» »

Jebemti Telekom!!!

Jebemti Telekom!!!

tejo ::

9. avgusta sem dobil račun za POL MILJONA SIT!!!

Piše, da sem porabil čez 80000 impulzov!!!

Vse, kar sem uporabljal telefon je 21 ur Arnesa, 5 klicev v pizzerijo, pa nekaj čez 10 klicov je nadila mami! Nben klic ni presegel dolžine 10 min!!! ;((

Na njihovem seznamu klicev pa piše, da sem bil na internetu cel mesec dan in noč, v resnici pa sem porabil 21 ur. Če bi bil po njihovo na netu 24 ur na dan bi plačal točno 111600 SIT!

Po vrhu vsega pri njih piše, da sem med vzpostavljeno povezavo, ki je bila po njihovo vzpostavljana 64 ur na dan, vmes klical (med vzpostavljeno povezavo!!! ;((;((;((

McWolf ::

a si jih kej uprašu? mislm kere bedne 64 ur na dan :) pa klicu med povezavo:) če si jih klicu, kva so si zmislal

omejc ::

Bo treba hipoteko vzet!!!
:D:D:D
Na Zx Spectrum...:D:D:D

Loki ::

a si slucajn kej siolove "brezplacne" cd-je "preizkusal"?
I left my wallet in El Segundo

Sfinga ::

tejo - vnovči njihove argumente, da je to možno.

SkIDiver ::

Tejo pejd na telekom pa zaropotaj. Zahtevaj pregled voda da se ni slučajno kdo sisnu na vašo linijo. Jz recimo sem enkrat s prenosnim telefonom pov v signal sosedovga prenosnga telefona pa k sm kam klicu je šlo na njihove stroške. Pr tvojem primeru je mogu nekdo sprčkat kable in nate vezat kr ene par uporabniku telekoma. Sicr pa dej to v cajtng da bo narod vidu kaj delajo. Bom se mal pozanimu pr sosedu če je kj tazga možno pa sporočim.

No zdejle po 10 minutah sm najdu pa tole položnco in mal sumim da je tut naš račun nekam velik. Bemu telekom v p****

Bajo1 ::

Hm, zgleda da mam še srečo, pri men se je telekom ta mesec zmotil le za dobre 4000. Sem nekajkrat preracunaval pa mi še vedno ni jasno od kod tisti 4 jurji prevec. Pred parimi dnevi sem se sel zbunit v teletrgovino, kjer jim prav tako ni blo nc jasn in so mi dal eno cifro kjer se lahko bunim naprej. Ravno prejsnji mesec
so mi instaliral isdn in jst idiot se odlocim za 4 obroke po 6 jurjev namesto enkratnega placila. Na racunu pise isdn paket petka 19 jurjev pa se mal, kolk od tega pa so mi zaracunal na tomesecni poloznici za 17 jurjev pa pitaj boga.
Zgleda da jih mal mede ta mesec ko vsem posiljajo astronomske racune, ki so itak totalno nepregledni!

Uporabnik ::

ups, sm se zmotu v odgovoru...

A.J. ::

Je****i!!! Jst zdele to berem pa se spomnem, da smo tud pri nas dobil mal velik račun (2kSIT preveč), pa smo se doma skregal, najebu sm pa jst ki "kao" cel dan na netu visim. ;(;(;(

tejo ::

Sem dal reklamacijo.

BTW: Telekom smrdi, to vemo vsi! >:D

billy ::

Am.....pritozi se....poizvedi pri kakem odvetniku ce bi lahko kako tozbo sprozil...mogoce ti uspe kaj denarja potegnit ven.

Pa am....tisti zastonj siol paketi ti nemorejo nabit telekomov racun kr klices na 0889, kdorkoli je ze omenim se opravicujem, ampak si nisem zapomnil nicka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL tujina down? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
22421226 (5018) MacGyver141
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327832 (13262) Jerry000
»

T-2: Splošna debata in iskanje zarote (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Omrežja in internet
3075269680 (65895) beta1
»

Osebno zadovoljstvo: ADSL ali KABL ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1017540 (5741) Narcos Satanicos
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411918 (7950) swalow

Več podobnih tem