» »

SP 2-problem..nujno!!!

SP 2-problem..nujno!!!

bymanforce ::

Hja stvar je taka...
Kupu sm nov komp in ga doma sestavu, inštaliru XP-je, ko pa naložim SP 2 se začnejo pojavljat problemi...Ko po končani inštalaciji SP2 restartam, se ne naložijo več Windowsi (samo v SAFE MODE). Brez SP2-ja komp dela odlično... Probu sm tudi z inštalacijo XP-jev z že naloženim SP2 pa jih noče niti naložit....:'(

Hvala za odgovore...:D

Sami ::

Pač ne naloži SP2, naloži SP1 in vse update. Tudi jaz sem imel z SP2 težave.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

podtalje ::

Vsaj povej, kakšni problemi se pojavljajo, če hočeš, da ti bo kdo lahko pomagal.

Širajzl ::

Ko inštaliraš winse morš za sp2 uparabit drug ključ kot za sp1, če bi blo kaj druga mi pa ni najbolj jasno ker bi moral delat!

zee ::

Pojdi na stran proizvajalca od matilčne plošče, grafilčne kartice in si zloudaj nove gonilnike.
Si mogoče poskusil namestiti WindowsXP z integriranim SP2?

@Sami: SP2 se ti namesti samodejno, skupaj z ostalimi popravki.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

bymanforce ::

Kakšni problemi se pojavlajo sm že povedu, kok naložim SP2 se Windowsi ne naložijo več...komp se enostavno že v dosu restarta skos se to ponavla...
Sm probu tud xp-je z SP2 že vgrajenim pa jih niti ne zažene oz. ko se po prvi fazi inštalacije avtomatsko restartajo se spet use ponovi namesto da bi jih začelo nalagat...
Sm probu sam SP1 naložit in je vse delalo normalno ene dve uri pol se je pa spet totalno sesul..
Drgač pa mam DFI NF4 ultra infiniti plato...

barabl ::

Jaz sem imel enake težave,ko sem imel Asrock osnovno ploščo,ko pa sem jo zamenjal za Asus in nadgradil Bios,so pa težave izginile in dela ok.Preveri ,če je Bios iz leta 2005,če ni ga nadgradi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246439 (20116) R33D3M33R
»

WinXP se SP1 ali SP2 sploh splača???

Oddelek: Operacijski sistemi
201489 (949) [MYTiX]
»

XP SP2 spet buri duhove (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
678193 (5990) Keyser Soze
»

[Windows XP sp1a] Kateri firewall za računalniškega analfabeta?

Oddelek: Programska oprema
161143 (950) PlayTheGame
»

w2k BSOD

Oddelek: Operacijski sistemi
21829 (605) tec

Več podobnih tem