» »

drog za zgibe (pull-up bar)

drog za zgibe (pull-up bar)

PINki ::

Iščem kvaliteten drog za med vrata. Glede tistih iz mimovrste sem malo skeptičen glede na komentarje. Drog naj bi bil brez vijakov, ker bi ga moral za vsako uporabo nazaj pospraviti, zaradi estetskih razlogov. Podboj vrat je železen (pri vhodnih vratih) od moje sobe je pa lesen (verjetno ne bo zdržal?).

So boljše kvalitete iz kakšnega Hervisa, Gigašporta...? Tehtam pod 80kg. Namreč želim, da je čvrst, kvaliteten in stabilen ter da se mi ne "zlomi" in se razbijem.

Lp

BlaY0 ::

A to je treba v štacuni kupit? Jaz sem si to pred 15 leti sam naredil. Iz vezane plošče 18 mm izrežeš dva nosilca na varianto kot jih vidiš v omarah. Eden ima samo luknjo en pa "šlic", da lahko drog tudi snameš. Potem greš pa k prvemu vodovodarju ali centralistu in rečeš, če ti da kakšen konec 1/2 colske cevi. Nosilce prišraufaš s tremi vijaki v podboj in notri zatakneš cev. Cev lahko še špricneš s kakim lakom, in če se hočeš še malo preseravati poiščeš še rozete (prave velikosti), ki jih boš nataknil čez lesene nosilce, da malo lepše zgleda. Za vse skupaj ne boš dal več kot 5 EUR.

motorc ::

Mogoče kej takega: Iron Gym

Sem bral komentarje na youtubu (review video), pa je folk večinoma zadovoljen.

BlaY0 ::

Zanimiva rešitev, če imaš dober, močan podboj...

kixs ::

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

PINki ::

Ta leseni podboj imam zelo star in sigurno ne bi zdržal Iron Gym. Je pa zelo dober in bi ga takoj kupil, če bi imel močan podboj.

Tega za zmontirat pa že imam podobnega pa ne gre zvrtati lukenj v moji sobi, ker imam takoj beton zraven... že probal.

Edino če bi bilo kaj kvalitetnega za kovinski podboj, ki ga imam pri vhodnih vratih, ampak da je preverjeno dobra štanga, da ne bo popustila in se zraven še polomim.

fosil ::

Tudi pri teh, ki jih daš med vrata, je treba en nastavek prišraufat na podboj, ki potem tam ostane, sam drog pa lahko pospraviš.

Je pa to kar konkretna zadeva in se ne zlomi kar tako.
Tako je!

Tody ::

ja jest mam tega k se prišraufa, ena vrata mam pač lih tok visoka da se komot sprehajam skozi in sem velik 185 cm pa mam še 5 cm lufta v easy... Estesko me pa tudi ne moti kej preveč. Se je pa folk dost težek že obešal gor.

Steinkauz ::

Pf 40eur mal slaba.
A se sam men zdi, da je fitnes oprema full draga?

Bench klopca 140eur+
So na glavo padl lol.

motorc ::

Iron Gym niti ne zahteva tako zelo močnih podbojev ... če američani z njihovimi montažnimi hišami to uporabljajo ... itak je pa večina sile bočno na vrata.

Avenger ::

Ja pa pejt sam delat to. Že materialnih stroškov za benč je hitro 50EUR.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Steinkauz ::

Sej si bom sam naredu ja.
No ja, max 50eur je material pa ene 3 urce dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri šotor kupiti

Oddelek: Loža
147240 (1389) fikus_
»

Drog za dvigovanje trupa

Oddelek: Loža
266775 (3949) Vajenc
»

Drog za dvigovanje telesa

Oddelek: Loža
3313051 (11525) _Enterprise_
»

Miza za namizni tenis(pink ponk)

Oddelek: Kaj kupiti
1412390 (8549) Double_J
»

Izbira šotora

Oddelek: Loža
114675 (2162) zcetrt

Več podobnih tem