» »

telemach

telemach

mihas ::

Zanima me, če ima kdo izkušnje z telemachovim kablom. Jaz mislim naročiti osnoven paket 1/256 pa me zanima če uporabniki dobivajo te hitrosti, kakšni so pingi(se da normalno igrati prek interneta?) in kako se povezava obnaša v času največjega navala, ko so linije najbolj polne(predvsem zvečer). Hvala za odgovore.
NO RETREAT NO SURRENDER

Stihler ::

Telemach je zelo stabilen, imam 6mbit in s to hitrost zmerej dela, frendi imajo po 1mbit im usm leti točno 1mbit.. tko da telemach glede stabilnosti pa hitrosti je super, pingi so tut ok, zvečer se naval ne pozna nič, izpadou ni. Idin kar pri telemachu SUX je pa CENA!, ce bi bil pri nas t-2... adijo telemach:D

Azrael ::

Dobro bi bilo, če bi povedal odkod si. Stvar je v tem, kar lahko tudi prebereš v starejših temah na tem forumu, da kvaliteta TM varira od območja do območja, že med sosednjimi kraji ali celo soseskami, so lahko drastične razlike v kvaliteti delovanja.

Jaz osebno s TM nisem bil niti malo zadovoljen. Vsakodnevni izpadi, polžja brzina, kadar je slučajno delovalo, support bolje, da ga ne bi bilo. Ko je bil ADSL pri nas (okolica Bleda) končno možen, se je po hitrem postopku TM zahvalilo za sodelovanje.
Nekoč je bil Slo-tech.

Stihler ::

Jaz sem iz žirovnice.. kle dela kot je treba :)

PARTyZAN ::

Meni tudi dela tako kot mora. Lj-Moste, 12mbit paket. @Stihler: kako to mislis cena? Je drazji od T-2, ja. Samo je pa cenejsi od vseh ostalih ponudnikov.

Azrael: to z slabim supportom se je ze zdavnaj popravilo :)

Stihler ::

Recimo 12 in 24Mbit paket je cena ok. Za 2mbit je pa 7k res mal preveč pa za 1mbit 5k. Samo se siol ma kle dražje, triera ma ceneje, t-2, volja,lj kabel,...

mihas ::

sem iz Novih Jarš, Beblerjev trg. telemach bi vzel zato ker edino pri njem lahko vzamem tv in internet brez da bi plačeval ponovno priključnino za telefon(čez 20 jurjev). poskusil sem na t-2, vendar telekom pravi da ni primerne parice za polno razvezan dostop, ne mislim pa plačevati priključnine.
NO RETREAT NO SURRENDER


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1883566121 (1605) Netrunner
»

Internet za vse Fince

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
416519 (4769) dj cotto
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023349 (12213) smash

T-2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Omrežja in internet
81287122 (44842) T-2 Info
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707903 (6209) DeLonghi

Več podobnih tem