» »

T-2

T-2

««
8 / 17
»»

fahrenGONE ::

Ce vam strani ni vsec, ne narocit. Bom imel vsaj bolj cisto linijo, LOL.

Tr0n ::

To, da je stran preprosta in informativna je ze dobro. Ampak od neke firme, ki ponuja internet storitve, bi pa clovek lahko pricakoval vec (beri: vec profesionalnosti in resnosti).

zile ::

MrStein: folka ne boš nikol 100% zadovoljiv. Sploh pa ne mladih in starih hkrati.
Samo res, namesto da bi se o ponudbi paketov pogovarjali, oz o samem t-2, se o strani, kako zgleda. :\

Tr0n ::

Nimas se kaj o paketih pogovarjat. Treba je zadevo sprobat v praksi in pod vecjimi obremenitvami, pa da cemo vidjeti. Zaenkrat zgleda obetavno, ampak veliko stvari od zacetka zgleda tako.

BluPhenix ::

So pa ažurni:

ura je 0:45, gledam seznam krajev, kjer so operativne centrale, pogledam za Sežano in je na mojo žalost ni, poizkusim še v povezavi V kratkem in tam najdem svoje priljubljeno mestece.

Malo pogledam odzive tukaj na forumu in se odločim še enkrat pogledati njihovo stran:

ura je 0:52, preverim link V kratkem, da vidim, ali sem prav prebral, da lahko v kratkem pričakujem centralo pri nas. Na mojo grozo ugotovim, da Sežane ni več na spisku oziroma, da je spisek prazen. V paniki pogledam še na povezavo Dostopnost in zagledam Sežano med operativnimi centralami.

Torej med enim in drugim pregledom strani je postala moja najljubša centrala operativna. So pa hitri, ni kaj...

Bomo še malo počakali in preverili in nato se odločili za 1/1. To bo pravo, čeprav je 10/2 za 10k zelo mikavno >:D .

Upajmo, da to ni še ena VEGA.

_spirit_ ::

Jaz mislim da strani ni še niti približno končna, ker ni napisanih niti kanalov, ki naj bi jih omogočala njihova TV. Jaz jim dam čas, pa naj porihtajo zadeve kot je treba.

Sem se pa pravkar tudi prijavil, pa bom sporočal kako se bodo stvari odvijale... slabše kot je pri siolu ne more bit (že mesec dni čakam njihovo ponudbo, pa je še ni od nikjer). Druače sem pa vzel 10/2 paket >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _spirit_ ()

iration ::

> Upajmo, da to ni še ena VEGA.

Ja, upamo. Ker naš vrabček rabi pravo konkurenco.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

fahrenGONE ::

Mene edino skrbi kako bo potem, ko bo vec ljudi gor. Ne bi rad vzel 10mbit in potem pristal na 0.1-1.1 mbit. ;(

OldSkul ::

OMG, tud v Ivančni Gorici je možno. Sam bom vseeno malo počakal, ker se nebi rad Siola kar tako znebil, t-2 pa ne vem kako deluje.

paggy ::

Joj kakšna glupa stran, brez bannerjev, pa slikc z nagimi babami in ostalga sranja.

Mislm folk WTF. Na vsakem cajtngu ali internet strani , ki jih vidite zadnje čase imate tolk dreka, da me glava.

Važna je kvaliteta informacij. Vsaj kakor jaz vem. :D
If you wanna be good, you have to crash. We crash a lot!

OldSkul ::

Ja stran deluje še zelo prečiščeno in nedodelano. Samo pomembno je, da stvar začne delovat v praksi.

OOTBOXZY ::

Vsem ki vam stran ni vsec! Zavedajte se, da marsikdo se vedno nima ADSL, kabla ali celo samo ISDN povezave:'( . Taki so prvi, ki bodo pogledali ponudbo na tej strani in verjemite mi, da bodo navduseni nad stranjo, ko jim bo padla na ekran:) . Marsikoga od njih bi odvrnilo od firme ce bi morali cakati in cakati in ca... da se stran, ki jim ponuja hiter internet nalozi;( . Razmislite o tem. Brez skrbi, oni ze vejo kaj delajo. Med cakanjem na blinkanje, flash animacije in podobno, se lahko pojavi nov ponudnik, ki jim odpelje potencialne narocnike>:D .
LP

OOTBO XZY

Redkvica ::

Hmmm, na njihovi spletni strani pogrešam kakšen podatek o podjetju. Moti pa me, ker ne morem odpreti obrazca za povpraševanje za fizične osebe. Ne dela pa tudi obrazec za pravne osebe. A se še komu drugemu to dogaja?

