» »

AMD 64 z Venice jedrom

AMD 64 z Venice jedrom

««
9 / 15
»»

zbogi ::

ja jst ti povem, da sem rekel da mu dam 50k, če ga lohk prej sprobam, pa je rekel da ma še enga ponudnika...

Shark-357 ::

sry sam jaz mu nebi dal nikol...

ponvad je cena robe ki se dobro navija nekako ista kot v trgovini mogoče MALENKOST višja ...ne pa 15K dražja ....dej dej ...

pa u info jaz sem dal za 3200+ pretested @3000mhz 45K....sam tolk...po vaši logiki bi moral odštet za njega 70-80k...dej fantje ne ga srat...:\

Zgodovina sprememb…

H4rVeSteR ::

zbogorgon dej zresn se mal, pa en je res dubu 3600 tko k un k je P4 naviu na 7000+ , suhi led.
p*k en za*akan
***I have a dream***

Zgodovina sprememb…

zbogi ::

slovenija je velika izjema glede tega, na ebayu v US pa magar tud na ebay.de stvari ki se dobr navijajo majo takoj 2x ceno.
Recimo že zmodano plato, da maš kak vdimm, vagp pa vcore/vdrop gor, ma plata takoj 50% višjo ceno, pa pogoj je tle da maš dober rating.

Shark-357 ::

Ej modane komponente so druga stvar ker mod stane in ti dvigne ceno...

drugače pa u info te ekstremne frkvence preko 3000mhz jih ne boste videli brez kompresorskega hlajenja...če mate zračno ali vodno je največ kar boste videli 3000mhz pa še to malo verjetno ali ob zelo mrzlem zimskem večeru;) ...

grem pa stavt da moj proc bi šel z kompresorjem od litledevila krepko čez 3000mhz;)

Zgodovina sprememb…

zbogi ::

tle gledam na STju ljudi, ko so kupl winiya 3000+, pa prodal, pa kupl venica 3000+, pa prodal, pa kupl SD 3700, pa prodal, pa spet kupujejo....
pa kuker sem gledal, je pri vsaki prodaji zgubil cca 5k. Pa si zračuni...

Dr_M ::

zbogorgon: pac glup folk, k jim starci serjejo kes na glavo... :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

H4rVeSteR ::

zbogorgon,
a ti k kupš auto ga nasledn dan prodaš za 50k več? lepo te prosm. Vsaka stvar rabljena zgubi vrednost tisti trenutek ko pride iz trgovine


GO HOME
***I have a dream***

LittleDevil ::

Se strinjam, samo vsen mu ne bi dal 50k za rabljen cpu, nima pa vsak takega hlajenja da bi ga spravil na 3600Mhz ozirima manj če hočeš imet stabilnega...

Drugač sem pa jest samo pri ene parih prodajah šel v izgubo ostalo je pa + :D

LP

Shark-357 ::

Jaz osebno imam že šesti venice proc....
imel sem 5kom 3000+venica...enega je kupil igor0203,enega RC14......so bili pa vsi kakor tolk dobri nekateri 2700 drugi 2800mhz pa nisem bil pek pa navijal cene je pa res da sem imel samo 3K izgube na vseh pet skupaj...se prav sem jih prodajal tolk kot je bila cena v štacuni ..se prav pretested in 100% stabilen(prime,occt,super pi) na zgoraj omenjenih frkvencah...


sicer smo pa že offtopic...:\

zbogi ::

sej, vredi, lej, nobeden te ne sili dat 50k, če nočeš ga ne rabiš, če ga ne bo prodal, bo znižal ceno, če ga bo, se pa itak nimaš kej tle na zobe metat.
Sam tebe harvester peče mal, ko bi pomojem full rad proc mel...

zbogi ::

čist tak, on ko je spravil na 3600 ma
Lightspeeda LS, load je mel -41, jst tole recimo komot naredim
mel Mushkine XP4000, kein problem,
mel not 7800GTX, slabo, daš majn požrešno not,
ni odstranil HSja....

Shark-357 ::

Ja sej to je to mel je vapochill....z njem gre skoraj vsak še tako povprečen proc na 3000mhz in čez....
najdi mi tipa ki ima venice @3200mhz in čez na vodnem....

zbogi ::

3200 ti tud nisi mel, pa sem prepričan, ker tale proc mislim da je šel 3ghz air.

H4rVeSteR ::

zbogorgon....
brez skrbi. jst grem loh jutr kupt novga k me pride na gotovino 35-36k.
tko da 50k in podobne cene za isti procesor roko na srce niso realne.
***I have a dream***

Shark-357 ::

Čaki kako misliš nisem mel 3200?
mhz misliš?

to itak da ne zadnje kar je benchmarkable je 3000mhz tam 2950 je še prime stabilen...

mi je pa to čisto dovolj za benče poganjat...je pa tudi res da resno razmišljam o kompresorskem hlajenju...kateri bi mi prinesel še kar nekaj 100mhz;)

Zgodovina sprememb…

zbogi ::

jst bi zdele dost raj mel kakega noro dobrega dothana, pa za potrjen >2900 air overclock dam komot 50% cene proca več.
pač tak sem, ker jst niti nimam želje, niti možnosti, da bi zdej vsak teden sprobal nov proc, pa prodajal.

