» »

Kako bypassat z kodo zascitene dokumente uporabnika v XP

Kako bypassat z kodo zascitene dokumente uporabnika v XP

Golnar ::

zadeva je sledeca, ker sm dobil novo kisto sem moral prenesti podatke. zgleda da pa sem pri jemanju diska iz ohišja očitno nekje naredil stik ali pa kaksna stvar nima vec dobrega stika, rezultat je tak d se stari racunalnik ne prizge vec (kako fajn ;( ) kakorkoli, disk sem dal v novo kisto, vse lepo deluje, a nemorm priti do My Documents na starem disku. imel sem nastiman password, verjetno je to problem. kako naj se dokopljem do mojih podatkov?

hvala

sirotka ::

Probej prevzet lastništvo nad starim datotekam. Pa vse pravice si dej na zdejšnega uporabnika. Katere winse uporablaš?

primzx ::

Ne razumem te. Ko ti daš tastar HDD v novo kišto, ali vidiš My documents ali ne?Definirej "ne morm pridt do My documents". Ali te praša za PAss?
Dvomim. Ker datotečni sistem si mel na starem , in kerga maš zj?Maš isi OS al drug?

lp

sirotka ::

Verjetno mu ne dovoljuje odpret mape, ker ni lastnik... To je mene jebalo, ko sem prvič sprobal Visto... Edin če si je particije zjebal, pol je pa druga.... V tem primeru pa file scavenger pa bo:)

Highlag ::

MyDocuments mapa je zaščitena z strani Oken. "Ključ" za dostop je skrit in če okna zbrišeš in nanovo naložiš se ta ključ zbriše. A brez panike.
Prijavi se na mašino kot administrator. Poglej v lastnosti mape MyDocuments, ki ti dela probleme in najdi gumbek Take Ownership. Ko mapo prevzameš lahko spremeniš kdo ima do te mape dostop. Originalne zapise lahko zbrišeš, ker ne obstajajo več. Dodaš nove uporabnike, ki lahko dostopajo do te mape. Najbolje je da daš dostop vsem. Potem pa pač datoteke skopiraš kamorkoli že.
Never trust a computer you can't throw out a window

Golnar ::

www.SlikoMat.com
ubistvu sploh nemorm do "starega" uporabnika :( v lastnostih pa ni nicesar takega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Golnar ()

sirotka ::

Ne starega uporabnika iskat...ker ga pač ni več! Lastnosti odpri..direktno od mape na katero hočeš dostopat, potem pa maš zavihek security nato advanced, potem owner....tu prevzemi lastništvo, pa bo problem rešen!

Golnar ::

zavihka security ni, verjetno iscem na napacnem mestu (desni klik, properties). zgleda d bi nucou cist step by step pomoc:8)

Ziga Dolhar ::

Windows explorer - Tools - Folder options, mislim da zavihek "View", čisto na koncu izklopi Simple file sharing.

--

Eko:
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Golnar ::

uspelo, hvala vsem za pomoc;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows 7 shranjevanje na particijo d

Oddelek: Pomoč in nasveti
5648 (621) SLO_Matej
»

ničesar ni..

Oddelek: Pomoč in nasveti
495231 (4490) nina_s85
»

my documents so prazni

Oddelek: Pomoč in nasveti
6697 (531) vulcher
»

Sesutje winsov in obnova podatkov

Oddelek: Operacijski sistemi
141525 (1242) Tear_DR0P
»

File sharing v XP

Oddelek: Programska oprema
152049 (1733) krho

Več podobnih tem