» »

T-2

T-2

««
14 / 17
»»

kklemenss ::

aha, hvala za pojasnilo! upejmo da bo ratal kaj iz tega, bom takoj skenslal oba ISDNja ADSL,... pa tukaj bom vsaj lahko dobil TV.
huh so pa hitri! sedaj so tudi ze po mailu poslali pojasnilo! neverjento!

Izi ::

Največji problem je da bomo izkušnje iz prve roke slišali šele čez en mesec.

15 dni, da Telekom odgovori na povpraševanje o tehnični izvedljivosti preklopa
nato (če je odgovor pozitiven)
14 dni v katerih mora Telekom Slovenije izvršiti preključitev
nato
3 dni, da T-2 izvede priključitev naročnika

Se slišimo čez en mesec.

Tody ::

Men je bilo dolgcajt učeri in sem prebral FAQ na njihovi strani CEL !! Torej vam ni treba niti z prstom mignit, rečete jim da bi radi odjavil vse telekomunikacijske storitve, ali pač samo določene in vam to oni naredijo BREZPLAČNO, če imate pogodbo (24 mes) in bi vseeno radi prekinil vam oni plačajo penale, ter seveda ta denar zaračunajo na prvi položnici ki jo dobite.

kklemenss ::

ah sigurno da bojo ze prej meli, to je pac ko bo guzva pa to.. zaenkrat pa dvomim da bo tolko casa... moje mnenje...

Jaffa ::

To je maksimalni čas ja.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

sleby ::

ok, mori!
jz ne morm izpolnit elektronskega obrazca ker ne morem vpisat svojga naslova!
stanujem na Igu, ulica pa je Banija vendar tam ko stisnes ISCI tega seveda ne najde! mogoce zato, ker so nam naslove pred kratkim spremenili. prej je bil Ig 117c, vendar tudi tega ne najde!!!
kaj naj naredim?

Tody ::

večkrat probaj... mojemu frendu tudi prvič ni našlo nič potem sva se malce igrala in je zadeva našla.

sile01 ::

Men pa niso še nč odgovoril :( .Sam je pa res da sem v soboto poslal in da majo ful naval kot je reku tako da je oproščeno... Mislm da bo tale T2 zmaga...sam čakam da mi pošlejo pogodbo.

sleby ::

em, a se vam tut blank screen pokaze po tem ko ste izpolnili obrazec?

Dr Evil ::

Mene pa zanima,ker pri ADSLu nisem tako na tekočem,da če si omisliš VDSL,a se moraš potem analognemu telefonu odpovedat?In če se ne rabiš,a lahko ostaneš pri telekomu in ohraniš enako številko?

-myha- ::

Mal si preberi prejsnje teme....

mitjaje ::

@Bebi:
Scrol up page... Na vrhu strani ti napiše, da je obrazec uspešno poslan... Tebe pa vrže na dnostrani... Jaz sem tudi debelo pogledal....
www.ultrasplet.net

SebaR ::

Koliko mislite da bo stala razveza z Siolom?
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Tody ::

Če samo odpoveš naročnino te stane en faksovni klic ko pošlješ papir da jih boš skenslal. Če prekineš 24 mesečno pogodbo pa odvisno od kdaj si prekinil. Ali pač ene 50.000 sit, tok kolikor stane modem in ta jajca

SebaR ::

Aha ok sem že dobil delni odgovor tule.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

no_use4 ::

hm, a so lahko kaksni problemi, ce sem po pomoti ene 3x poslal tisto prijavo? :8)

IceBreakr ::

Sploh se ne moreš prijavit, ker jim je mysql dol padu jao jao.... pa verjetno še opazijo ne al kaj?

Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '84.255.209.3' (4) in /var/www/html/prijava/prijava/ulica_search.php on line 4
IceBreakr

icko ::

Imajo tolk prijav da bo šel siol v stečaj:D

goba ::

Baza sicer nekaj bluzi, sam ulco pa vseeno najde.

alexius ::

Mislim, da je opravičljivo, da jim kej dol pade, saj oni niso SiOL ki deluje že ~ 10 let in ima 100.000+ uporabnikov ter ogromno kapitala in si lahko prvošči vojsko web designerjev, programerjev, kontrolerjev itd...
Počakajte, da bodo mal razvil podjetje, tud ponudba bo bolj kakovostna.

