» »

Kje kupiti komplet PC?

Kje kupiti komplet PC?

Black Adder ::

Kot je že napisano - komplet pc s komponentami po izbiri in s čimdaljšo garancijo.

Seveda naj bo firma solidna - ne od včeraj pa z dobrim (hitrim) servisom.
BlackAdder stroke again!

DrSergioDJ ::

Jest ze dalj casa prisegam na Mlacom...sm jim pustu lepo kolicino $$ in je blo vse vredu do zdej :D
...

ABX ::

Mlacom


Razlog: cena

(Če kakšen artikel nima garancije ga ne kupim)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ChiefThunder ::

Ja, mlacom... Pa tud essedi hval folk...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

HeMan ::

Jst tud prisegam na Mlacom. Za essedi pa se ne vem ampak upam da kmal bom zvedu kako je tam :D

piek ::

Jaz bom naredil pa reklamo za PCX Computers. Kompleten racunalnik ima 2 leti garancije, pa tudi dodatki (knjige, kuponi za tecaje...) ne smejo biti pri nakupu zanemarljivi. Imajo tudi dobro tehnicno podporo, tako da v primeru tezav ne boste osamljeni. Ze od dveh kolegov sem slisal pritozbe cez Mlacom, saj naj bi bili sladki samo takrat, ko ti prodajo masino, potem pa je le-ta tvoja skrb. Za tiste, ki niso blizu meje, oziroma niso hardveraski manijaki, nakupa komplet PCja v tujini ne priporocam, saj stroski bencina ob morebitnih nevsecnostih niso zanemarljivi, pa tudi dlje casa lahko ostanete brez kiste. Torej na slovenskem prostoru je v mojih oceh zmagovalec PCX. Sicer pa ima vsak pravico do svojega favorita.

LP

piek
--- Finish it off if you started it! ---

Loki ::

hmm...
Dell, Compaq, IBM?
I left my wallet in El Segundo

Jux ::

Sedaj ko jerovska ni vec je izbira kar tezka, vendar takole iz glave vam povem da pri mlacomu se nisem imel tezav, se vec vsi moji kolegi (po mojem prepricevanju) so kupili tam racunalnik (in tiste exxtra $$ zapili, hehehe) in tudi oni se ne pritozujejo - za povrh dobis tam tudi elitko, ki zadnje cajte postaja pravi hit budget racunal.
Majo pa en gigantski downside - vrste so take da popizdis (trije salterji + posebej salter za servis ne sfolgajo prometa). Pejd ke dopoldne, ko ni vrste.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Heisenberg ::

men se zdi zelo vredu comtron....www.com-shop.com
pa ne delam za njih al kej podobnega.

toda sem bil zelo zelo presenecen nad prodajalcem...
kupoval sem pc za 200.000sit...toda plate niso imeli na zalogi, jaz pa sem predracun ze placal...zato so se mi po emalu in celo osebno po telefonu zelo dobro opravicili in prosili za razumevanje in mi za darilo ponudili jostick v vrednosti cca 5.000sit, toda sem odklonil....
zato so mi dali drazji tiskalnik, kot ta ki sem ga narocil in sem bil zelo presenecen.:D

ena redkih izjem....seveda je pa lahko moj primer tudi izjema v tem podjetju, se nikoli ne ve.

Jebiveter ::

Sam Comtron ne! Bad! Slabe izkusnje!
Je prijateljica kupila pred kretkim v PCXu comp in je glede na komponente, ceno, in prilozeno zelo vredu!

Sicer pa je moje nacelo, da ne kupim enega racunalnika vec v celoti pri eni firmi, se manj pa kak serijski model! No way! Sem se zajebal 2x a tretjic se nisem! Moj prvi lastni comp sem si sestavu izkljucno iz komponent, za katere sem vedu, da so kvalitetne in poceni! V tem trenutku je moj comp sicer ze malo out of date, je pa eden najstabilnejsih kar jih poznam!

Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Spajky ::

Vso podporo izjavi Jebivetra; sam Comtron NE! Se Aptiva je boljs met! >:D

Can ::

Kolega je kupil eno mašino od PCX-a kar v trgovini, kao neki igralni PC. Ko so mu Win počepnili in po formatiranju diska je imel nore težave z inštalacijo gonilnikov. Kišta je bila zaplombirana tako da vpogled v drobovje ni bil mogoč. Po dvodnevnem mučenju je obupal, klical na PCX, kjer mu je sicer prijazen stric velel, naj taka dela prepusti strokovnjakom. Ko je ves obupan kišto spravil na servis so mu strokovnjaki povedali, da so se zmotili in mu ob nakupu predložili napačno dokumentacijo o hardveru. So se res zmotili?
Ja MlacoM, to je to.

totimato ::

Glede Comtrona: do sedaj mi je vsaka stvar, ki sem jo tam kupil prehitro nehala delati. Pa tudi prijazni niso vedno. Jaz tja več ne grem.

