» »

GeForce 8800GT

GeForce 8800GT

««
36 / 36
»
»»

Sba ::

Jst mam 174.74 pa RivaTuner.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Tr0n ::

Best combo. :)

RiNC ::

Jst mam 174.74 pa RivaTuner.

...hvala za nasvet!
Bom sprobal.
CURIOSITY did not kill the cat...
...it was the BUS!

Sba ::

np

Tu pa imaš vodič za fan profile (in ostalo) v RivaTuner v2.08. Je nekoliko spremenjeno glede na prejšne verzije. Morda je več nastavitev, ampak se mi zdi, da je blo prej lažje nastavit.

LP
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Sba ::

Živijo!

Imam težave z 174.74 in RivaTuner 2.08 ... Ne morem ročno nastaviti ventilatorja, samo "auto" možnost je, ko pa premaknem drsnik, zgine disketa (ikona za shraniti). Z 169.25 je vse lepo delovalo.

Edit: Malo pozabil kako to gre, vmes nisem dal "Apply" in se ni dalo shraniti. Sedaj deluje.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sba ()

Sba ::

Tole se pa že v monolog spreminja.

Torej ... z 174.74 se mi v TDU pojavijo horizontalne črte na zaslonu vsake toliko časa. Crysis, COD4 delata normalno. Na 196.25 tega ni bilo, na 174.93 je še vedno ... S tem da mi RivaTuner v2.09 pri 174.93 napiše "No suported drivers detected for this display adapter" ...

Kaj narest?
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Tr0n ::

175.12 FTW.

Dr_M ::

Ce mas visto ja... :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sba ::

175.12 FTW.

indeed

Sem gledal le na Guru3D in sem spregledal tele gonilnike. Sedaj dela brez napak.
Hvala!
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Tr0n ::

Pa pri teh beta gonilnikih je fajn pred instalacijo zagnat kaksen Driver Sweeper. Ceprav, s to verzijo naj bi porihtali uninstall.

YdoIPonU ::

Nabavljam si omenjeno grafo, toda slišal sem, da imajo številni ljudje težave s tv izhodom na kartici. A je to res oz. vam deluje normalno?

Tr0n ::

Deluje normalno.

Pesimist ::

jebes tv izhod. dvi all the way.

Tr0n ::

Exactly. TV out ni vec v modi. :)

Dr_M ::

Heh, in kako priklopis DVI na CRT TV? :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pesimist ::

Tesko. Torej kdaj bi nej ta 9900GT prisla ali pa nova ATI. zdaj me pa pocasi ze prsti srbijo.

Pesimist ::

kurc club 3d 8800gt za 160 pri solo.si sem kr vzel. valda bo dovol to za moje cheap igre kot GTR2, rfactor poganjati koncno na max.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

GrimReaper ::

Sej jest na igro ki je nebi mogel poganjat, razen Crysis na very high seveda (pa high je tut na meji), nism naletel, obstaja kakšna?
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

mesoreznica ::

kurc club 3d 8800gt za 160 pri solo.si sem kr vzel. valda bo dovol to za moje cheap igre kot GTR2, rfactor poganjati koncno na max.


8800 GT lahko poganja vse igre na max, razen Crysis-a kjer so omejen na High in delno medium. Pač odvisno kolk fps hočeš. Pameten nakup. Sploh za tak denar.

Lp
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

tilinho20 ::

Itak.

PrimeEvil ::

kurc club 3d 8800gt za 160 pri solo.si sem kr vzel. valda bo dovol to za moje cheap igre kot GTR2, rfactor poganjati koncno na max.


8800 GT lahko poganja vse igre na max, razen Crysis-a kjer so omejen na High in delno medium. Pač odvisno kolk fps hočeš. Pameten nakup. Sploh za tak denar.

Lp



Jah nevem...jst lahko poganjam ne samo na High ampak na Very High (s tistimi cfgji), in imam še vedno povprečno 35+ fps v timedemotu

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

Sej vseeno crysis me tak ne zanima. Zdaj sem spilal spet GTR2 online z mojo cheap 7600GT. Omg DX7 in medium, ter special efekt off pa se te 45-50fps samo. Katastrofa, dosti preniski fps za dirkacino. Upam da mi z 8800 nebo pod 60 padlo v dobenem trenutku na max.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

mesoreznica ::

Sej vseeno crysis me tak ne zanima. Zdaj sem spilal spet GTR2 online z mojo cheap 7600GT. Omg DX7 in medium, ter special efekt off pa se te 45-50fps samo. Katastrofa, dosti preniski fps za dirkacino. Upam da mi z 8800 nebo pod 60 padlo v dobenem trenutku na max.


