» »

RAAM

RAAM

STASI ::

Res da je še nekaj ur dokler Jure ne pride na cilj, ampak svaka mu čast. 9 dni je na biciklu spi po 2 uri max, požre 7000 kcal...
Mi je prav všeč dirka. Sam je ne bi zmogel če bi pa šel v grupi bi jo pa, sam bi prej rabu kake 2 leti treninga. :D

RAAM

Kaj pa vi mislite??
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

TribesMan ::

Sam kolesarim kar veliko, par tisoč kilometrov na sezono, sam dvomim da bi bil sposoben odpeljati to dirko, tud v teamu ne. Ker kokr sem jest vidu je imelo zmagovalno mostvo povprecno hitrost 35km/h... to je BRUTALNO hitro... Recimo Robič (ampak sam, ne v moštvu) ima trenutno povprečno hitrost 21km/h...

Sploh pa se gre tukaj za OGROMNE razdalje, ce pomislim kako te rit boli potem ko prekolesaris 150km, mi ni jasno kaksno imas potem ko odvrtis 1000km in kaksne krvave zulje imas na riti na koncu...

Res respect vsem ki se podajo na to dirko...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

mare_ ::

Hm, pa če se prav spomnim, je on na tem že enkrat zmagal, ni?

mtosev ::

Yup.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Damjan Jagar ::

Zmagal je lani, več o samem poteku dirke pa si lahko prebereta v dnevniku na njegovi uradni strani. Jaz jo čekiram večkrat dnevno in tip (tudi ostali) je res car. Priporočam branje.

www.jurerobic.net/
http://jagar.si

zile ::

Jure Robič je letos res 100% pripravljen za RAAM 2005. Še par uric in osvojil bo drugo zaporedno zmago na RAAMu :)) . RESPECT!
Če koga zanima bolj podrobno kaj vse se dogaja na RAAMu, naj si prebere diplomsko delo - Šport v ekstremnih razmerah - RAAM, avtor Rajko Petek 8-O
TribesMan: maš sliko v diplomi glede zadnje plati.
EDIT: Še 14.4 milje do cilja :)) :)) :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

PrimozR ::

A je sploh kdo dvomu vanjga? Drugače lansko leto je bil RAAM zanga dost đabe. Prvo leto je bla pa pizdarja ker je mel halucinacije pa čist se mu je utrgal. Mamo družinskega prjatla k je zadnji 2 let šu z njemu (letos po spletu nesrečnih okoliščin ne) in smo tut gledal pr nemu filmčke pa slike. Enkrat je Jure samo reku da ne bo šu več naprej, da ma dost. Ni problema, bi ga dal spat. Ampk avto dom je odpelov naprej. Mislm da ga je stanovnik pol prepričvov (ga je prepriču), bil je pa Jure prpravlen usekat. To se je zgodl lan.

STASI ::

zile: tistle linq za diplomsko nalogo ne dela ravno v redu. Men downlovda z 700byts/s namesto 100kb/s
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Alexius Heristalski ::

Pipi, kolikor jaz vem imajo vsi vsako leto halucinacije, ne vem, zakaj jih Jure letos ne bi imel. Pojavijo se predvsem zaradi pomanjkanja spanja. Zato je ključnega pomena psihološka priprava, saj je znano, da duševnost na splošno hitreje popusti kot telo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

zile ::

Cela stran je počasna. Najbrž je tak naval.
P|P|: Točn ta pogovor je na voljo v diplomski nalogi, omenjeni zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

Utk ::

Ja letos mu je tudi dogajalo, je reku da gre domov, že pred parimi dnevi. No, mu je Stanovnik spet pomagal:) To mora bit grozno...

PrimozR ::

Jest sm halucinacije omenu v smislu 1. leto je blo noro. Ful.

|KoRn| ::

Kaj je drugi že sploh prišel v cilj?
Freak on a leash!

PrimozR ::

Dvomm. Lan je mel skor en dan fore.

Stepni Volk ::

RAAM je res pekel. Sodelavec je v Robičevi ekipi in je lansko leto s seboj prinesel filme, ki so jih posneli sami in tiste, ki so jih bolj estetsko skupaj spravili američani.
Na kratko: to so norci... v pozitivnem pomenu besede seveda :)

PrimozR ::

Ne vem kolk v pozitivnem smislu :D Ne resno, kapo dol vsem da se grejo tkole. Na taki tekmi res premakneš meje zmogljivosti svojga telesa in se spoznaš. Sej Jure pa njegova žena sta mela pol še ene probleme k je vidla kuko se mu je zmešal na RAAMu, sam sta se pobotala pa pač,... Vez je še močnejša :)

zile ::

Im digging this one :D . U glavnem Jure je zmagal raam 2008. Tako je še četrtič (od petih poizkusov) uspešno prekolesaril iz zahoda na vzhod ZDA. Vsa čast Jure. Atlet svetovnega kova! :)
Zmaga se obeta tudi Marku Balohu in Tomažu Perčiču v ekipi dvojic. Nastopata pod imenom Team Orca. Congrats tudi njima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

dolenska ::

jure je car

Zeberdee ::

napaka. kolesaril je šestkrat, prvič bil drugi, nato dvakrat zmagal, na enduro ga je zajela plučnica, in še dvakrat.

1024 ::

Za njim se pa avto fura pa plestenjaka nabija >>

Svaka čast!
Fish knows everything.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

JURE Robič?

Oddelek: Loža
243246 (1940) LordTado
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186877274 (34812) Alexius Heristalski
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257682166 (41081) Alexius Heristalski
»

Najboljši!!

Oddelek: Loža
232665 (2020) dr.J
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238561 (23222) balocom

Več podobnih tem