» »

pleXi ohišje

pleXi ohišje

Stupko ::

Tole mi je "ratal" narest (slis se kot da mi je to uspel ponesrec) :)

Pa upam da niste jezni ker odpiram novo temo, predvsem me pa zanimajo vasa mnenja, pohvale, graje.
Je ze kdo v sloveniji naredil kaj takega? Nikjer nisem nic zasledil...


link


Pa lep pozdrav!

Matjaz
BuFu - By Us Fuck U
  • spremenilo: Stupko ()

m.i.h.a. ::

Kable bi bilo treba obvezno dat v bužirke.
Sicer pa ni slabo. Dobro, da se ti ne zvrne, ker je tako "slim".

Lolo ::

I like it8-)

aVToV|S|On ::

tale slika mal preveč očitno kaže tvojo "natančnost" :D

Spletno in grafično oblikovanje | http://www.css-oblikovanje.com

Grimlord ::

Zgleda kr zanimivo.

Edino tisti bljak grdi rjavi selotejp bi lahko menjal z lepšim, prozornim or sth.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

TribesMan ::

Joj... zakaj si tko povrsen... Tale kista bi lahko zgledala miljonkrat bolje ce bi se le malo potrudil...

Kot prvo... izrezi lukenj.... katastrofa... ce bi glodal pleksi bi mogoce lepse naredil.
Drugo so vijaki in zelezni kotniki... grdo kot smrtni greh... Ce se ze gres s sravrfi zajebavat si vsaj kaksne pleksi kockice najdi in na tisto prisravfaj.
Tretje ozemljitev je nepotrebna, komponente so ozemljene preko napajalnika in ostalih kablov... vrzi ven to rumenozeleno sranje.
To da si transistorje (ki so v resnici usmerniske diode) montiral dol z napajalnika se zdi sprva zelo posrecena ideja, vendar te moram razocarat... najprej si zajebal s tem kako si pozicioniral hladilno rebro v kisti... tam se tisti dve ubogi diodi grejeta bolj kot bi se v napajalniku, poleg tega pa skozi te diode tecejo ogromni tokovi... in montaza diod na oddaljeno mesto preko kablo mocno poslabsa lastnosti napajalnika.
Lepo da si slekel CDROM... zdej ga pa se pobarvaj... ker zgleda grdo... isto naredi z diski... preprosto barvanje na crno bo pricaralo neverjetne efekte in obilico zadovoljstva :D

Ne me razumeti narobe... vem da izdelava takega ohisja terja ogromno dela (sva z kolegom pred leti naredila dve pleksi ohisji), hocem ti samo povedat da imas se ogromno prostora za izpopolnitev in izboljsanje izgleda svoje kiste... tako da kar veselo na delo ;)

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se splaša kupit ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
997163 (4934) Big_Al
»

Vodno hlejenje by GUFY (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11910286 (6155) gamer
»

Moja kišta, prosim za komentarje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321699 (1144) KWAN
»

naredil si bom carbon fibre ohišje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11921840 (15895) DimmniBurek
»

Moja osvetlitev kište z led...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291967 (1462) Mitler

Več podobnih tem