» »

Mp3 Predvajalnik [15-20 GB] - USB Host

Mp3 Predvajalnik [15-20 GB] - USB Host

d0rK ::

Lep pozdrav,

kot pravi naslov teme, iscem MP3 predvajalnik z diskom, kapacitete 15-20 GB. Kar pa naj bi locilo ta predvalanik od trume drugih, je da se zna obnasati kot USB Host.

Trenutno sem nasel le enega. To je iRiverjev H320. Ampak, ker si zelim razsiriti obzorja preden se spustim v nakup, sem se odocil povprasati lokalne guruje.


Ce pozna kdo se kaksen tak MP3 predvajalnik omenjenih kapacitet...Fire away!

Tody ::

Hmm Ipod? Sicer nevem niti za riverja niti za Ipoda če se da podatke prenašat brez programske opreme, mislim da to velja samo za mp3, da jih zna pol brat al neki tazga.

Uglavnem če rabiš bolj podatke kot pa Mp3 se ozri za eksternimi diski....

Caligula ::

Tukaj mas na dnu teme par linkov. Drugace pa na www.geizhals.at iskat pa bo.

d0rK ::

Jao....In pol napism da sprasujem lokalne guruje.


Eksplicitno sm napisu [se v naslovu] da mi je zelo pomembno, da se zna zadeva obnasat kot USB Host. Meaning, da lahka utaknem notr kabl od digitalca, ter pretocim slike na napravo ter tako sprostim prostor na fotoaparatu.

1.

Ce bi zelel eksterni disk, bi najbrz povprasal po temu...

2.

Caligula nazalost na tistih linkih...Flash ne pride v postev, Zen se ne zna obnasati kot USB Host, Archos tudi ne, Thompson tudi ne, Hama Mobile DataSafe OTG pa zna.

Vendar, je iRiver boljsi po funkcijah.



Se enkrat, ce kdo pozna kaksen Mp3 player Z DISKOM, in ki se zna obnasati kot USB HOST [da lahko direkt notr utaknem fotoaparat], naj pove.

bzp ::

d0rK: H320 je pomojem edini. iPod v trenutni verziji se ne zna sprejemat direktno s fotkica (lahko sicer z racunalnika vanj nalozis slike in jih gledas, ne gre pa direkt), najbrz naslednja generacija (video) ... mas pa se par vecjih zadev, ki so namenjene za pregled slik, videa, ... ampak cena hitro naraste, pa velikost ... kmalu rata neuporabno (oz. boljs da kups kar laptop) ... Tko da zaenkrat H320 ...
btw v prejsnemesecnem monitorju imas test mp3 predvajalnikov. Mensezdi da je H340 (vecji disk) celo dobil zlati monitor ...
Ce bos kupil, povej kako se obnese ... imam iste zahteve kot ti, pa se zbiram denarce in cakam ce pride kaj novega na trg :)

TribesMan ::

za iPode se dobi poseben konektor v katerega lahko potem vklapljaš USB naprave... in se obnaša kot USB host... cena je ene 30usd če se prav spomnim... Kako pa zadeva deluje pa nevem... poišči si kak review.
Kar je ql pri temu iPodovemu adapterju je to da lahko notri vtakneš direktno USB kabel ki ga dobiš zraven fotoaparata... pri iRiverju moraš kupiti drug kabel, ali pretvornik, ker ima ta samo mini USB priključek.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

d0rK ::

BZP, tudi jaz bi najraj pocaku, in tut najbrz bom.


Na netu sm najdu tele Mp3 Playerje, ki so OTG (On The Go) Compatible:

iAudio X5L
Samsung YH-925
Samsung YH-J70
Apple iPod - Z Adapterjem
iRiver H320

Povzetek:

Po fukncijah je se vedno najboljsi iRiver, po izgledu pa iPod.
Dejstvo, da tut iPod omogoca prenos slik me je fajn presenetl.


Jz bom najverjetne pocaku na 6. generacijo iPodov ali pa na 3. generacijo iRiverja. Namrec H320 je ze dokaj star predvajalnik in ne zelim zapraviti 80k tik pred izidom novega playerja.

__luka__ ::

pejt u trgovino,sabo uzam digitalca, rec da bi rad sprobu ker si zainteresiran, ce ne bojo hotl, ga probi pa na reverz uzet, ker dokler ne bo meu nekdo istega npr. digitalca in istega playerja z usb hostom pomojem ne bo garancije da bo delal,
the truth is out there


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175730 (31428) M.B.
»

iRiver Clix, druga generacija

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
124144 (3159) Oven-2k
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608527 (7425) Roadkill
»

iPod. V barvah.

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
182841 (2841) rage
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525720 (4614) Boky

Več podobnih tem