8800GT je za celi prepad hitrejša od 7600GT. Mislim da ti bo komot poganjala GTR2. Samo vprašanje je ali je to odvisno samo od grafe in ne tudi od procesorja. Kak procesr imaš?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Sba ::

Gledam mal po netu, pa vidm da majo drugi core clock krepko čez 700. Pri meni pa 3DMark potegne do 715, pa še to so potem težave v igrah.
Temperature niti niso problem ... čez 70°C ne gre. Imate ostali kašen softmod narejen? V-mod ne mislim delat.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Dr_M ::

Jest sm zdej namontiru accelerota na 88GT, pa se mi gpu ze pri 60°C sesuje... Pac dobil si bolj povprecen cip.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pesimist ::

Hmja 9600Gt se pri nas dobi ze za 125€ v avstriji 112€. Kaj se to bol splaca kot 8800GT za 160?

3870 pa 139€. Mater kdaj so te spet cene padle tak?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

8800GT se bolj splaca ja.

Pesimist ::

Ah ja sej nema veze vec so ze potrdili da jutri dobim na dom. GLS.
Kaj toti na posto poslejo ce nebom doma kar je 99% ziher.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

eto dobo clube 3D. kaj EZ plug mora bit vkloplen al je samo za sli to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Zdaj pa vem zakaj je 8800gt od cluba tak poceni. Nima ne cooler controla ne termalnega senzora.

mesoreznica ::

Zdaj pa vem zakaj je 8800gt od cluba tak poceni. Nima ne cooler controla ne termalnega senzora.


Ha? To pa že teško verjamem. :P

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Pesimist ::

nevem. Cooler je neki vlki ploscati. mam ntunes al kaj je ze instalirano pa je sivo vse brez temperature ali procentov hitrosti ventilatorja. Nasreco je dokaj tiho tudi brez tega.

mesoreznica ::

Pišuka to je že nekdo imel identične težave z ASUSOM ampak je takrat rešil teavo z Asusovim programom. Ima club 3d kaj podobnega?

Riva tuner tudi nič ne vidi? Ali pa Everest?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

riva tuner nic ne vidi ne. 0 kaze pod hardware monitor stopinje.

Sem pa zanalasc naroco staro verzijo karte z orginalnim coolerjem pa sem dobo to z tem novim. Tak sem si mislo da majo samo to se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

tilinho20 ::

Mogoče EVGA Precision.

dukenukem ::

na moj maš temp jedra ,temp okolice in št vrtljajev ,sam je xfx

Pesimist ::

No temperaturo sem enejblal z rivatunerjem pa nekim G92 pluginijem ki se baje uporablja za ta karte ki niso referencni dezign. Da neki inside chipa senzor enejbla. Samo mene je cisto vseeno za temepraturo. Rabo bi nekaj ki ventilator kontrolira. Pickomaterno pofukano. Zato nisem upal Expertvisiona vzet ker so pravli kak se 100% suce pa to. Zdaj sem pa na isti drek naleto.

EVGa precizion zgleda kot Rivatuner.

http://www.club3d.nl/index.php/download/pdf/CGNX_G882DD.pdf

Tocno ta je. Definitivno nima nix za kontrolo ventilatorja.

Zgleda da bom mogo staro ohisje nazaj dati. Ker tisto je aluminjasto to pa ma samo razcne reze pa prsne filtre vse okrog. hladi bolse interno ampak je pa tudi glasnejse kot rezutat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

V bodoce pa nevem ce se nebo splacalo bolj ATI kupit? Mislim zaj mam starega Geforca 7600Gt doma pa novega 8800GT. Ce bi bla to ATI bi jih v crossfire povezo lahko ne? :D Kaki 3850+3750.

Alessio983 ::

hay , sem veseli novi uporabnik XFX 8800 GT XXX OC :D , pa me zanima , malce sm razočaran kar se glasnosti tiče je zelo glasna , akr se pa performensa sm pa tiho BP :). Zanima me kaj bi lahko namontiral na to grafično kartico , kateri hladilnik da bi bil tišja ?? Doma imam zalman , ki sem ga imel na x1650 pro prej samo nevem a se da tu gor tudi tale lahko.

http://www.mimovrste.com/artikel/114047...

Alessio983 ::

pozabil sem še upraštat katere deriverje ter program mi priporočate zraven te grafične ?? imam naloženovisto 32 bitnoSP1

msms ::

««
36 / 36
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
605007 (3849) Meizu
»

Grafika - a se splača? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524769 (3761) tilinho20
»

Radeon 3870 VS GeForce 8800GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1288022 (7109) JamesBond
»

GeForce 8800 GT ali GTS ali ?

Oddelek: Kaj kupiti
231725 (1725) LordPero
»

GeForce 8800 GT uradno predstavljena (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
18811688 (11688) PrimozR

Več podobnih tem