» »

Win XP again

Win XP again

ChiefThunder ::

Pozdravljeni!

Torej, dons sem končno dobu xp-je, pa me zanima sledeče. Najprej sem si namesti 3d mark 2001 in probal zadevo v win98 in xp. V win 98 mi pokaže okol 200 pik več, kot v xp, kar se pri men kar pozna. Ker sem bolj "game" tip, sem namestil še RA2 + dodatek, da vidim kako zadeva deluje v praksi. Najprej sem opazu, da rabi kar nekaj časa, da zažene autorun, v sami igri pa tud skoz neki drajsa po cd-romu, se zatika, pa tud nasploh zadeva deluje počasneje kot v win 98. Torej, zanima me kako zoptimizirat sistem, da bo zadeva tekla bolj gladko? je zadeva res tolk požrešna pri spominu?

konfiguracija: duron 650@850 (kt7), vodoo 3, 256 rama...


lp

Ps: pričakujte nadaljna vprašanja :);)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

BigFoot ::

a si inštaliral VIIne 4in1 driverje a si pustil tiste ki pridejo originalno z WinXP?
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

andrej ::

driveji vgrajeni v XP-je niso perfomancno optimizirani. Pocakaj, da pridejo ven novejsi...

Loki ::

da ne bom nacenjal novega threada, bom prasal kar tukaj.
Kateri antivirusnik uporabljate v XP?
I left my wallet in El Segundo

ChiefThunder ::

baje, da norton 2001 ne dela... je res to?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

l0wc4 ::

Jaz uporabljam Sophos Antivirus 3.51 za XPje. Deluje čisto v redu in sem ful zadovoljen z njim. Naložiš IDE fajle in to je to, odkrije vse brez problema. :D

Paramedic ::

Chief: 256 rama je po mojem mnenju več kot dovolj
End transmission.

ChiefThunder ::

ok, i'm back ;), pa me zanima tole:

ko se zadeva connecta na internet, sploh noče strani dokonca naložit ( al pa rab sam za eno stran velik preveč časa), sam une lučke na modemu utripnejo vsake tolk časa, kokr da bi meu modem prebavne motne... Kakšen nasvet?

Mam U.S. robotics 56k ext...

lp


... po liniji najmanjšega odpora. ;)

novinaR ::

Res je, Norton Antivirus 2001 ne dela v XP. Dela pa 2002 (čeprav meni ne posebej dobro, mogoče zato, ker sem prej tlačil gor 2001).
Zelo čudno se obnaša tud ICQ.

rap3r ::

Ja fantje za NAV 2001 se morte na net prklopt in en čist mejhn file iz symentekove strani potegnt in antivirus dela odlično!!!>:D

ChiefThunder ::

Zdravo!

Je blo neki govora o ponovni inštalaciji ext. modema ob vsakem zagonu win xp. A je še kakšen drug način, se odpravi ta nadležen problem, razen tega, da je modem skoz prižgan?

Pa še ena stvar; ko vlečeš z miško in označuješ datoteke, pa je tako plavo polnilo... a je kakšen način, da se tega znebiš oz. kva je treba nardit, da bo zadeva tekla hitreje, ker se prov nemarno zatika.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

andrej ::

a) nabavi nove gonilnike za graficno
b) izklopi efekt: System properties - Advanced - performance -> mislim da je show translucent selection rectangle...

Tr0n ::

AntiViral Toolkit Pro.

ChiefThunder ::

Hvala, andrej... :)

a res ne zna nihče pomagat glede problema v mojem 3. postu?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47028937 (12371) darkolord
»

WinXP resetiranje&stuff

Oddelek: Operacijski sistemi
191252 (1013) AvAkI
»

XP vs. 2k - hitrost (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
523947 (2997) BaRtMaN
»

Kateri Microsoft OS...

Oddelek: Operacijski sistemi
121175 (926) SLOWWWeb.net
»

WinWhistler Beta2

Oddelek: Programska oprema
412150 (1646) andrej

Več podobnih tem