» »

Comtron pro servis

Comtron pro servis

nuclear ::

računalnik mam v garancij, sm nesu na servis, ugotovijo d je ram šou, pa še plato so mi narobno dal not, zamejajo plato, in vse živo kar je blo potrebno narest... prijem zle domov, temperatura na cpu idle 50°C 8-O 8-O 8-O prej sm mu na idle 37.5°C =/// kwa nj naredm? tepu jih bom.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

VASkO ::

druga plata, drugi senzor, druga meritev

neoto ::

Mogoče je slab kontakt med procesorjem in hladilnikom. Ali pa drug hladilnik?

AndrejS ::

Izkušnje s comtronovim servisom so takšne : Eno stvar moreš večkrat tja nest da ti jo zrihtajo.

boštjan ::

Izkušnje s comtronovim servisom so takšne : Eno stvar moreš večkrat tja nest da ti jo zrihtajo.

kar je žalostno,ampak o našem preljubem comtronu je blo že dosti negativnih,tako da raje malo pobrskaj
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

nuclear ::

seveda bom nesu nazaj, hladilnik je isti in vse, sam plato so mejal kr so mi cepci dal narobe plato not, oz drugo plato, kot pa uno k sm jo kupu =) v glavnm fora je kr morm za vsako stvar gor nosit komp, npr tt za vgrajevanje venta(:\ ), pač tko je nalepke se ne smem dotikat.. sicr je tole 3ji komp k ga mam v bajt, pa je še najbol zmogliv. bomo vidli
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Myth ::

Jaz pa mam same dobre izkušnje tam.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

alum ::

si eden izmed redkih, res!

Jester ::

no ja....jst tud nimam slabih izkušenj s comtronom...tko da sva že dva:D
HP notebook, AMD Turion 64 1,6 GHz, 512 MB RAM, ATI Radeon X300 128 MB

Good Guy ::

ma brez veze za vsak pasji drek dol nosit ti preprosto mal pofenaj nalepko in bo kr padla stran poil ja pa dej nazaj medtem pa odpri škatlo poglej kaj bi blo lahko narobe vzem dol hladilnik namaž termalno pasto čist natanko zašpri dej nazaj nalepko in to je to
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

MEDENA ::

rovtar: pol pa v jok k ne bo priznana garancija :D

Tilen ::

nuclear, mogoce ti je MEDENA montiral. :8)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

nuclear ::

haha. js sm že odpiru tet komp zrat plate ane k je manj slotov az rame blo not. pa je fotr popizdu do kraja :D sm mogu pol kr nest taj na servis, pa pač povedu d sm ofnu sam zrat plate d vidm kwak je lah narobe plata not. in so mi novo nalepko čes dal, in mi zabičal d če še enkrat poškodujem nalepko ne bo več velal, tko da om kupu par stvari še, jih gor prefuku naj popravju hladilnik, pa dodajo še 2 venta not, nočm da mi vse burna not:

IDLE 8-O are you freakin mad... p4
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

MEDENA ::

nuclear: A slovenskega jezika nisi imel v osnovni šoli, mar ne ?

Shark-357 ::

odtrgaj nalepko porihtaj ter me kontaktiraj po zs ti bom dal jaz novo (mi jih je par kom ostal :D )

igor0203 ::

comtron, ah ja....

aha981 ::

ma ta comtron serje s temi nalepkami...itak sam da zasluzijo...sm bil bedak,pa sem tam kupil sestavljen PC,to je blo pred kaksnim letom...no po nakupu sm pa kak mesec kasneje sel kupit ram in TV kartico...ker sem pac mel nalepko gor so mi oni dali not komponenti...ja pa placal sem 3.000sit za delo...itak je blo dela za 10min,ampak so mi racunal kao eno uro...aja pa še tam sem kupil ram pa TVkartico(sm mislil da bo brezplacna montaza)...pol sm prisel domov pa strgal nalepko dol;(( ;(( ...


slaba izkusnja:D
//ni podpisa sploh!

