» »

sat tv nastavitev programa na tv

sat tv nastavitev programa na tv

rimljan ::

Dobil sem satelitsko anteno,pa sem jo sedaj povezal s televizijo in krožnik približno obrnal,da vsaj poskusim kako vleče,zdej je pa problem kako naj nastavim kanal na televiziji,kjer je satelitska,ker sploh ne vem če kaj vleče. a to v vsakem primeru vleče ni važen kako je obrnjena
butasta vprašanja sam sem bol nov v tem
  • premaknil: Tomi ()

dex ::

Zadaj na SAT TV bi moral bit en gumb, s katerim preklopiš v test mode. Preklopiš in poiščeš ta kanal, potem pa z enim potenciometrom še fino nastaviš sliko. V mojem primeru sta bili test signal beli črti na črni podlagi. Potlej se pa šele zezaš z obračanjem antene. Sicer ni tko hudo, samo je pa zelo občtljiva na vse kote, tudi nagib.
vem, da nič ne vem...

rimljan ::

hvala,to je potem podobno,kot pri videu. Potem bi te še vprašu je možno,da se dobi kakšen "razdelilec", da bi lahko recimo mami gleda en program v dnevni jst pa drug program na računalniku (da na tv tuner peljem satelitsko) al je za kaj takšnega potreben poseben receiver

gumby ::

Za kaj takega boš rabil glavo (LNB), ki ima dva izhoda in dva sprejemnika.

kolumb007 ::

Js mam zadaj samo gumb za preklop g/i se mi zdi, drugače pa je model satelitske Bush SR-500E. Mogoče ve kdo kaj več o tem? Ker ne morem nikakor najti niti enega programa, kot da zadeva ne deluje, čeprav se vklopi bp.


Lp

Klenobo ::

Imaš v pravo smer obrjen krožnik???
Pajek.Net, (http://www.pajek.net)
Brezplačna MojaPosta.Com (http://www.MojaPosta.Com)

kolumb007 ::

Mislim da je, saj je zadeva delovala bekaj časa nazaj pa nismo nič potem spreminjali. Sam nekaj me moti, da ne gori lučka za horizontalo/vertikalo. To bi moralo goreti, ne?


Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Satelitska TV - čiste osnove, kaj potrebujem, programi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5311520 (7094) Scorpy84
»

Za vse željne satelitskega interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
374151144 (106046) amigo_no1
»

satelitski programi in sprejemniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7215511 (13843) BlackHole
»

Digitalna satelitska DA ali NE?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
365735 (4174) radiator
»

ktera sateliska antena

Oddelek: Kaj kupiti
253939 (3670) blue96

Več podobnih tem