» »

WIN XP ne zalaufa

WIN XP ne zalaufa

Sycroft ::

Lep pozdrav folk!

Mam naslednji problem. Na compu imam instaliran win98 SE in winXP. Vse skup je neki cajta clo delal pol pa sem pa v winxp nastavu da se mi po defaultu zalaufajo win SE in kr neki casa win xp sploh nisem zagnou. In zdej k sem po dolgem casu hotu pogledat xpje mi pride lepo do unga modrga ekrana (ne blue screen) pa rece autocheck not found - skiping auto check se neki melje pol je pa blue screen in zadevo lahko se samo ugasnem. Tko da ce kdo ve kako nej to odpravm nej mi prosm pogaga.. aja.. pa sem ze probu repair.. pa neki nardi.. pa ubistvu nc ne nardi... zaenkrat pa nocem se nove instalacije narest... edino automated repair se nisem probu ker nimam une diskete za to... HELP PLZ

XsenO ::

Hmmm... na kakšni particiji so winxp fat32 ali ntfs. Če so na ntfs ti je verjetno scandisk win98 uničil winxp. Meni se je podobno zgodilo Winxp so zagnali scandisk in kaj se je zgodilo, zjebal se je file winlogon se mi zdi in sem moral nanovo instalat winxp. Tako winsi naredijo samomor torej ko vidite scandisk bojte ga se
1 + 1 = 1

Sycroft ::

hvala lepa za odgovor, ampak sem itak cist znoru in iz ihte na nov nalozu xpje:)) drgac pa zdej usaj vem zakaj se to zgodi!

lp

XsenO ::

Kaj lih scandisk a?
1 + 1 = 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NUJNO. Je disk zanič ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
241514 (1196) perci
»

Operacijski sistemi[splosne izkusnje] (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
605989 (4883) LordWorm
»

Probem - XP particija

Oddelek: Programska oprema
7901 (797) mh8759a
»

Windowsi XP crknejo vsaki dan !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201822 (1419) appz
»

nasvet za XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
242009 (1601) [t502]

Več podobnih tem