Sicer pa tudi jz podpiram, da dodajo še kakšn vmesni paket, denimo:
2,5/2,5
5/2,5 mbps
5/5 mbps
10/5 mbps
...
Samo kreativen je treba bit :)
Not only is life a bitch, it has puppies.

Rogue ::

Malo smalltalka FYI:
Slišal sem, da naj bi bil direktor T-2 bivši direktor SiOL-a... mogoče to pojasni RIPE izpis tapata@siol.net?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rogue ()

|SNap| ::

Bil je vršilec dolžnosti direktorja, pa je na lastno željo potem odstopil, če se ne motim.

Drugače pa ja, več paketov bi bilo smiselnih. Če ne zaradi drugega pa zaradi tehničnih omejitev. Verjetno ne bodo vsi mogli imeti 10 mbit uploada, pa bi bilo mogoče fajn še kaj vmes med 2 in 10 (če izvzamemo 4 mbit uploada, ki pa ima za mnoge nepotrebno visok download).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |SNap| ()

Gregor P ::

Sicer pa tudi jz podpiram, da dodajo še kakšn vmesni paket, denimo:
2,5/2,5
5/2,5 mbps
5/5 mbps
10/5 mbps


Čista (moja osebna) špekulacija::D

mogoče pa ne nudijo teh paketov ker so se recimo dogovorili s Telekomom oz. SiOL-om, Telemachom itd. da takšnih paketov ne bodo prodajali, v zameno pa so npr. dobili dobro ponudbo glede zakupa Telekomovih central, dobre licence za TV programe itd.

Še enkrat; to so povsem moje špekulacije, nikjer nisem zasledil takšne informacije>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

SasoS ::

IMHO bi bil smiselen kak paket 5/1,5 za kakih 8.5K. 10Mbit downloada je že kar veliko (ne da bi se ga branil :D), 1Mbit pa dandanes že kar premalo...

BLaCkEnED ::

Najprej hvala za zaupanje!

Žal zaenkrat ponudbe za 2mbs ali 4mbs še nimamo, kar pa ne pomeni da je v prihodnosti ne bomo imeli.

sile01 ::

Veste kako ...IMHO je več al manj vseeno kakšni paketi so...važen je edin da so konkurenčni in da bod ostali ponudniki začel nižat cene in zviševat hitrosti.Konkurenca vedno prav pride...

OmegaBlue ::

Uredu tema je bila na hitro počiščena, zdaj bom šel v bolj temeljiti pregled, prosim da se držite teme in nehate smetiti. Če opazita kak odgovor ki ne paše sem, mi prosim pošljite ZS in utemeljite. Hvala.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

MEDENA ::

a to veste da je zdej SOLO PAKET 7200 in ne več 6600 ?

Jaffa ::

Kolko stane če odjaviš TEL priključek pri Telekomu ?
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

milica ::

Za odjavo telefonskega priključka pri telekomu ni nikjer navedeno, da je potrebno kaj plačat. Sem tudi poklicala na telekom in so tudi potrdili da je brezplačno.

Doman ::

0!

Jaz bi tud prec imel paket 2/1 ce bi obstajal, al pa 2/2:D

ejga40 ::

Poslal sem popvpraševanje-naročilo na T-2. Ali je že kdo dobil kakšen odgovor?
Sedaj imam ISDN (ga bom obdržal zaradi telefona-dve gospodinjstvi) in pri siolu 4Mb/512Mb
(študentski) za cca. 10.500,00. Mislim da je 9.000,00 sit za 10/2 super. Samo ne vem koliko pride cena za e-mail predal, varnostni paket...?
A je že koga kontaktirala ta firma, če je poslal prijavo seveda?:(
Ni važno kol`k si star ampak kol`k s`neumen!

