» »

A je PCX Computers dobra firma

A je PCX Computers dobra firma

McHregec ::

A se vam zdi PCX Computers dobra firma men je prov v k**** ko sem prnesu svojo novo kišto domov ni delu modem pol sem ga nesu nazaj in so neki zrihtal. Pol cež 2 meseca je šel v k**** disk nej bi mel neke slabe sektorje in pol pridem iskat kišto in mi povejo da mi ni delala zvočna in rekel so da so mojega SB 64 zamenal z Geniusom 64 v računu je pa bla SB 128 in pol so se še neki opravičeval in so rekel da ga bojo prpelal naslednji dan ampak ne oni so me poklical in rekel nej pridem kišto iskat.



nauk: ne kupujte pr PCX Computers ker so polni lažnjivcev razen ene izjeme
  • spremenil: McHregec ()

Dax ::

Nektire komponente majo kr poceni, sestavljenih računalnikov pa se ne splača kupovat.

McHregec ::

sej ni šlo za računalnik iz kataloga šlo je za računalnik sestavljen po moji izbiri

Dax ::

Skratka oni so šarli po računalniku. Jst osebno tega ne prenesem. Raje si sam doma sestavim zadeve. To je skor tko k da bi avto kupu, pa ti prodajalec reče, da ga lohk dvignem naslednji teden, ker takrat dobijo mašino in zadnje sedeže :)).

McHregec ::

sej maš prov ja

frudi ::

eh hregec, ne se sekirat. glede na to, da bereš slo-tech, je to bil itak zadnji sestavljen računalnik, kar jih boš kdaj kupil. naslednji bo že kupljen po komponentah pa doma skup zašraufan... :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Elemen_T ::

Sploh nevem kaj je fora tega, da se npr če kupiš PC pri Pcx-u računalnik sesuva. Naj bi v teh firamh delali samo profesionalci...kateri (naj bi) vedeli precej več o hardwareju in softwarju kot povprečen človek ...
Meni so ga sestavili (in dograjevali) v abakusu pa so mi zadevo super napedenal.

AndrejX ::

PCX je bolj grosist. Ne kupujte PC-jev pri njem, ker nimajo pojma. Vem iz prve roke, saj poznam serviserje in sestavljalce.

msmiha ::

Jaz mam dobre izkušnje z njimi. Ne splača pa se kupovati sestavljenih računalnikov|O
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

bluehacker ::

Vsaka firma je lahko dobra ali slaba. Ce poznas trgovca ali ce se sam dobro spoznas na pcje, se bos lahko povsod zmenil za dobre stvari pri vredu ceni. Moj nasvet je da si sma kupis komponente tam kjer so najceneje in da si jih sam sestavis. Zanesljivi pa so pri MLACOMU, MEGAHITU, POWERPLUS.. Na dalec pa se izogibaj COMtRONA , ker je cuden in JEROVSKA, ker je predrag.>:D>:D;((
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

andrej ::

Res je, najboljsa firma je tista pri kateri mas dobre veze...
Drugace pa ni dobrih in slabih firm - so samo dobri in slabi ljudje. Tak je tudi pri PCX-u. Pri njih poznam nekaj zlo dobrih ljudi in kaksnega totalno zatezenega... tak pac je - enako je tudi pri drugih firmah...

Cr00k ::

jst sm pa u jokerju prebral...da je jerovsek najbolsa firma...pa voodooje majo tut...

miranpozar ::

cr00k: LOL! :D

MRB0rYS ::

moja firma je DTK pa špila ko .........
b0rys

andro ::

Jaz nisem preveč navdušen nad jerovškom.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamerski in designerski računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
504955 (3463) SynTax64
»

Kakšen sistem naj priporočam nečaku

Oddelek: Kaj kupiti
431718 (1159) mtosev
»

r8500 LE pri PCX-u

Oddelek: Kaj kupiti
101043 (747) kuglvinkl
»

Kje kupiti komplet PC?

Oddelek: Kaj kupiti
211847 (1486) tedybear
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544819 (43432) Tjulenj

Več podobnih tem