» »

Tenis lopar pocil - ojacitev z karboniskimi vlakni?

Tenis lopar pocil - ojacitev z karboniskimi vlakni?

PhotoBlaz ::

Rabil bi dva mala koscka Carbonskih vlaken + epoksi smolo da ju otrdim in ojacam pocen lopar na sliki.
A kdo ve kje dobiti te stvari v manjsih kolicinah, oziroma kje sploh dobiti?
Al pa ce ima kdo taka dva mala koscka doma, pa da se nekako zmenimo?

Ce pa ima kdo se kaksno boljso resitev kako bi nekaj lahkega in zelo trdega ovil okoli pocenih delov (na obeh straneh), pa naj pove.
Sicer ce ne bom nasel resitve si bom pac kupil novega....to ni spet nek velik problem, ampak ce se bi dalo g apa raje porihtam na tak nacin.



Hvala za pomoc!

DimmniBurek ::

Kaj pa mlatiš po tleh z loparjem?
Maš v kakem večjem trgovinskem centru-bauhaus, obi, nevem kaj, en tak paketek kjer je not epoksi smola, 1m^2 steklenih vlaken se mi zdi (bo lih tko kul), u bistvu čist vse kar rabiš, še un trdivc pa pospeševalnik maš
There Is No Stronger Drug Than Reality

PhotoBlaz ::

vsaka stvar ima svojo zivljenjsko dobo....ni blo tle stika loparja s tlemi :)
Bom sel malo pocekirat za tale kit ki si ga omenil,...samo bolj kot razmisljam bolj brezveze se mi zdi popravljat,..mogoce samo kot izziv in backup lopar....bomo videli.

Hvala

mtosev ::

Kot Ivaniševič ga razbij v tla.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

d0rK ::

Dej mtosev prhranm nm z nad-glupimi izjavami.


Sicer pa PhotoBlaz, porocaj kako bo uspel...Mam jz tut en pocen lopar pa me zanima kako se bo iztekl.

Sycroft ::

ce mene vprasas dvomim da bo popravljen lopar zdrzal sile udrihanja po teniskih zogicah. ubistvu se mi na sliki ze zdaj zdi zelo bogi, tko da ti priporocam da si kupis novega pa bos bolj zadovoljen:) (se pa lahko motim, ker se na sliki ne vidi dobro koliko je pocen)>:D

PhotoBlaz ::

ja je samo razpoka....ni premicno,....da ga bi z lahko zlomil pomojem da ne. tko da ocitno se malo skupaj drzi.
Saj verjetno si bom novega kupil, me pa vseeno drzi da bi tega postimal za hec.
Ko bom nasel ta zgoraj opisani kit vam porocam.

Cau

Sycroft ::

ta zgoraj omenjeni kit dobis v bauhausu astra-jama itd. stane pa okrog 2k sit. mas vecjega in manjsega. samo po mojem steklena volna ni tako mocna da bi take zadeve zdrzala lahko pa poizkusis.

kihc ::

Zalimi ga z enim prožnim selotejpom pa imaš zastonj power absorbation upgrade :>
x

PhotoBlaz ::

ja sem klical v Astro, imajo...samo pravijo da steklena vlakna in ne karbonska,...hmm steklena verjetno res ne bodo drzala....bom sel pogledat da vidim kako stvar zgleda.

Hvala za info

mimogrede o karbonskih vlaksnih se se vedno isce informacija kje jih dobiti.

Sycroft ::

ti jaz povem... kot eno blago oz kot neka mreza iz tkanin. to zadevo nato premazes z mesanico epoksi smole in trdilcem. zadeva je trdna (iz nje delajo colne npr) ampak ni prozna zato to pomoje odpade. drugace pa kar pejt gledat da bos vsaj videl kako in kaj.

Vikking ::

PhotoBlaz: Tukajle imaš link kjer prodajajo vse kar iščeš.

IMO te pride veliko ceneje če kupiš drug lopar kot pa tega popravljaš, pa sigurno ti ne bo držal, ker pačr tko kot ti misliš neki lepit z temi vlakni je le "jebiveter" in boš samega sebe jebal v glavo. Prvo si le prečitaj kako se dela s karbonom, da nouš mislu da je tko simpl kot zgleda, je kr ene pacarije. Sicer pa je tvoj denar.

PhotoBlaz ::

hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lepilo za plastiko

Oddelek: Loža
2612000 (9892) knesz
»

Badminton lopar

Oddelek: Loža
258019 (3844) Bellatrix
»

S čim zalepiti

Oddelek: Loža
132410 (1956) RejZoR
»

naredil si bom carbon fibre ohišje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11921771 (15826) DimmniBurek
»

S čim zlepit pleksi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
275769 (5362) frenk

Več podobnih tem