Jaz sicer kupujem v Birostroju, ampak zato, ker imam tam kolega...

lp

totimato

SmasHy|| ::

>:D Hm, kva pa mente kej o Gambit trade?

Matek ::

Moj frend ma comp od PCX-a in je dobil zraven driverje za graf. in zvoč. Pol je pa enkrat formatnu in mu ti driverji niso delal, pa je klical na PCX. No, in tip mu je reku, naj še enkrat formatne, da PRVO gor driverje in pol inštalira Winse. No, in pol se je on matral, ker ni pokapiru, pa je mene klical, da se že 3 ure matra, jaz sem pa skoraj poknu od smeha.:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

dr.J ::

Mlacom ima cene zelo ugodne, pri sestavljanju in testiranju mašin so pa preveč šlampasti.

Primer:
Na službenem računalniku sem dokupil RAM, pa ker je gor nalepka, pride serviser, da ram noter in gre, pa opazim, da ZIP ne dela več. Razlog: staknjen kabel. Pa sem moral spet čakat 10 dni, da je ZIP delal. Podn!
Sploh pa so pri prvem poskusu računalnik tako sestavili, da je bil IRQ konflikt.

Od šestih za službo kupljenih računalnikov
je prav vsakemu nekaj nagajalo. Sicer so bile to v glavnem malenkosti, a vseeno.

Očitno se ne preveč dobra podpora kaže v nižjih cenah. Dokler pa kupujemo tam, se najbrž ne bodo preveč sekirali...

twosocks ::

Mlacom - samo komponente se splača, komplet računalnik ne (slaba sestava, nezanesljiv servis,nikoli ne veš kaj imaš) - dologletne osebne izkušnje

Za preverit so Cepin (do sedaj vse delalo brez problema, pa sem kupil 5 compov), Dar-computers (ne pretirane cene, prijazno osebje in zelooo dober servis).

Z drugim nimam izkušenj.
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

BendeR ::

Še bom jaz malo reklame delo.Moj predlog je BIROSTROJ.
Tam se kupo vse komponente do zdaj razen miške (to sem kupo v comtronu in mi je po 3mescih crknlila) in do zdaj nisem mel problemov.Vse delalo!Mel pa garancije 2 leti.

zdravc ::

Jaz sem kupu pri Megahitu v Celju :
AMD K-7(266) 1.0Ghz TB, MB MS-k7t turbo-oem KT133a 256 sdram pc133, GeForce2MX-400 TV-out, CD-RW TEAC 16/10/40-bulk/oem, SB 128 PCI vibra, HDD 40GB IBM 7200, FDD, ohišje, tipkovnica, brez operac. sistema, brez monitorja
kupljeno septembra, cena 195K, garancija 3 leta
Dodatno sem kupu še LCD monitor Hansol H530 15" za 118K
kdor zna pa žih

Lime ::

Samo MLACOM ne!
Štirikrat sem moral pripeljati računalnik na servis (30km v eno stran), da so ugotovili, da je crknil voodoo, kar sem sam vedel že ob prvem obisku in jim tudi povedal. Vmes pa so mi montirali razne ventilatorje, češ da se pregreva in dodajali RAM, češ zmrzuje mašina in ne voodoo. Ko pa so ugotovili, da je res crknil voodoo, sem čakal 2 meseca, da so mi ga zamenjali, češ poslali smo ga proizvajalcu na testiranje. Nisem dobil niti nadomestnega in v tem času je tako zastarel, da se mi ga je potem komaj splačalo vgraditi.
Nikoli več k MLACOMU! Niti po prazen medij.

Lime ::

Kar se pa garncije tiče, je pa vseeno če je ta 24 mesecev ali 36 mesecev, saj je po 2 letih računalnik tako samo še za na odpad ali za kakšno tajnico.

tedybear ::

Lime:
ma ne ga srat!
Raje mi povej zakaj mi serje disk!!!!!!!!!
Preberi si v nasvetih!
Medena....
>:D
KABEL RULA!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika na obroke

Oddelek: Kaj kupiti
219866 (4286) Brias
»

Dobra računalniška trgovina MB (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
557699 (6452) ginekolog
»

Najboljsi računalniški servis je: (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
657681 (5012) OldSkul
»

Kje kupiti: računalniške trgovine v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
334015 (2810) Fish <><
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544784 (43397) Tjulenj

Več podobnih tem