko se vrtijo s 4936RPM-i.

Tomi ::

Saj se da vse ventilatorje ustaviti ( jaz sem to delal na 80*80 na 12V ), samo treba je znati. Če ne na srednjem delu, kjer je raven, pa na neostrem delu lopatk. Sicer je pa najbolje tega ne početi:D
metrodusa.blogspot.com

tec ::

Jest sem podobno testiral orba, pa je bil rezultat dveh lopatk manj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

120mm pošast (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
594990 (3216) kuglvinkl
»

Idiot dneva... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
715960 (3287) Pyr0Beast
»

skurjen vent

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
181226 (968) frenk
»

Kolikokrat glasujem pri isti anketi?

Oddelek: Novice / Ankete
132119 (2119) tha_man
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604136 (3386) miguell

Več podobnih tem