» »

DVD predvajalnik/snemalnik LG RC389H

DVD predvajalnik/snemalnik LG RC389H

yannick ::

živjo!

Imam eno vprašanje - pred kratkim sem nabavil DVD predavajlnik/snemalnik LG RC389H preko mimovrste. (http://www.mimovrste.com/artikel/171002... in imam sledeči problem:

poizkusil sem ga priklopiti preko antenskega kabla in potem z njega antenski kabel do TV (Sony Bravia).
Do sedaj so mi vsi videorekorderji delovali preko CH36 na TVju, tega LGja pa ne zazna na nobenem kanalu.
Video mi predvaja samo preko Scart priključka.

Ali se komu sanja ali je mogoč prenos slike samo preko Scarta, ali se da nastaviti tudi na CH36 ali kateri drugi prednastavljen kanal za sprejem slike iz DVDVCR na TV?

Hvala za pomoč!

Lp!

gregyk ::

Samo preko scart-a / video izhodov. Preko antenskega kabla ne bo šlo.

yannick ::

no sej se mi je dozdevalo da more bit nekaj na tem ja.

a mogoče veš, a se da nastavit nekako, da bi vidu kot pri starih videorekorderjih (ko si imel na TV nastavljen nek kanal) na katerem je predvajal program videorekorder - ali to ni več možno pri teh novih?

a je pri kakšnem od teh novejših videorekorderjih še možnost nastavitve sinhronizacije preko antenskega kabla?

hvala za odgovor!

gregyk ::

yannick je izjavil:

no sej se mi je dozdevalo da more bit nekaj na tem ja.

a mogoče veš, a se da nastavit nekako, da bi vidu kot pri starih videorekorderjih (ko si imel na TV nastavljen nek kanal) na katerem je predvajal program videorekorder - ali to ni več možno pri teh novih?

a je pri kakšnem od teh novejših videorekorderjih še možnost nastavitve sinhronizacije preko antenskega kabla?

hvala za odgovor!


Sem ti že odgovoril prej :) Preko antenskega kabla slike ne boš spravil - torej ne moreš gledati slike tega snemalnika na TV-ju na nekem nastavljenem kanalu.

Antenski vhod in izhod sta pri teh rekorderjih namenjena samo zato, da rekorder dobi signal za snemanje in da le-tega posreduje naprej na televizijo, da lahko nekaj snemaš in drugo gledaš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star videorekorder - nov TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
5748 (658) Boomerang
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425970 (3560) francek1
»

Videorekorder - zajem programov?

Oddelek: Zvok in slika
71984 (1870) mardy
»

TV-Out na TV letnik 1989 ???

Oddelek: Zvok in slika
291671 (1408) flipflop
»

Kako povezati VHS (VCR) in tuner na računalniku

Oddelek: Zvok in slika
102560 (2423) xxx-man

Več podobnih tem