» »

Reklamni E-maili - izdelava

Reklamni E-maili - izdelava

Trancedeejay ::

Pozdravljeni.
Mene pa zanima ali obstaja kaksen softver za izdelavo reklamnih mailov, kot npr. mimovrste in podobni, kjer so aktivni linki, izgleda kot spletna stran (predvidevam da html dokument).
Meni se v Microsoft Outlook in na Hotmailu zmeraj korektno odprejo.
Ali je to samo en template, potem pa se linki in slikce namecejo npr v dreamveaverju ali frontpage? Kako to potem importirat v mail?
Torej to me res zanima, hvala za odgovore, predvsem tisti, ki so te stvari že počeli.
LP
Matej

bzp ::

Lahko delaš direktno v Outlooku (HTML mail). Če te pa zanima plačljiva rešitev za pošiljanje HTML mailov večji bazi mailov, skupaj z orodjem za easy urejanje, pa povej.

Tody ::

lahko si pa sam narediš tamplate in uporabiš phplist (google it ;))

gregy ::

Uporabljam HTML, narejen v Frontpageu, v katerega includam razne dele strani (forum, novice..) tri strani so vedno pripravljene za razpošiljanje in dovolj je samo klik katero mailing listo bom poslal in že zagrabo vnaprej narejeno stran
Primer (tisti valid CSS in HTML nisem ze dolg preverjal, par fehlerjev je noter)
- Pregled tedna
- Zadnji koncerti

Za mailing uporabljamo Interspire Email marketer .. Sam program ima funkcijo, ki simulira vse večje odjealce mejlov (Gamil, Hotmail,Outlook), da lahko vidiš kako bo prikazano v katerem odjemalcu, prav tako preveri za spam možnosti .. skratka .. mailing je zelo pomemben del poslovanja, zato ga je treba negovati :))))
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

bikarus ::

Odvisno je predvsem tudi, kako pogosto in v kaksnih kolicinah zelis posiljati maile. Ce bos to storil enkrat, dvakrat in za manjse stevilo prejemnikov, potem je "domaca" php skripta sigurno dovolj. Ce se pa nameravas zadeve lotiti pogosteje, bolj "zares" - spremljati odzive prejemnikov, analizirati zavrnjene mejle, preverjati koliko ljudi je kliknilo na dolocen link v mailu... pa je verjetno efektivnejse ce uporabis ze obstojece resitve. Pri nas v firmi smo za potrebe nasih strank naredil eno tako web aplikacijo, ki je zdej prerasla v konkretnejsi izdelek (scekirej www.imailer.si). Ima tud urejevalnik za kreiranje templateov, uvoz adreme... in je precej simpl za uporabo. Ce bos videl da ti domace resitve niso dovolj, vabljen :)
lp

Trancedeejay ::

Ali obstaja kakšna opensource varianta in bi v bistvu preko brskalnika urejal marketinski mail al pa en program, kjer zadevo uredu deluje. Preko outlooka mi zadeve (ce si npr na hotmail posljem) zmece sem in tja, vglavnem neuporabno.
LP
Matej
Music is the key


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375268916 (13847) Matko
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10524211 (10841) donvito

Spajanje dokumentov za pošiljanje po emailu kot priloga

Oddelek: Pomoč in nasveti
82285 (2156) Ziga Dolhar
»

Mailman in Gmail, Yahoo, Hotmail naslovi

Oddelek: Izdelava spletišč
121671 (1362) msjr
»

PHP pošiljanje večje količine mailov

Oddelek: Programiranje
153076 (2763) Ziga Dolhar

Več podobnih tem