Bramac ^^ ::

Ja meni. Pa ni važno s katerim brskalnikom odprem, zmeraj ne mora odpreti. :\

bastadu ::

Sedaj ne vem če je bilo že napisano kje, ampak mene zanima, a je potrebno že imeti kakšen kabel do hiše, da je priključitev možna? Koliko stran od centrale si lahko?

edit: nevermind, sem že našel...:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

pumaxx ::

DNS se še ni obnovil.

Registriraj se zdaj

planetparty ::

Porajajo še naslenja vprašanja:

Kaj bo s SiOL modemom? (če se odločimo za t2)
Ali nam da t2 modem?
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

iElectric ::

Mene pa gane vprašanje kako gre postopek odkljopitve od siola IN isdnja. Prvo siol kličem, da prekinem pogodbo in mi skenslajo net, potem naj pa čakam 2 mesca da bodo teli pršli vdsl inštalirat?

OldSkul ::

Če se odločiš za VDSL potem logično dobiš modem od T-2. Kaj ti bo ADSL modem?

Redkvica ::

Lepo bi bilo, ko bi na spletni strani pisalo tudi kaj o hardveru. Ali ga je treba kupiti (če ja,koliko stane), ali ga dobiš zraven ob priklopu ali kako?

Glede na dosedanje izkušnje s priklopi pa bi jaz rekla, da bi isdn in siolov adsl in tv odjavila šele takrat,ko bi bil znan datum priklopa t-2, če bi se za to odločila.

Občutek imam, da je na t-2 možno naročiti tudi samo ip tv, in to za 3 jurje na mesec. Ali vi tudi tako razumete njihovo spletno stran?

no_use4 ::

mene pa bolj zanima tam, ko mors izbrat varnostni paket ... in te verjetno pride mesecna narocnina nekaj sit vec, glede na to kak paket izberes ... pa nikjer ne pise kolk :|

ps: mogoce se motim, pa je zaston:))

globoko grlo ::

ja,sm tut glih kar poslal "povpraševanje", pa bi res lahko napisal kaj kakšen paket pomeni in kok stane, pa okol HWja tut nč ne povejo, pa a so cene za fizične in pravne osebe enake al ne, bom vidu kwa bojo odgovoril

aja, a ko ste prtisnl pošlji, a se vam je kj pokazal, al ostane samo blank page

Kami ::

Najverjetneje je to kaki spam filter ali pa se motim, ja res je stran bogo opremljena z informacijami...

nsignific ::

Zakaj rabijo vedet moje narocniske stevilke s telekomom? In to kar dve njih, tudi za telefonski prikljucek?

In zakaj ponujajo varnostne pakete, BREZ CENIKA oz vsaj obrazlozitve, da gre za zastonj storitev (kar to 100% ni, drugace bi nudili samo najvisjo stopnjo)?

In nazadnje, ZAKAJ ti "nudijo" vgradnjo opreme, ko pa je ta vendar samoumevna? Oglasujejo zastonj priklop - a brez vgradnje opreme?

Vse skupaj je IZREDNO amatersko narejeno in informacije so podane na zelo ubog, ubog način. Čakam na poskusne zajčke - kdo se javi?

no_use4 ::

@nsignific: sej ti jih ni treba vpisat ... ni * zravn:D

globoko grlo ::

nsignific, pejt hitr očatu telekomu jokat, al se pa mamici siolu skrit pod kiklco

mislm, kva vas vse moti, sej ti bojo verjetn poveda, k se boš konkretno zanimal kaj in kako

Kami ::

nsignific ima čisto prav, jaz sem 100% strinjam z njim.

Pač nekateri pa se zaletijo koz bik v rdečo pa jim nemoreš pomagat.