IgorGrozni ::

samo opozorilo: često prodajajo že uporabljene/popravljene/vgrajene komponente kot nove. Preverite pakiranje in vsebino.

nuclear ::

lol zle sm hotu dvd z dvd labom preuredit, mi je ob vstavlanju subov na 67°C pošlo. Bom js naroču ulta super fana pr cool-pc in jim odnesu na servis, da mi vštimajo not, pa seveda plaču nbom nič, če bojo kj tžil.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

MEDENA ::

stvari kupljene drugje se računajo....a mehankarju prneseš rezervni del pa ti ga montira zastonj, a ne ?

nuclear ::

em persona rudis, oni so mi rekl(comtron), d naj ne odpiram stranice, d naj kr njim prnesem in bojo oni porihtal.. prašu sm jih oz reku, jah pol mi boste zaračunal storitev.. pol pa prašajo kje sm js to prebrau(lool), ja valda d vem, pa tt na netu na com-shop piše d storitev pač 2000SIT in stuff... tko kokr so mi oblubl sam da dbim istega tipa k je to reku=) pač d zastonj vse nardijo če maš garancijo.. al pa naj mi vsaj oni ofnejo škatlo, si om js vse sam fuknu not gor na sre comtrona :D :D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

SebaR ::

No vidiš vsaj ene privilegija imaš :)
Sam slovenščina je pa še vedno v krizi :)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

matter ::

Jst sm za kolega rihtu komp. Ubistvu je rabu že sestavljen in je bla fora da sm dobil comtron letak z dobro konfiguracijo (A64 3400+) A8N SLI plata , 6600GT, za okol 190kSIT.
Ok si ogledam stran:
SUPER ZMEDA

No kdor ve kaj o komponentah naj si sam ogleda :\
"Vse se začne pri osnovni plošči, ki je ASUS A8N. V sistem smo vgradili še CPU AMD Athlon 64 3400."
Pogledaš kosovnico:
"MB ASUS K8N ATX AGP8X NForce3 250Gb Soc.754"
No pa so že nekoliko poštimal stran od takrat, je bilo še bolj zavajujoče.

Vglavnem letak je imel slikco SLI podpora pa odebeljen PCI-e pri grafični, je pa vse skupaj 754 platforma z NF3 čipovjem na plati.

No velik se jih je gotovo nategnil in kupil "SLI compatible" računalnik; bojo kr fajn presenečeni ko bojo čez kakih pol leta dokupoval še drugo grafično.

Pošljem mejl v comtron(Kranj) glede tega in dobim odgovor s štirimi!! besedami. Ni vredno copy/pastat.
Sm pa ZELO zadovoljen s trgovino kjer sm zadevo kupil(ne delam reklame, si pa zaslužjo omembo): PCtrgovina.info. Korektni, poceni (vkolikor cel komp sestaviš, zaradi popustov raznih), mejl ki sem ga dobil nazaj pri povpraševanje je bil vsaj MAIL ne pa 4 besede. In so korektno predlagali drugo plato(cenejšo) ker ima gigabyte (ki sem jo izbral default) napako pri nevemkje in zato so predlagali drugo.

PS: ko sem kupoval v comtronu prenosnik, sem želel asusa, ki pa ga (po zagotovilih prodajalca) nimajo (je poklicu v Lj če majo tam). Ko pošljem mail v LJ poslovalnico mi rečejo da je še eden na zalogi. Seveda nisem pri njih kupu prenosnika.

Huh, i let it out.
Smo zahtevne stranke nikej, ampak je na našo srečo še kaj konkurence.
Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

Spajky ::

Po mojih iskušnjah za ne met probleme, se v Comtronu NE kupuje stvari, ki jih oni sestavljajo (komp-i), ampak samo original zapakirane stvari (komponente) ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

AbbaTh^eK ::

Glede garancijske nalepke....
Lahko čist u izi tud odpreš škatlo... sam morš pazt ko pač stranico odšraufaš da je ne obrneš vodoravno ampak jo pustiš v taki legi kot je in jo samo obrneš okoli osi nalepke za ene 180° in imaš dostop do celega računalnika :) sam morš pa pazt tud na to, da to stranico nekam nasloniš, da ti slučajno ne pade v vodoravno lego, k pol se posledični nalepka odlepi :D

Aja pa še to... če to delaš velikokrat se lahko zgodi tud, da se pol odlep od stranice, če pa sam ene pakrat pa ni panike 8-)

Racko ::

@nuclear: Persona rudis?Če je poštempljan z persona rudis, še ne pomeni, da to res je.Kar se pa tiče tvojega jezika, pa mislim, da bi lahko govoril vsaj priblizno knjizno slovensko.Saj s tem izkazujes tudi svoj pristop do tega foruma, in do nas vseh, ki na tem forumu sodelujemo.


LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Racko ()

Tilen ::

Jaz v Comtronu tudi naceloma ne kupujem. Kupim pa kdaj kak pack CD-jev pa vceraj sem kupo USB Bluetooth kljucek. Ziher je ziher :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14423114 (9738) Ganon
»

Odstranitev garancijske nalepke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727217 (4755) winpirate
»

Comtron SG (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15813277 (8082) Turtle
»

utišanje in orodja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
564465 (3240) nuclear
»

Računalnik iz InterSpara (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
806322 (3794) alum

Več podobnih tem