» »

Playstation 2 - nakup

Playstation 2 - nakup

ddeben ::

V Bofu sem zagledal playstation 2 za 30k, kar se mi zdi relativno poceni glede na to kaksne so cene na bolhi. Zanima me pa kaj dobis v tem kompletu zraven...gre pa za tole. Torej a dobis golo konzolo, ali pa memory card pa joypad ...itd.??

jamiroq ::

v paketu maš konzolo, joypad, kabel za povezavo s tvjem in napajalnik. memory card moraš dokupit.

Sp|kE ::

Zdravo. Odločam se za nakup igralne konzole Sony Playstation 2 ali pa Playstation Two. Zanima me, če je kakšna razlika med tema dvema, ali samo v debelini? Nakup katere mi priporočate? Rad bi, da delujejo vse igre, tudi ''kopije'' in DivX filmi. Kateri chip uporabljate oz. mi ga priporočate? Pri teh igralnih konzolah sem nov in se ne razumem v njih, zato bi mi vaša pomoč prišla še kako prav. Odločam se za nakup novega iz spletne strani: http://www.playgame.biz/ Cena pa tam do 50.000 Sit
Lepo bi prosil za vaš nasvet.
L.p.

Melanholija ::

Pozdravljen svetujem ti da se odpraviš pogledat mal njihov forum ...ko sem jaz par dni nazaj spraševal so mi svetovali tega ki naj bi bil trenutno najboljši nakup in čip je njboljši sploh za to ceno. Je pa cena nekoliko višja in je brez memory card kar te pride dodatno cca 5k...Seveda če gledaš ps two....ps 2 je pa pač primerno cenejši...Glavne razlike so pa mrežna kartica,in seveda velikost. Priporočam nakup takega z gasrancijo ker si potem vsaj eno leto ziher če se kaj pokvari da imaš zagotovljen servis!

Zgodovina sprememb…

Sp|kE ::

Hvala!

Cveto ::

Vzami pri moderju in z garancijo ker ti sicer ta iz trgovine ne bo veljala...

V paketu dobiš: konzolo, 1 joypad in osnovni kabel za povezavo z TV-jem.

Skoraj nujno je dokupiti: memory card in RGB kabel (za boljšo sliko), splača pa se vzeti še en joypad, ker je velik čar konzol ravno igra v dvoje.

Melanholija ::

Moderju? Kaj je z garancijo zakaj nebi velala prosim odgovori!

Cveto ::

Če ti kupiš konzolo v trgovini in daš nato vdelati čip ti garancija iz trgovine seveda ne bo veljala, ta ki ti je vgradil čip pa bo dal garancijo samo na čip in vgradnjo.

Če pa kupiš konzolo pri temu ki jih predeluje, pa imaš garancijo na vse skupaj, seveda pa to uradna SONY garancija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cveto ()

kiFni ::

Lahko pa kupiš swap magic in ne rabiš čipa. ali pa (cenejša varianta) softmod, bolj znan kot exploit. vendar je slednji samo za "fat" konzole, rabiš pa samo memory card in eno igro od PS1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20950774 (17291) kiFni
»

Ali se PS2 še splača nabavit?

Oddelek: Konzole
372840 (1859) Gr0unD Zer0
»

PS2 - kaj je sploh to?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131777 (1578) kiFni
»

Kupujem PS2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
504744 (4052) TribesMan
»

X-Box ali Playstation 2

Oddelek: Kaj kupiti
433107 (1840) liverpool

Več podobnih tem