Easy D ::

Jaz predlagam, da tist, ki dobi prvi pogodbo (v podpis), da jo 'poskenira' in postavi gor - da lahko interesenti vidimo kakšna določila itd. so tam zapisana. OK?:8)

MEDENA ::

kaj napišem tukaj

Ulica: * Izberi

zadnji okvir ???

me ne spusti naprej

- hišna številka pri priključku ????

IceBreakr ::

Stisneš izberi, počakaš minuto da se jim baza spomni se zbudit, vpišeš svojo ulico in občino - stisneš išči -spet čakaš minuto ali dve, nato izbereš link, ki se ti pojavi spodaj. Nato greš nazaj na obrazec in nadaljujej z vnašanjem :)
IceBreakr

ejga40 ::

izberi ulico pod "izberi" se ti odpre novo okno, drugi okvir hišna št., tretjega sem pustil prazmega.
Ni važno kol`k si star ampak kol`k s`neumen!

SebaR ::

Ali pomeni 2312m zračne razdalje da imam šanse pri T-2?

Pač sem optimist...:D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

MEDENA ::

aja morda ulica 023, zarad tretjega mi joka

MrStein ::

Glede naslova :
prvo okence je ulica, drugo je hišna številka, kaj pa tretje ?
Sledi pa poštna številka in kraj pošte. Kam pa vpišem kraj prebivališča (ni isto) ?

PS: Kteri uporabnik je s T-2 , da lažje najdem v tem 10(!) strani dolgi temi ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Uporabnik ::

Tretje je pa npr. a, b, c, tko k majo nekateri 6/b

swar ::

BluPhenix ::

Uporabnik s T-2 je T-2 info ... nekje ene 4 strani nazaj.

...:TOMI:... ::

Sam ste eni pajaci! Če hočte vi met nevem kolk tv-jev prklučenih vam ni treba plačvt še dodatnih prklučkov k je zadost če si nabaute od iskre en razdelilc za koaksialca pa je. (če je to narjen s koaksialcem ne s scartom)
Tomi

Zgodovina sprememb…

kar98k ::

tomi ne se dret!!!
kje su guni iz t2 mater
kaj ce so se premislili? jim je mogoce vodstvo reklo da to z forumi ne bo slo? upam da ne

...:TOMI:... ::

ja res upam da ne
Tomi

globoko grlo ::

sej to so 9ta nebesa, da provider po forumih/ircu/še čemu drugem sodeluje z uporabniki, mislm, smo končno prišli izpod železne zavese lol

kar98k ::

ce jih danes ne bo je zadeva padla v vodo
sej veste kaksno moc imata telekom in siol
MOČ MONOPOLA!!! T2 LJUDSTVO JE NA VASI STRANI!!!

goba ::

'T-2 info' naj bi se danes oglasil, pa ga za 1x se ni. Mene pa TOOOOK stvari zanima :]

...:TOMI:... ::

Sam te cene tle u sloveniji so še zmer previsoke. Če ste mogoče bral majo u hongkongu optiko. Gor in dol jim vleče 1g. Majo pa cene za "manj zahtevne"
uporabnike 10m=3000 našga gnara 100m pa 6000sit. To so ugodne in sprejemljive cene ne pa ta siol (zdej ma konkurenco:d ) upamo da bo kej bolš pa da bojo začel optiko polagat za navadne smrtnike ne da bojo sam ta bakr gonil še naslednje tisočlete:(
Tomi

Zgodovina sprememb…

Paramedic ::

Dej Tomi, nekje v drugem razredu se boste učili male tiskane črke pisat, do takrat pa zdrži brez pisanja na forumu, prosim. Hvala.

Pise, da se je T-2 eno leto z birokracijo boril s telekomom, da lahk zdej to ponuja! Ampak šele 3.10. smo pa že tisoči čakajo na VDSL :D.
End transmission.
««
14 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25136041 (19987) Bug
»

T-2: Splošna debata in iskanje zarote (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Omrežja in internet
3075269993 (66208) beta1
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036569 (15976) Primoz78
»

SiOL ponudil ADSL2+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7610863 (6837) Dragi
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961780 (43152) OmegaBlue

Več podobnih tem