TheOther ::

Ne morem verjeti do kam je prislo tole debatiranje. Prodajal sem procesor po 30k in dobil v eni noci 7 ponudb, naslednji dan sem dvignil na 50k in dobil 2 ponudbi, procesor je prodan po 55k. Upam da se zavedate, da procesorja ni kupil mulec, ki je bil na siroko nategnjen, ampak nekdo ki je tocno vedel kaj isce in bil zato pripravljen odsteti tudi 50% vec kot je cena novega. Sploh pa ne vem, s kaksno pravico ste se vmesavali. Ce bi js videl oglas recimo sharka, proti komur nimam nicesar; ko bi ta odkril zlata vreden procesor, mu ne bi pisal ZS, da je debil in na forumu dal vsem misliti, da je fuknjen. Ce je cena nerazumna, pac trzni mehanizem poskrbi za to, da se izdelek ne proda.

Primoz78 ::

Meni se je cena zdela precej pretirana...jaz sem mojega, ki je sel zlahka na 2,7Ghz prodajal po precej nizji ceni pa nisem dobil niti 1 ponudbe...ocitno si mel sreco, ker se je folk sedaj vrnil iz dopusta...ko sem pa jaz prodajal so se vsi ravnokar odpravljali na dopust ;) Jaz za tako ceno ga nebi kupu to je 100%...pa se ko si napisal, da ga nisi navijal in torej nikakor ne mores zagotoviti da se dobro navija...No vazno da si ga prodal in da je volk sit in koza cela 8-)

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

GUFY ::

Me prav zanima kakšne rezultate, bo dosegal "kupec" tega magičnega proca. Tudi sam pa milsim, da je proc preveč preplačal ampak to je pa že druga tema.

Vrnimo se na topic in končajmo s to debato.

Mene pa zanima, če ima kdo kakšne izkušnje z 3800+ X2 proci predvsem me zanima kakšen dober steping.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GUFY ()

Primoz78 ::

GUFY...na zalost imam procesor doma od petka...a sem brez plate ;( ...lahko ga uporabljam le kot en fuuul drag obesek za kljuce :\ Pismo ja zdaj nevem al me prav jeb*** z to plato al kaj! Takoj ko dobim porocam rezultate ok.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

gfighter ::

Primož78: Žal mi je da slišim, da še vedno nisi dobil plate nazaj...;(( Tvoj 3000+ odlično dela, trenutno ga imam že kakšen teden 24/7 na 2700Mhz. Imam pa še rezervo pri Gufyevih Twinmosih, ampak se malo obotavljam da bi jih dal na 250Mhz 24/7...nekam topli se mi zdijo pri tej frekvenci in 3.2V. Trenutno čakam na 3M lepilne trakce zanje, pa me zanima, kakšne imate kaj izkušnje z njimi. Sam sem jih imel na starem compu na mofsetih ampak me vseeno zanima, če kdo ve za kakšen test ali kaj podobnega.

Primoz78 ::

Zgleda, da so plato zgubili na posti...in bom najprej resu ce bom novo nabavu :'( ...pismo ja kaki problemi z uvozniki :\. gfighter probi se kaj navit pa porocaj pol...da vidim, ali se kaj opiz*** uvoznika ali kaj....ker meni ni sel niti 1mhz cez 2,7 ghz...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

zbogi ::

ja, tak je :(

cole-22 ::

V Mlacomu imajo tegale 3200+ LBBWE 0531EPAW a je za kej?Ga iam kdo?

PrimozR ::

Jest sm za 3k+ Venice od eDDija dal 40k. Naj bi šel na 2800, čakam da prodam ta star komp pa kupm nove rame :D

minirac ::

To k pravte da gredo proci do 2,7;2,8 BI LAHKO POVEDAL SE VOLTAZO PA HLAJENJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;((

k pol lahko jst recem da gre moj na 4GHZ (pa ne povvem da pri 3 voltih :D)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: minirac ()

Shark-357 ::

hja...
moj rabi za 2900mhz prime,occt in superpi 32m stable 1.6V...(LBBLE 0516 GPDW)
Tistekatere sem pa prodal pa je šel 2750mhz 1.43V tega ima RC14 če se motim...je pa isti stepping kot od MEDENE...(LBBLE 0517 DPMW)

Potem sem mel 2x=0517APNW en je šel 2770mhz drug pa 2808mhz.... oba pri okoli 1.58V če se ne motim...oba proca sta bila prodana slo-techovcem;)

potem sem mel pa živo polomijo LBBLE 0517 GPAW ki je šel slabih 2600mhz@1.65V...;((

pa še en slab je bil katerega stepping se ne spomnim vem da je bil 0518...

