» »

Master file table corrupted!

Master file table corrupted!

BlackHole ::

Tole se mi je včeraj zgodilo na enem izmed dveh diskov. Na srečo ne gre za sistemski disk, tako da Win xp laufajo normalno, ne morem pa do podatkov na eni izmed dveh particij na drugem disku. Sem že kar nekaj pregoglal in našel nekaj nasvetov, vendar bi rad še slišal kakega našega, iz "prve roke". Imam pripravljenih nekaj orodij za obnovitev podatkov (teh je kar nekaj), vendar rabim nasvet kako obnoviti datotečno tabelo, s katerimi orodji, ukazi, ipd.
CheckDisk po ponovnem zagonu ni uspel odpraviti napake. A so še kake druge poti?
LP Marko

BlackHole ::

Madona ste se zagnali, da kar ne vem kaj naj naredim. :) A je to tako neznan dogodek, da nihče nima nasveta, ali je tako pogost, da se vam ne da odgovarjat? Iskanje tukaj namreč nič ni najde, zato dvomim, da je slednje.
LP Marko

Tr0n ::

Just do what google says.

BlackHole ::

Ok, zagnal sem dva programa za reševanje podatkov, vendar noben ni nič rešil. Vsi fajli so bili neberljivi. Dobil sem le sezname. Zdaj pa opažam, da disk precej počasneje bere in piše podatke. Dela pa. To particijo sem tudi sformatiral, čeprav v Xp-jih sem formatiranje ni zaključilo (neka napaka). Tako, da sem ga potem sforamtiral s Partition magic-om. Disk je Samsungov, star pa 3 leta. Je bolje, da nabavim novega ali se da kaj ugotovit?
LP Marko

amigo_no1 ::

Po moje bo kmalu crknil.

tsatthoggua ::

Mogoče probaj s testdisk programom.

dukedl ::

spusti spinrite6 skozi...
lp dukedl

VidKo ::

Naredi še lowlevel format, pa bo.
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hard disk error 303 quick

Oddelek: Pomoč in nasveti
322814 (2124) Riff
»

NAS; DNS-323 okvara

Oddelek: Strojna oprema
19904 (630) suunto
»

Caviar Black umira (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
757452 (5588) filip007
»

[Windows] Kako odstraniti Linux particijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
627815 (6899) buneech
»

Nenedna izguba podatkovn na eni particiji

Oddelek: Pomoč in nasveti
7815 (671) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem