» »

Prosim za pomoč...hitro! demoshield

Prosim za pomoč...hitro! demoshield

djdado ::

Lep pozdrav, že vnaprej se vsem zahvlajujem za odgovore... In sicer, naletel sem na težavo, katero pa nemorem sam odpraviti... Če povem kar od začetka, danes sem prejel po pošti novo zvočno kartico ( sem jo ze namestil) in seveda zraven tudi njene driver-je kateri so potrebni da zvočna kartica sploh začne delovati... Ampak težave je v tem da ko sm jest želel te driver-je namestiti mi je napisalo naslednjo napako:

prosim za odgovore oz. Nasvet kaj je treba naredit. Zanima me ali lahko tudi brez tega programa demoshield zazenem cd**?
Opomba: probal sem namestiti tudi druge driverje za volan in mi javi isto napako... Tako da v cdju oz. Driverjih za zvočno kartico sigurno ni problem

Lep pozdrav, djdado

djdado ::

Ok sm že rešu problem....

lp,djdado

5er--> ::

Nasvet: Manj bo v tvojem postu klicajev in velikih črk, prej boš dobil relevanten odgovor.

V-i-p ::

prvi nasvet si že dobil, jaz ti dam še dva ;) Izključil bi ta player med namestitvijo driverjev, pa je. Ko si naredil print screen, lahko držiš tipko ctrl in pritisneš prtsc, pa ti slika samo tisto okno o napaki, ne pa celo namizje, ki je btw zelo zapuščeno ;) Torej, s ctrl ti posname samo aktivno okno...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

djdado ::

Vip sej si pametn no. Pa ti pokaz svoje namizje... Kda ti zarad tega bols laufa racunalnik ce mas lepo urejen namizje itd. Na namizju mam tisto kar rabim in to je to... Itak pa nwm kva komentirate, če sm napisu da je resen problem... Aja 5er nwm kva te motjo? Pa!.

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Dovolj bo. Taksne poste pisi na glasujzame.com
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963566732 (6061) anjica
»

Ubuntu 10.04 LTS - Change is coming (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
999135492 (98378) Icematxyz
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264804 (64396) Seljak
»

Linux vprašanja

Oddelek: Operacijski sistemi
312493 (1726) BigWhale

Več podobnih tem