Drugače pa kot sem že reko amatersko!

Ne piše kakšen modem,
ne piše koliko stane en predal za pošto,
ne piše koliko prostora je v predalu za pošto,
ne piše, če dajo zraven kaj web space,
ne piše več podatkov o njih
....

Evo tole je en kolega napisal mi je z ust snel pa bom kar prilimal

Njihova stran je trenutno taka, kot da bi jo naredil en srednjesolev v prvem letniku, ki ima namisljeno firmo.

Mislm kje so podatki o firmi, pri ceniku ni podatko o fizicnih in pravnik osebah, ne pise ce vsebuje ddv,...

Tole mau smrdi IMHO. In dokler ne bo profesionalnosti tud pod razno ne kliknem na povprsevanje.

LP, Kitl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

globoko grlo ::

eni znajo pa sam jokat in se jih hlačke tresejo in povsod vidijo črnega strica, ki jih bo zdaj, zdaj na suho nategnil

ma sej bomo vidl v parih dneh kaj in kako

fahrenGONE ::

Se strinjam... Bomo v praksi videli, drugace pa me sploh ne zanima kaksna je stran.

fahrenGONE ::

Poizvedovanje lahko naredite preko maila na info@NOSPAMt-2.net , vsaj dokler ne dela stran kot je treba. (odrstrani NOSPAM)


globokogrlo: zdaj pa so se tvoj odgovor zbrisali, saj si postavil vprasanje nezmotljivim moderatorjem. >:D

nsignific ::

fahrenheit, tocno to sem naredil (ignoriral obrazec in jim pisal).

upam, da se ne zanasajo prevec na tisti obrazec, ker nihce z malo pameti ne bo od tam narocal, brez da se informira o manjkajocih podatkih.

xla ::

Stran T2 je res mal skopa s podatki, so pa vsaj dodali, da so cene z DDV :)

A mogoče kdo slučajno ve, katere TV programe mislijo prenašat?

Mal me mot to, ker je potrebno vpisat podatke o trenutnem PSTNju al pa ISDNju. Sam imam ISDN (še vedno zarad ADSLja), pa ga mislim potem odklopt in it na IPtelefonijo oz NetCentreks, kot ga imajo na T2 ... pa mi ni čist jasn postopek pri tem, vsaj na količino podatkov, ki jih zahtevajo, ... kot da mislim večno ostat na ISDNju, lol

Kar se pa HWja tiče, ni dvoma, da dobiš VDSL modem, katerga proizvajalca - to bo pa lahko povedu tist k ga bo prvi dobil.

TRIROG ::

dejte mal popostat tuki gor o dogovorih pa morebitnih testih ... mene sicer zelo vabi ponudba za 5k, samo ce prekinem SiOL pa pol ugotovim da je podn t2, me bojo na siolu spet na suho ozel ... al 50k al pa 24mescev ... pa me nic od tega ne zanima ...
tko da bom pocaku ...

glede odjave ISDNja pa tkole ... telekom te bo na suh nategnu ko ti bojo izstavl racun za 11k za preklop nazaj na PSTN, tko do IMO se ne splaca it nazaj na PSTN, tle mas se zmer 2 cifre za slabih 1k sit vec na mesec ...

no_use4 ::

pred parimi mesci sem nekje bral, da vdsl nese tud vec kot tistih 1500metrov, samo da pac ni tok hitr ...
pisal je, da zmore 1,2mbit 3km od centrale.

kdo ve ce bi blo to mogoce lahko res? :)

nsignific ::

ROFL pisu sm jim, ce so cene z DDV, cez pet minut so pa ta podatek dal na stran :D

OldSkul ::

Lol, ampak taka skopost z informacijami je pa res too much. Ne vemo niti katere programe bodo ponujali, niti ni gor njihove kontaktne tel. številke itd. Ja upajmo, da se bo v naslednjih dneh že kaj razjasnilo.
Programi pa bodo verjetno insti kot na Siolu. Tudi tam je ene 120 programo, čeprav na njihovi strani oglašujejo, da lahko gledaš 150 programov - ZAVAJANJE!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

kar98k ::

najbolj da jim nekdo poslje mail in uprasa za vse podatke, ki jih niso dali na spletni strani
glede televizije, maila, varnosti VSE!

ker ce bodo res te pakete ponudili bo SUPER!
pa ce bi vsi poslali mail naj dvignejo tisti paket 1 Mbps / 1 Mbps 7.000,00 SIT na vsaj 2mb/1mb da potem takoj narocimo se bodo po moje premislili

kaj menite?

