» »

F1 - sezona 2005

F1 - sezona 2005

««
52 / 52
»
»»

zile ::

Dele ob 22:30 je na dsf highlights dirke.

Alexius Heristalski ::

Hm, kaže, da sem prespal dirko sezone. Budilka me ni zbudila.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

cryptozaver ::

Lustna dirka ni kej. Takih si zelim(o). Mislim da je Kimi spet dokazal da je eden najboljsih voznikov F1. Upam da bo imel kdaj boljse pogoje dela. Hehe potem bo F1 spet dolgocasna...

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ripmork ::

link
Makaronarji...
drastičen padec gledanosti zato ker Ferrari ne zmaguje več...
sej to da so zadnje cajte daleč najboljše dirke zadnjih nekaj let sploh nima veze...:\
kaka patriotska mentaliteta, in to so kao navijači formule ena...bullshit.

__luka__ ::

sej bi lahko za fisikelo navijal, al pa za trulija, kaksen bi konc koncev lahko tut za minardi ksno reku....

edit: ce italjane nekak razumem, mi pa niso jasni nemci. Sej mas mclaren in s tem mercedes, pa bmw, pa..... ma sej se mi neda sploh vec ukvarjat s tem.

LP
the truth is out there

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: __luka__ ()

monster-x ::

McLarnu nekam slabo kaže, kar se tiče osvojitve konstruktorskega naslova -- sodeč po današnjih kvalifikacijah.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

apachee ::

Mah jaz se ne sekiram.

Kimi in Montoya bosta itak mela 1 postanek manj, torej če ne bo okvar in Montoyinih traparij, potem je naslov naš.
You can't win without The Finn!

Matej_K ::

ooohhh ja..!!

Kdo drug kot glih Montoya mora zapelat na tist kos steze...;((

A so tile kitajčki(varnostniki,pometalci..) plačani na število krogov ko čistjo stezo...matr so počasni....:\
... .. .

WarpedGone ::

Made in China.
Zbogom in hvala za vse ribe

monster-x ::

Današnja dirka je kar lep zaključek sezone. Sicer pa danes Kimi ni mogel sam osvojiti naslova konstruktorja. Bi rabil tudi Montoyo. Pa tudi Schumi je imel težave z menjalnikom še pred začetkom dirke in ga je nasadil Albers, potem ga je pa še zavrtelo -- prav žalosten konec sezone za Ferrari. Upajmo pa, da bo prihodnja sezona še boljša -- tudi s Ferrarijem in še kakim moštvom povsem pri vrhu. :)


Edit: Tiste oddaje pred začetkom prenosa dirke so prov fajn. Teli Kitajci izgovarjajo imena moštev kot kaki otroci, ki ne znajo izgovoriti R-ja. :) Pa hecno je tudi, kako so prodajali takoj za ograjo ponaredke kapic, ur, ... za nekaj dolarjev. Pa tudi s tistim robnikom ne vem, kaj so čarali toliko časa. Prov ročno so šli zavijati jih in preizkušati, če bo v redu (plesoči Kitajec kot mu je rekel Ališič :) ).
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Brez kancka ironije lahko recem, da je bila podana Mirkotova izjava leta.

"Ferarijeva zabava bo letos bolj sedmina, kot zabava."

Ravno toliko, da se nisem uscal od smeha.

Od nekoga, ki je bil 'zvest' ferariju toliko casa je letos padlo kar nekaj krepkih na njegov lasten racun. Pohvalno. :)

Je pa brcal v temo, ko je gruntal zakaj je sel MOY dvakrat v pits. :)

Sama dirka pa ni bila nic posebnega. Presenetil me je Webber, pa razbesnel Fisico, ker je vozil kot po jajcih na zacetku. Pa se enkrat se je pokazala potreba po pravilu, da se v casu varnostnega avta dirkaci postavijo v pravilni vrstni red in zaostankarji nadoknadijo kroge.

cryptozaver ::

>Pa hecno je tudi, kako so prodajali takoj za ograjo ponaredke kapic, ur, ... za nekaj dolarjev

Nic drugace ni v EU (bolj balkanskem delu ce sem bol tocen hehe: Italiji). Tam te se posteno okradejo. Tko kot so nas v Monzi. Ponoci med spanjem smo bili skor ob vse ;(( ;((

Matej_K ::

"Za moštvo je bila letošnja sezona fantastična. Ta dirka ni bila tako pomembna, vendar je vplivala na motivacijo za naslednje leto. Hvala mojemu moštvu. Lepo se je bilo celo leto boriti s Kimijem. Imel je boljši avto in več težav kot jaz."

Fernando Alonso

Res je!
... .. .

monster-x ::

Najbolj smešno je bilo, ko je Alonso začel po koncu dirke v cockpitu peti We are the champions. :D
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

overlord_tm ::

pa razbesnel Fisico, ker je vozil kot po jajcih na zacetku


mogoče je imel nalogo zadrževati mclarna ;)

BigWhale ::

Geez, a mislis? :P

Ja, samo, tako 'taktiziranje' mi je bebavo... Je pa res, da bi to vsi poceli... :)

overlord_tm ::

ampak se ga ne da prepovedat .. :'(

BigWhale ::

Ce bi FIA spremljala celotno telemetrijo od vseh voznikov... bi se dalo videt trend voznje... Samo to je precej megleno.... :P

overlord_tm ::

pa mu nastavjo mal omejitev obratov, pa rečejo da mu niso smel več dovolit ker bi bilo nevarno za motor

SisQ ::

Baaah...od kurca....


BigWhale ::

sisq

Precej dober doprinos v debato...

AndrejS ::

Zgleda da bo moj naslednji avto Renault >:D
Ferrari pa tudi ni bil tak slab... bil je tretji.

globoko grlo ::

Ola, morm rečt, da sm kr zgubil zanimanje za F1, odkar naši ne zmagujejo:D , zdej me pa zanima, kak bo z naslednjo sezono, spremembe namreč, za motor vem da bo 2.4 V8, kaj pa ostalo? Gume? Aerodinamika?

Vglavnem, mal me razsvetlite.

Daedalus ::

Da ne bo konec sezone preveč dolgočasen - govorice držijo! Evo dokaza, da Rossi testira Ferrarija8-O





:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: perci ()

shock ::

:D:D:D:D:D

Alexius Heristalski ::

Zbogom, Sauber, Jordan, Minardi, Bar in hvala za vse dirke.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini
««
52 / 52
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2007 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
116778732 (51052) 'FireSTORM'
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186876909 (34447) Alexius Heristalski
»

F1 - pred sezono 2006

Oddelek: Loža
152800 (2555) Daedalus
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178982 (46305) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238251 (22912) balocom

Več podobnih tem