» »

kje kupiti pri nas?

kje kupiti pri nas?

usb2.0 ::

Gledal sem mlacomov cenik, dosti cenje je kot pa drugje...mislim dosti ceneje, sigurno se pozna na celem računlaniku cca. 30-50k SIT...Ampak sem vidu, da nekateri niso zadovoljni z Mlacomu, zakaj???V čem je problem???

perci ::

uporabi search: napiši notri mlacom in boš videl nad čem se userji pritožujejo

usb2.0 ::

Sem ze malo pogledal, zanima me če ima kdo izkušnje z www.agt-racunalniki.com , zdi se mi, da so zelo konkurenci, če imajo še dober odnos do kupca, potem ni dileme več, kje nabaviti nov pc...

Susthy ::

Mene so pri AGT prijetno presenetili :) . Odnos do kupcev je dober, in tudi cene so celo nekoliko nižje kot pri Mlacomu....
Motiti se je človeško, vendar če želite stvar res pošteno zavoziti potrebujete računalnik!

Leo ::

AGT ma res dobre cene, ampak se mi zdi da majo isti (podoben) asortima kot pri Mlacomu.
Kako je z granacijami pri AGT-ju?

Prjatu ::

AGT ima iste oz. enake stvari ker robo med drugim nabavljajo tudi pri Mlacomu, so pa izredno strokovni, prijazni ter ne komplicirajo pri garancijah, to so moje izkušnje (upam da bo tko ostal, ne rabmo še enga Mlacoma):D
Something else is controlling me!

AnZo ::

Jaz nimam izkušenj z nobenim od teh dveh. me pa zanima če kdo ve za kako trgovino na štajerskem (maribor, celje), ki bi imela tako ugodne cene kot jih imata Mlacom in AGT

Sparky=@ ::

Prever Kfm (Velenje).
Majo tud cenik na netu.
Kar sm reku, drži kot pribito!! Zabiti živimo dlje!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje najcenej dobit te komponente?

Oddelek: Kaj kupiti
121331 (964) Lio
»

Kaj računalniške trgovine berejo emaile?

Oddelek: Kaj kupiti
221901 (1454) lambda
»

Vaše izkušnje z Mlacomom... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
695540 (3833) Roadkill
»

Kupovati v Mlacomu?

Oddelek: Kaj kupiti
171696 (1124) San

Več podobnih tem