» »

Shrinkan DVD prevelik za kapaciteto DVD-ja?

Shrinkan DVD prevelik za kapaciteto DVD-ja?

Trancedeejay ::

HI
Imam en problem. Se vam je ze kdaj naredilo, da je DVD shrink naredil prevelik fajl?
Sem Shrinkal DVD od Jamie Oliverja in ni bilo nic rdece zgoraj, kjer bi kazalo, da bi bilo potrebno se kaj odstranit in nardi fajl oko 4,45GB. Potem pa ko to v nerotu nastimam kot DVD Video in vse pa je fajl za kaksnih 15MB prevelik WTF?
Tudi ce v Shrinku odstranim kaksno stvar, se samo kompresiranost zmanjsa ampak velikost fajla je pa spet enaka. Vsi ostali DVD-ji lepo delajo, ampak ta je pa kar prevelik.
Mogoce kdo ve v cem je problem?
Have a nice Day

Matt
Music is the key

gorann ::

men se tud ze zgodil da mi kazal 4464mB po shrinkanju, v nerotu pa ko sm dal dvd video pokazal da je vec kot 4464mB in ce je sam 15 mB velk fajl se ne sekirat ker ti ga bo zapeku na ploscek od 4.7gB!
ce pa pise da ga bo moral overburnat naj ga pa overburna, vse mora delat:)
probaj ga zapect na prepisljiv dvd(ce mas kaksnega) pa bos videl ce je ratal, potem ga sam se v predvajalnik zalucaj in ce ga bo zagnal ni panike za ta tvoj dvd:)
pa se nekj, minus r pa plus r mediji so ena razlika, mislim da pri zakljucevanju dvdja pri plus r nero porab vec placa, tko da pri minus r porab manj placa, nekje sem prebral mislim pa da se ne motim, naj se kdo sporoci kak s temu!:)

Runnagain ::

1. DVD Shrink ni zajebal
2. na DVD-ju se trenutno se ne da overburnat
3. dvd nima 4.7G placa

Rešitev: zapeči zadevo na DVD druge znamke, ali pa ga poskusi zapeci na DVD-R tip medija.

Opis problema: DVD ima v atip-u napisano manjšo kapaciteto, ko je potrebna za ISO, katerega je naredil DVDShrink, zato nero taksen plošček gladko zavrne.


Lp, Runnagain!!

Zgodovina sprememb…

NiggerBob ::

a) Uporabi drug program za peko
b) spusti še enkrat skozi Shrink. Glavni film daj na "No compresion", da kvaliteta ostane, menuje ali extrase pa daj na "Custom Ratio" in potegni drsnik v levo.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

gorann ::

v glavnem beri kar sva z runnagainom napisala, pisi na -r medije:)
runnagain: jest sem enkrat dal overburn ker mi je preko 4500mB hotu zapisat, in mi je overburnov na dvd+rw medij od smurtbuya, tako je pisal v nerotu, ce hocem overburnat in sem dal ja!
ni ti treba se enkrat shrinkat, sam zamenjaj medij ali pa probaj na -r zapisat pa bos videl ce je tko al se motimo:)

dario c ::

Mislim da se da overburnat, sam moraš imeti Nerota 6.6xxx, ki ima to možnost

Trancedeejay ::

Mislim, da je bil zadnji post se najbolj tocen, ker jaz moznosti za overburn nimam. In tudi ni vazn kater medij vstavim povsod napise da ni dost placa in odpre pladenj.
Se pravi bo treba posodobit.
Have a nice Day

Matt
Music is the key


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496101030 (25539) nuclear
»

tezave s kopiranjem dvd-ja

Oddelek: Zvok in slika
252404 (2037) frenkb
»

Resnice in laži o DVD+-R - jih

Oddelek: Pomoč in nasveti
131770 (1353) Quikee
»

Nero..........

Oddelek: Programska oprema
91048 (970) bobetko
»

DVD burn?

Oddelek: Programska oprema
111577 (1411) Tr0n

Več podobnih tem