» »

Odkrivanje identitete uporabnikov z IP stevilkami

Odkrivanje identitete uporabnikov z IP stevilkami

Trancedeejay ::

HI
Mene pa nekaj zanima. Pred kratkim sem bil izbrisan iz enega foruma, ker naj bi kao moderator pri nekaj uporabnikih videl isto IP stevilko(kao da se je na forum prijavilo vec uporabnikov v bistvu na pa bi bila to ena in ista oseba z vecimi nicki in kao z dolocenimi nicki zajebava.....) Vglavnem mene in se nekaj ostalih clanov foruma je nepristevni moderator izbrisal kao na podlagi IP-ja, oz. skupine IP-jev. Moderator je mene povezal kar z enim clovekom iz sosednjega foruma, ki ga jeba v glavo......vglavnem, kako moderatorju dokazat da se moti?
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Poldi112 ::

Tezka bo, ker ce te je "obsodil" samo glede na IP iz loga, potem je prezabit da bi mu lahko karkoli dopovedal.
Lahko pa poiskusis z dynamic IP ali NAT.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Trancedeejay ::

Pri Mateju Ostoviću in DPju je računalnik vrgel ven isto skupino IPjev. Sankcije so poznane vsem članom foruma.
Ista skupina IPjev je najdena tudi pri Deanu Peternelju....
Lahko predvidevamo, kdo se je prejšnjič podpisal z "Aljoša", potem pa to ime skril .... , ni težko ugotoviti, kdo je Trancendeejay in Dare Rutar iz sosednjega foruma, ....
Da bi "sosednji" forum mirno opazoval prosperiteto HIENDFIja ni bilo za pričakovati, lahko pa računajo, da se bomo tovrstnih akcij vedeli ubraniti tako, da ne bo škode .... Naj kar pogledajo, kako bomo uredili zadevo


Takole je nepristevni moderator obsodil nekaj clanov in vse to naj bi bil jaz - jao idiot moderator.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

BigWhale ::

Ce je moderator rekel, da ima on prav, potem ima on prav. :P Stvar mu bos tezko dokazal. ;)

Sicer pa se IP stevilke precej ljudi, ki hodijo na internet preko adsla in raznih dialupov veckrat prekrivajo ampak nikoli nimata dva hkrati istega IPja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Fizikalna razlaga pri napajalnem kablu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
10010217 (5393) Trancedeejay
»

Polariteta zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
769557 (8537) Trancedeejay
»

Najboljsi TV za 130 jurjev?

Oddelek: Zvok in slika
385131 (3546) macgajver
»

Problem z racunalnikom

Oddelek: Strojna oprema
61276 (1212) Trancedeejay
»

sacd vs dvd-a vs vinilka

Oddelek: Zvok in slika
212506 (2189) CaqKa

Več podobnih tem