» »

Lastniki teac mp3 playerja

Lastniki teac mp3 playerja

trek@s ::

Imam player TEAC MP-111 512MB

TAKŠEN

Moti me, ker ima izredno počasen prenos podatkov, čeprav piše da je usb2.0. Po štopanju in izračunih pod 1MB/s !?!?! Tisti, ki ga imate, ali vam tudi dela tako počasi ali je z mojim kaj narobe?

trek@s ::

Sem že našel problem, če koga zanima. V T E M grmu tiči zajec.:\

bbobst ::

Mene pa zanima,če ta TEAC podpira nalaganje mp3-jev v folderje.

trek@s ::

Ja.

gzibret ::

Jaz imam MP-200 in ne podpira folderjev. Vsaj na displayu ne.
Vse je za neki dobr!

LoneWolf ::

MP-200 podpira folderje, ampak ne z zadnjim firmware-om (2.521.413). Ne vem, zakaj jim je to padlo ven, namesto folderjev je v menuju neko brisanje... :\ Poisci starejso verzijo firmware-a 313, s tem se da lepo izbirat folderje.

gzibret ::

Zakon, hvala!
Vse je za neki dobr!

trek@s ::

Kje najdete firmware; obstaja za mp-111 tudi? Kakšen starejši ali novejši. Ker folderje mi podpira, sam prikazuje jih pa ne...

bbobst ::

-LoneWolf- Ali 313 firmware omogoča izbiro med folderji .Ali na displeju pokaže ime folderja v katerega se poremakneš in nato zbereš mp3 ali ta FW omogoča samo,da posnameš mp3-je,ki so v različnik folderjih,ne moreš pa izbirati med njimi ?

LoneWolf ::

"na displeju pokaže ime folderja v katerega se poremakneš in nato zbereš mp3"

To. Lahko normalno browsas med folderji in zazenes katerikoli mp3. Displaycek je bolj majhen in imena se ne vidi veliko naenkrat, je pa dovolj, da prepoznas in se scrolla.
V 413 te funkcije ni vec. Pojma nimam zakaj, tole je ultra uporabno za kaksne albume. Verjetno je en posevnooki nekaj posteno zeznil.

gzibret ::

Eno bolj butasto vprašanje....

Kje se dobi firmware (OK, na Teacovi strani) in kako se naloži. Je komplicirano? Pa še nekaj: a je to isto, kot če flashas bios, kjer lahko zelo zaj****. Če gre kaj narobe, a boš playerček lahko še enkrat pognal oz. še enkrat probal naložiti firmware?
Vse je za neki dobr!

blabla ::

Meni prenaša z 2,6MB/s

Velikost playerja je 1GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blabla ()

Klemenn ::

a torej firmware še ni nihče našel, ki bi podpiral folderje oz brskanje pofolderjih?

na teacu mp-111 (mam 512mb)...?

sicer jih lahk nrediš, sm prebrat jih pa ne moreš pol v playerju.:\

na teacovi strani sem nekje našel, da je stvar v razvoju.:\

Klemenn ::

če koga zanima, sem pisau na teac support

prijazno so me vprašali o trenutni verziji firmwara (se pokaže ko daš player v usb) in ko sem jim povedal da je verzija 2.600.505 so mi poslali nov firmware

sem updejtal, player pa nehau delat :\

zakon :)

trek@s ::

Kateri model to? A kot usb ključ ti tudi ne dela več?

Klemenn ::

mp-111

nič ne dela več spljoh

Daedalus ::

Glede teh upgrejdov firmwara je treba biti previdn in do potankosti slediti navodilom in seveda stokrat preverit, če je player kompatibilen s fimwarom, ki ga hočeš naložit. Meni je zaradi majhne malomarnosti uspelo sesuti en noname mp3 player (neka izpeljanka S1 playerja) do te mere, da tud "rescue" način ne pomaga več... Računalo ga zazna, ga pa ni več možno flešat nazaj na stari fw al pa kerega novega. Dela pa...enkranček sveti zeleno, to je pa tud vse. Seveda ni več uporaben, niti kot usb ključ ne.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

gzibret ::

Torej, če zaj. pri updejtanju firmwara, pol lahko player vržeš v kanto? Jaz bi ga updejtu, ker trenutni firmware ne podpira radija, player pa ga ima. Samo tile zadnji posti me navdajajo s kančkom dvoma v smiselnost početja.

Imam Teac MP-200.
Vse je za neki dobr!

desmill ::

Imam teaca mp-300 1GB. Danes ko sem ga prižgal mi napise da ni nobenega file-ta gor, ko pa ga priklopim na rač pa imam gor file. Ima kdo kakšno rešitev?
Če ne druzga bi probal z firmwareom novim pa ne najdem.
a mi lahko en pošle link do firmware za MP-300 (1GB), ker jest ne najdem nikjer.

c00L3r ::

Imam MP-222 1GB in me zanima kako preverim kateri firmware je trenutno nameščen? Če folderji delajo bom pa danes preveril, ker sem zdaj v službi.

biasko ::

helo folk!

Js sm kupu MP-111 in nisem mogle spreminjati folderjev...malce sem preveril po googlu in našel en zanimiv link. http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp...
češka stran kjer čistospodaj najdeš en naslov od koder si lahko zlodaš firmware. Sam sem ga inštaliral in sedaj lahko prestavljam med datotekami, dobil sem tudi funkcijo FM radio ampak stvar ne deluje dobro ne morem spreminjati frekvence..nekaj jim nagaja:)
Ostalo za enkrat še deluje.

LP

e-marko ::

c00L3r, si mogoče preveril?

Imam namreč namen kupiti ta Teac MP-222 predvajalnik in me zanima.
Drugače si zadovoljen z njim ali naj raje izberem kaj drugega?

Mogoče še kakšen drug lastnik tega predvajalnika doda kakšno mnenje... Hvala.

LP
...somebody, somewhere...

c00L3r ::

e-marko s predvajalnikom sem zelo zadovoljen. To kar obljublja to tudi deluje :)) Bere mp3-je tudi v podmapah (folderjih), pa baterija mi zdrži zelo dolgo (uporabljam kar mercator baterije). Je pa že kar nekaj časa od mojega prejšnjega posta. Sem takrat pozabil preverit to zadevo s mapami :)

e-marko ::

Super, hvala.
Zanima me še samo kakšen je prenos preko USB? Je to ful speed ali mogoče samo usb 1.0? Ker high-speed 2.0 ne verjamem, da je...
Koliko časa npr. potrebuje za prenos 100 ali 200MB? Potem si bom že izračunal. ;)

LP
...somebody, somewhere...

Popaj ::

Kakšna pa je kvaliteta zvoka pri mp-222? Se splača dat 1x več denarja za Creative zen nano plus?

R33D3M33R ::

Daedalus: si preizkusil MP3 Player update tool? Pa ne dela?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

c00L3r ::

Popaj meni se zdi kvaliteta zvoka odlična. Sicer je možno da ima Creative malo lepši zvok, ampak sigurno ni vreden dvojne cene.

e-marko ::

Tudi jaz sem zadovoljen z MP-222. Creativa ne poznam zato ne morem primerjati. Ampak napram npr. Comtronovemu predvajalniku je kot noč in dan.

LP
...somebody, somewhere...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater prenosni mp3,mp4/avi* player kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
112580 (2129) ST-777
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175755 (31453) M.B.
»

Teac mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
51490 (1340) Klemenn
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282398 (1956) OSA
»

mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
101153 (1049) delfinus

Več podobnih tem