» »

Internet explorer ne deluje več kot 24-ur

Internet explorer ne deluje več kot 24-ur

killer4fun ::

Imam en velik problem namreč internet se mi prekine po 24-urah delovanja in ne morem odpreti nobene strani več niti e-mule ne deluje več skratka ne morem se več povezat na nobeno stran. Vse kar moram storiti je to da kliknem na local area connecton in dam na disable in nato obratno potem stvar spet deluje dokler ...ja spet ne pride ura okoli.
Zanima me kje bi bil problem. Uporabljam ADSL in router canyon CN-BR1. Če kdo kar koli ve o tem bom seveda zelo vesel odgovora kako napako odpraviti.
Lp.

Mulh ::

Napiši zahtevek za statični ip, in ga pošlji isp-ju...

killer4fun ::

Statični IP že imam.

Jackal ::

Verjetno uporabljaš kak firewall?
Mogoče Sygate Personal Firewall?
;(

Podoben problem, vendar pri meni z dinamičnim IPjem - po 24 urah mi ni več delala povezava. (Siol je prekinil - sledil je redial - povezava se je vzpostavila, samo internet pa ni deloval)
Kriv je bil Sygate-ov firewall - nekaj časa je delal normalno, potem se mu je pa strgalo in je začel s takimi problemi. Zdaj pa uporabljam TPF, pa je mir.

killer4fun ::

Ja se mi je zdelo ta firewall vedno problem.. po moje se mu je res zmešalo ker to mi je začelo delati pred 14-dnevi. Hvala za nasvet.

polhec_19 ::

lp

js mam tud podoben problem....mam povezavo 2048/384kbs (preko arnesa ---> mam tudi statični IP) povezano z routerjem med 3 računalnike...ko vse priklopim deluje OK!!! (tudi internet explorer)...pol pa zaženem msn pa azureusa in dam vlečt dol nekej filmov...čez neki časa pa internet explorer ne deluje več, msn in azureus pa delujeta normalno...pojma nimam kaj bi lahko blo narobe...edina rešitev je, da izklopim povezavo in se ponovno povežem...najhujše pa je, ko takrat azureus vleče z veliko hitrostjo...

če ma kdo kako rešitev, naj mi prosim pomaga!!!
polhec

DSmidgy ::

Zanič (oz. premalo zmogljiv) router. Sem imel isti problem. Router naj bo en PC, potem pa preko njega razdeli naprej.

killer4fun ::

Jst sem rešu problem tako da sem izklopil windows firewall in inštaliral sygate personal firewall od takrat imam mir pa še vse deluje kot je treba.

polhec_19 ::

kakšen pa je ta sygate personal firewall??? je dovolj dober da ne bom mel kakih težav z trojanci pa virusi???
polhec

gumby ::

pred trojanci in virusi te noben firewall ne bo ščitil...

killer4fun ::

Jaz osebno sem zadovoljen zaenkrat nimam težav je pa res da 100% zaščita pred trojanci in virusi ne obstaja noben firewall ki bi te ščitil ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130317 (19804) Qushaak
»

Popolna zaščita.

Oddelek: Pomoč in nasveti
51078 (964) handsup3
»

Firewall (da ali ne)

Oddelek: Omrežja in internet
422224 (1416) alum
»

Kateri Firewall priporocate in zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
272468 (1939) ferjan
»

Firewall???

Oddelek: Omrežja in internet
201377 (1140) andrej

Več podobnih tem