» »

Service Pack 2

Service Pack 2

szlafQ ::

Med instalacijo Service Pack 2 mi javi:
Windows XP Service Pack cannot install.

The product key used to install Microsoft Windows may not be valid.


Kaj naj storim?

Hvala!

Microsoft ::

- kupi originalne Winse
- si jih sposodis na "p2p trziscu"
- klices MS podporo (01 585-34-49, 8-16, pon-pet)
- ne instaliras SP2 (ni priporocljivo, sploh ce gre za domaco uporabo)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

bluefish ::

sicer ne bi o tem, kdo je iz štale "usu". Če delaš z pametjo na internetu pa ti tudi brez SP1, SP2, Winsi delujejo čisto ok.

r5r ::

Sistem lahko deluje čisto solidno, če je uporabnik dovolj izobražen in če ve kaj dela. :D

Veliko črvov, trojancev in ostale nadloge pride zaradi tega, ker večina uporabnikov misli, da je računalnik kot čokolada, odvije iz embalaže in lahko že dela. ;) Zelo redki uporabniki preberejo knjigico, ki prihaja skupaj z OS (Pri Windows 3.11 je bila bukva okoli 300 strani, sedaj za XP je okoli 12 strani, tutorial in pa tipko F1). :|
And it makes me wonder.

Han ::

Danes ni več dobro nameščati Windows XP brez integriranega SP2.

SasoS ::

dobri stari FCKGW noče umret :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SasoS ()

steev ::

LOL, tega pa še nism vidu, čeprav mi je ta key dobro znan :|
:|

veteran ::

SP2 ne pomaga prav nič, če sistem ves čas laufa v admin accountu. Cesarjeva nova oblačila, nič drugega. klik

Včasih so prav zabavna sporočila v temi o antivirusih, ko se kdo čudi, kako je pokasiral črvivo golazen: "sem imel updajtan nod32, pa adaware. tale nod ni tko dobr kot pravjo, bom spet formatiral, pol pa en drug antivirus inštaliral, kaj priporočate." :)

#000000 ::

Ma pejt lepo preko M$ updejta pa bo šlo, men je tud enkat na prenosnem zajebaval in to pr original windovsih, ni hotl pa da ga jeb.. pol sem šu na update in glej ga zlomka tam je blo šlo brez zapletov. LP

farko ::

Da mu noče naložit winsow oziroma servia pack 2 je problem v cd nekaj mu je zbrisalo ali pa risi na cd.Imel sem isti problem vendar k sreči legalne winse in sem servis pack 2 dobil z neta.Varijanta je da bo vse lepo naložil če ima kopijo na drugem cd ali pa da prekopira cd kjer ma winse če bo šlo neč druga ni krivda sicer pa če ima piratske se pa tuki o teh stvareh menda ne piše se bo moral pa znajti navodila sem mu pa dal.
farko

#000000 ::

sorry ampak subtitles bite ? nimam pojma o čem govoriš 'zelo me spominja na neko vrsto monologa' LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614532 (8499) solatko

service pack 2

Oddelek: Pomoč in nasveti
121314 (1175) Stajerc
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246388 (20065) R33D3M33R
»

Negativni odzivi na Windows XP Service Pack 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
777856 (7856) darkolord
»

Windows XP Service Pack 2 Reloaded (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
717726 (7726) Vlady

Več podobnih tem