Zgodovina sprememb…

zbogi ::

če spraviš proc na 4ghz, je pa vsem na svetu vseen kok je voltaža, čeprav bi lohk napisal voltažo zraven.

zbogi ::

ej shark, pa ti bi lohk objavil knižico steppingov pa ocejev :D

Shark-357 ::

hehe>:D

minirac ::

LOL>:D

praviš da ti je šel 0518 slabo... Men gre bp na 2750 pri 1,5V in pomoje še pri nižji samo nisem probal!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: minirac ()

Shark-357 ::

Ma to je čisto odvisno...hud stepping še ne pomeni da se bo proc dobro navijal...poglej moj GPAW ki bi moral bit nevem kolk hud in oh in sploh...

minirac ::

ODVISNA JE SREČA :D >:D

gfighter ::

Minirac: Moj je stable pri 2700Mhz ter voltaži 1.424V. Ventilator je zračni, XP-90, kišta pa je drugače še zelo slabo hlajena, saj nimam ne sprednjega in ne zadnjega venta, čakam pa še Arctic silver 5 pasto. No pri takšnem hlajenju full load (prime 8 ur ali več) temperatura ne preseže 46 stopinj. Pričakujem pa seveda še boljše rezultate ko dobim novo ohišje in 120mm vente. Stepping je pa 0517 APAW.

Primoz78: Očitno je tebe res omejevala plata. Jaz sem zaenkrat prišel v windowse z 1,5V pri 315x9, ampak sploh nisem ničesar poskušal, saj veš zakaj, zaradi hlajenja...;)

minirac ::

1,5 zaradi hlajenja LOL za samo kaksen super pi lahko lavfaš pri 1,7 komot na zračnem!

gfighter ::

Počasi se daleč pride...;)

cole-22 ::

Mal offtopica...
Nevem ali vas moj nick moti ali nevem kaj :\ Kar koli uprašam mi skoraj noben ne odgovori ;( Če ti v nicku ne piše "Gufy, LitleDevil, Shark, Primoz..." potem ne odgovarjate ali kaj? Odločam se med nakupom novga proca in vas prosim za pomoč, ki je pa skoraj nikoli ne dobim. Pa, da ne boste rekli naj prvo na GOOGLE pogledam... vse kar je bilo v moji moči sem probal preiskat. Na vas se obračam zato, ker naj bi veliko vedeli o teh stvareh. Včasih imam res občutek, da se ta forum vrti okoli 6-8 ljudi :\

Shark-357 ::

Fora je v tem da nikjer ni nobenih rezultatov z steppingi ki jih omenjaš...zato ti ne morem pomagat ne da ti ne bi hotel ...daleč od tega..
drugače bi se jaz osebno verjetno odločil za 0531EPAW in sicer zaradi množilnika 10,EPAW so bili dobri 0517 ter zato ker je večina 0530 za en qrc..

cole-22 ::

@Shark

Hvala!

LittleDevil ::

cole-22 jest ti lahko prodam mojega 0530, dela 300x9 1.56 v biosu z BOX coolerjem

LP.

igor0203 ::

a maš tega k jst?

LittleDevil ::

Ne vem, sem pozabil kaj piše naprej... Kakšno maš ti številko zadnjih 5 mest desno spodaj?

LP

igor0203 ::

uff to pa ne vem. a dam blok dol pa počekeram?

moj je drgač LBBWE 0530DPDW

maximumm ::

31 jurjev nov venice z računom iz Trgovine.
Oznaka pod procesorjem:

ADA3000BAA4BW
LBBWE
0532APAW

Če koga pač zanima. PM ;)
za VSAKEGA se DELO najde

MEDENA ::

No če je un prodal proc za 55.000 SIT potem jaz za mojega komot dobim 45.000 SIT ? Če mi kdo da tok ga morda prodam :P

Leti pa nekako takole :

300*9 na 1.4v
318*9 max na 1.575v

vse to z slabim coolerjem Zalman 7000B-ALCU....

Da ne omenim ,da bi na vodnim šel vsaj 330*9 :D

zbogi ::

ej medena, ko si ti, ti dam 40, če mi pred tabo zbootaš winse pri 318.9 :D

LittleDevil ::

Jest ti dam pa mojega in nekaj ti doplačam. >:D

LP

minirac ::

330*9>:D mogoče z -40! >:D

Dr_M ::

AMD Athlon 64 3400+ Socket 939

za vse, ki jih zanima (pa jih nebi smel) a64 3400+ s939.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
9 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342889 (15673) peter_ki
»

Navijanje Opterona 939 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Navijanje
50430708 (14878) GUFY
»

what tha f... is burn in (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
23110466 (6957) KrCbelca
»

Venice 0519 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
615476 (3968) Legoless
»

AMD ATHLON 64 3200+ Venice BOX LBBLE 0517BPDW 50K (JAE)

Oddelek: Strojna oprema
281790 (1393) willson

Več podobnih tem