» »

Dvakrat ukraden Bentley ;) Vozilo je izginilo z varovanega parkirišča PU Nova Gorica :)

Dvakrat ukraden Bentley ;) Vozilo je izginilo z varovanega parkirišča PU Nova Gorica :)

mtosev ::

24ur

LLLOLLL >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
  • spremenil: mtosev ()

monster-x ::

Meni se zdi še bolj žalostno, da ga v vsem tem času še vedno niso uspeli spraviti nazaj v Monako. Saj ne rečem, da je tak avto čisto lahko spraviti nazaj (sem videl enega Bentleya pred kakim mesecem in vem, da je to mrcina in s takimi avti je dosti komplikacij), ampak vseeno.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Stepni Volk ::

Če vas slučajno zagrabi nakup Bentley-a bi morda veljalo upoštevati nasvet BBC Top Gear-ovca Jeremy Clarksona: Kupite raje VW Phaeton, je tehnično enako vozilo za veliko manj denarja.

INo tudi kradejo ga manj. :)

fosil ::

Bi reku da za Bentleya drži pravilo: če moraš vprašat kolko stane, poten si ga ne moreš privoščit :D, če si ga pa lahko privoščiš potem ti je pa znamka firme najbrž bolj pomembna koker tistih par miljončkov razlike v ceni >:D
Tako je!

Vikking ::

Stepni volk: ampak Bentley je le Bently, ponavadi znamka pomeni več, ko se gre za imidž, in ne za same tehnološke podobnosti vozila.

#000000 ::

Meni se zdi še bolj žalostno, da ga v vsem tem času še vedno niso uspeli spraviti nazaj v Monako. Saj ne rečem, da je tak avto čisto lahko spraviti nazaj (sem videl enega Bentleya pred kakim mesecem in vem, da je to mrcina in s takimi avti je dosti komplikacij), ampak vseeno.


Ne to verjetno ni krivda naših policajev, pač ko imaš tak avto je 1000% zavarovan in če imaš keš za tak avto te zavarovalnica jemlje mal drugače in škodo plača takoj 'ne pri nas' in ker je lastnik 'predvidevam' že dobil denar, ga kratkomalo BK kaj se z avtom dogaja, sej itak on ni več lastnik 'zdej je lastnik zavarovalnica' in dokler se ureja 'papirnata vojna' mora avto pač nekje stati, in kje je najbolj varen 'na policiji' 'na žalost SPET ne pri nas' in ja tole mi smrdi, da nav spet kak disciplinski postopek 'na policiji' he da navjo spet koga ujel z roko v vreči, kot na piranski škifariji, 'tam so tko Ramboti, Narko trafikanti in Nasilneži v službi' Jao Jao.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

PersonaRudis ::

Keri dežurni policajček si je novo hišo vkradel.>:D

mtosev ::

Kak veš da je bil policaj?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PersonaRudis ::

Utemeljen sum. Stilsko rečeno.0:)

#000000 ::

Točo tako Utemeljen sum :D :D 'ker to besedo radi uporabljajo glih policaji naj jih zdej malo po buči'

TRIROG ::

khem ... oni recej utemeljeni razlogi za sum ... kar je sicer manj od utemeljenega suma ...
zgine ja ... sm biu zadnc na Posteji prometne P na brdu ... ej sm vidu ma tipson skor na vsak avto tm parknen eno kamero ... kako to da uni niso mel ksnga varstva okol 40mio vredenga auta ...

Inside job ... Sej so rekl da bo policija mogla sparat pa zbirat kes zarad dviga cen goriva ...


Btw ... blodnje... mogoce so pa uni neznanci pustil avto tm v mocvirju ker so si mislil ... heh lazje ga bo spizdit iz PP kot pa spravt ven iz tega sranja ...

LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()

iskra ::

Ma s tem autom so žurke že kr en cajt... Kokr sm slišu so ga našli med trtami v Renčah (~10km iz Gorice) ker je kao obtičau u blatu :D Tko da je u večini kriv folk k ga je ukradu, k ne vejo, da tiste gume ne pašejo u blato >:D Če bi ga ta pravi nepridipravi odpeljali, bi se sedaj verjetno že kak Črnogorec vozil z njim >:D

edit: typo
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

#000000 ::

Ja policaji bi v primeru 'da se ne tiče njih' glatko nekoga utaknil za rešetke, če bi bli v 1 letu 'iz iste firme' nekdo osumljen hrambe oz. prometa z orožjem, drugi pred kratkim za več kil droge, in naenkat da mu še ukradejo avto kerga čuva z resda 'slabo' varovanega drvorišča. En bi bil zdele že v kehi.

In drugo he he mogoče pa je res, blo lopovom lažje pustit avto naj se policija jebe z njim in ga skople z blata, lažje ga spizdit policiji kot iz blata ven spravt. :D :D

#000000 ::

bi se sedaj verjetno že kak Črnogorec vozil z njim


Vrjetno se že :D :D

KuhaR ::

Nekje sem zasledil da so nekaj časa nazaj iz iste garaže že ukradli en tahud BMW. A se niso nič naučili?

cryptozaver ::

Bentley ni dober za orat brayde :D







Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

California Usa, kje/kako je najceneje prespati?

Oddelek: Loža
54058 (3722) tratto
»

velik problem...

Oddelek: Pomoč in nasveti
6966 (841) Shinobi
»

Umiranje diska...

Oddelek: Strojna oprema
6767 (676) ~Speed
»

problemi z vodnim in amd64

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81184 (1110) tica(slo)
»

A se to sploh da naredit ?

Oddelek: Navijanje
231449 (998) Dejancek

Več podobnih tem