» »

Kako priti do diska??

Kako priti do diska??

promocija ::

Živjo!

Jaz imam 15Gb disk, ki sem ga z FDISK-om razdelil na tri dele. Potem sem pa formatiral disk, in na novo inštaliral Windowse. Ugotovil sem, da imam samo dva diska, tretjega ki pa je velik 10Gb, ga pa ni. Hotel sem priti v FDISK ampah me vrže ven in napiše NAPAKA PRI BRANJU S TRDEGA DISKA. Šel sem tudi v biose in vklopoil zaznavo diskov. pa ne pomaga. V pomoči mi je pisalo, da particija ni nekaj v redu z njo, da ni pravilnega datotečnega zapisa, da ni ne FAT16 in ne FAt32.

HELP!!!!!

McHregec ::

Zgleda da je neki narobe z njim probi ga strojno formatirat. Reku si da maš tri diske in napisu si da ti zazna samo dva a so to particije ali prov diski.
Destroyer Of The Worlds.

promocija ::

To so particije!
Kok se ga strojno formatira?

McHregec ::

Greš na stran od proizvajalca svoje plošče pol boš pa pod download al support najdu low level format al neki tazga.
Destroyer Of The Worlds.

||_^_|| ::

al pa če maš kšnga p100 al pa kšn 486 kje skrit prklop disk gor k majo une plate ponavad v BIOSu low level format. nekaperam zakva ga novejše plate nimajo več:(((

Huey P ::

Verjetno imaš NTSF file system namesto FAT 16 oziroma FAT 32 in, ker nimaš nameščenega operacijskega sistema, ki bi prepoznal NTSF (W2k, NT) ti jih ne pokaže. Imel sem isti problem pa sem ga rešil tako, da se zagnal Setup od W2k in tam ti pokaže vse particije in lahko se odločiš spremeniti NTSF v FAT 32. Voila!


..::DOOM III: The Legacy::..

Neo32 ::

Mah stari to se je isto men dogajal pr 30 GB disku. Naredu sm pa tkole v f-disku sm pustu samo eno 30GB particijo nalozu winse pa pol su na net poiskov Partition Magic 6.0 pa si tm naredu particije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Format usb ključka

Oddelek: Pomoč in nasveti
253964 (1873) Skylord
»

Karseda neboleča reinštalacija OS WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
171568 (1295) @ljash
»

dodal se en disk, instalacija xp spodletela kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161548 (1310) amater
»

Samo 2GB namesto 8GB

Oddelek: Strojna oprema
6833 (689) Shkorc
»

Inštalacija WinXP ->100 prvič

Oddelek: Pomoč in nasveti
141684 (1464) recoil

Več podobnih tem