» »

Leadtek ali EVGA 7600 GS AGP?

Leadtek ali EVGA 7600 GS AGP?

andrejkorl ::

Odločam se za nakup grafične in ''kolebam'':P med tema dvema. Club3D sem nekako že odpisal po vseh pritoževanjih med drugim tudi na ST. Prosim vas za mnenje, izkušnje kakršne koli nasvete o teh dveh grafičnih karticah. Moram pa pohitet ker se AGP doba počasi izteka in jih ''na polno'' mečejo iz prodaje.

ps: Mogoče še kaka druga firma dobavljiva v slo trenutno? Leadtek prodaja IN.PU.T, EVGA pa Comshop!

ps2: Pozabil sem omenit še XFX, ki ga imajo v mlacomu vendar je par jurjev dražja!

Volta ::

Vsekakor kupi Leadteka, ker je od teh 3 firm po mojih izkušnjah boljši oz. bom tak reko - kvalitetnejši in ziher. Delal ti bo super, pa tud cena je ugodna!

LP

andrejkorl ::

Kaj pa moja kišta bo to laufalo?

Tagan 420 W
Abit IC7
Intel Pentium 2.6 800 fsb
2x512 ram ddr

Napajalnik ima napajalni kabel za grafično posebej!

dejansan ::

zadeva bo delala

kar se pa napajanja grafične tiče boš pa rabil čisto navaden molex in ne tistega 6pinskega, ki ga ima napajalnik
dejansan

Alessio983 ::

kupi si EVGA priporočam čist vredi dela :O

Volta ::

Ja, zadeva bi morala dobro delovat. Sem pa vseeno za Leadteka, evga ne poznam...

LP

miwche ::

tako evga kot leadtek so čisto OK, XFX pa dela ponavadi že tovarniško navite karte, zato je najbrž malo dražja. Vse tri firme so povsem OK.
~ there are more alpha males than beta testers ~

andrejkorl ::

Dobro hvala. Potem bom najbrž kupil EVGA ker za leadtek še sami ne vejo kako dolgo bo treba čakat! :\ Še ena pomembna stvar! Do se daj sem imel radeonko 9600 pro in slisim da je lahko nekaj komplikacij pri menjavi če ne resetiraš windowsa. Kaj je treba naredit oz. na kaj pazit ko bom menjal (driverji pa to)?

dejansan ::

vse kar rabiš narediti je da zbrišeš ati-jeve driverje in potem inštaliraš driverje od nvidie

pa v oglasih imaš eno novo grafiko za 29k
dejansan

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dejansan ()

miwche ::

najprej deinštaliraj atijeve gonilnike. potem ugasni rač in dej ven radeonko. vstavi nvidiino grafiko in zaženi. inštaliraj nvidia drajverje in restartaj rač. to je to.
~ there are more alpha males than beta testers ~


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri napajalnik? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Kaj kupiti
43183829 (3782) OK.d
»

Ati Radeon 4850 ali 8800 GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
775633 (4086) OChack
»

GeForce 8800GT (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Strojna oprema
179056170 (37197) msms
»

GeForce 8800 GTS 320mb za 340eurov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
21813818 (7705) TechBeats
»

VELIK problem z GeForce6600 GT !!!

Oddelek: Strojna oprema
292094 (1181) Engineer_SLO

Več podobnih tem