BLaCkEnED ::

jz tud pogresam kasn paket z 2mbit alpa 4mbit! To da grejo iz 1mbit kar na 10 se mi zdi mal neumno.

OldSkul ::

Pol bi vsaj 5Mbit hitrost lahko ponudli, ker preskok je res velik in nenavaden. Njihova logika je v k....

TRIROG ::

sam res ce bi biu un 2/1 bi pa res kuj uzeu ...

kar98k ::

1mb uploada je 128kb/s (popravek) kar je dost tut za tiste ki furate serverje, (ce rabte vec je 10mb)
ce spremenijo paket v 2mb down in 1mb up bo to najboljsa izbira za 7jurjev

lahko le upamo ali pa kot sm reku posljemo okoli 50 mailov?! ziher se bodo premislili
zraven napisemo da kuj vzamemo ce dajo 2mb down, po moje jih lahko prepricamo, ker oni rabjo zdaj cim vec narocnikov (pa super je da niso dali vezave)!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kar98k ()

Tr0n ::

1 mbit je 128 kb/sec teoreticne hitrosti in ne 256.

kar98k ::

zmotu sm se, sm glihkar hotu popravt, prehitel si me

128kb/s uploada je cisto dovolj, ce nas ma vecina zdaj pri siolu 30kb/s
VELKA RAZLIKA!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kar98k ()

Jeebs ::

Sm se že mislu veselo prijavit, zdej pa, k sm tole temo prebral me počasi mineva. Glede na to, da nimajo na strani navedeno popolnoma nič drugega kot cenik pa obrazec za povpraševanje bog ve, kolk bi se lohk zasral. Lohk bi vsaj FAQ stran postavli, kej o opremi, kdaj začnejo in predvidena čakalna doba, kakšna informacija o VDSL tehnologiji, pa seveda o samem podjetju (nisem našel njihovega maila, dokler nisem na S-T pogledal)... Skratka men zgleda stran kot da ne mislijo resno. ;( Pa tok dobr se je slišal tistih 5 jurjev za 1mb/256kb. :\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

fahrenGONE ::

Potem ostani na Siolu, saj njim vedno vse dela. Tudi ce imas dvome lahko poklices na teh.pomoc in ti bodo povedali da pri njih *vse* dela in da ni bilo se nic prijavljeno. Bolj izkuseni te pa tudi prevezejo na 116. :D

paggy ::

ROFL Fahrenheit, tale je bla pa dobra. :D
If you wanna be good, you have to crash. We crash a lot!

MPM ::

a so že komu na kakšno vprašanje po mailu odgovoril?

nsignific ::

MPM: meni se niso... je pa res, da tudi avtomatiziranga sporocila nisem dobil.

nezaslisana moznost je tudi, da si cez vikend enostavno fraj vzamejo... ? :D

globoko grlo ::

tisti, ki ste se prijavljal, a vam je kj napisal, ala "prijava je uspela"

zdej ne vem, ker najprej sem se prijavlal iz FFja, pa se ne spomnim a mi je kj napisl, al ne, sem se pa še 1x z IEjem, pa je lepo napisal "prijava je uspela" juhu

drgač pa še nism dobil odgovora

MrStein ::

nsignific:
ker nihce z malo pameti ne bo od tam narocal, brez da se informira

Presenetljivo dosti ljudi je brez omenjene "malo pameti" ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
8 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135893 (19839) Bug
»

T-2: Splošna debata in iskanje zarote (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Omrežja in internet
3075269673 (65888) beta1
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036456 (15863) Primoz78
»

SiOL ponudil ADSL2+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7610814 (6788) Dragi
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961703 (43075) OmegaBlue

Več podobnih tem