» »

Spajky - Tualatin strokovnjak:)....potrebujem te!

Spajky - Tualatin strokovnjak:)....potrebujem te!

akulp ::

Živjo, zanima me sledeče....

Na svojo ploščo BH6 bom poskusil spraviti Cel. Tualatin-a, in glede na to, da imam noname slotket, kjer voltaže ni mogoče nastavljati z jumperji, bi te prosil, če mi poveš ali je možno da se procesorju karkoli zgodi, če bi slučajno kakorkoli slabo povezal tista pina , ki služita da se voltaža spravi na 1,45 ?

Hvala, LP Luka

Buggy ::

akulp: Kot se meni zdi (upam da se motim) se z noname slotketi na Bh-6 ne da prevec narediti. Mislim, da sem na forumih to zasledil.
Tudi z vsemi Abit Slotketi III, ni mozna ta modifikacija. Mora biti V 1.1 ali pa 1.0 z crnim cipom. V 0.1 ne dela.
Kako je pa z drugimi Slotketi pa ne vem - Spajky, tvoje izkusnje vec kot dobrodosle.
Mene pa zanima ali je na BH6 z SS BIOS-om, mnozilnik 12 kaj problematicen? Namrec na svojo BH6 bi dal C1200 in na FSB 112 (mogoce 124).
AGP/PCI delitel je se zmeraj 1/3 kaj ne?

akulp ::

Buggy a mi znas povedat kje naj dobim ta Slotket od A-Bita, ker ga iščem ...?

Buggy ::

Jaz sem ga pred casom kupil pri Megahit-u - vprasaj ce ga se imajo.
Drugace pa se pozanimaj pri uvozniku za Abit SunRise
http://www.sunrise.si/

Spajky ::

Kot prvo: do sedaj /kot je meni znano/ sta samo 2 ena X slotketa, ki sta "slučajno" funkcionirala z modom /ne verjamem, da je tvoj tretji, ki bi delalo-malo verjetnosti!/ in SuperSlotket3, ki je no_brand_name, je pa precej poceni in še kar razširjen po svetu kot vidim. Vprašanje pa je kaj imaš ti za en adapter! Drugače tisti "most" med onima dvema pinoma služi za boot impulz Tulcu! in ne za Vcore. Če adapter nima jumperjev za Vcore je pametno zacinit Vid pine zadaj na slotketu na željeno Vcore definicijo; kar se pa tiče BH6 dela, vendar če je v.1.0 pozabi na večji OC, ker nima delitelja 1/4 za PCI in preveri, če tvoja plata ni "na izdisaju" - napihnjeni kondenzatorji pri Slot1, čeprav mislim, da BH6 še niso imele te Abitove bolezni...probaj nabavit drug adapter z dolnjega spiska, če pa nič ne najdeš, mejlaj me kasneje!

Asus S370-DL rev 1.02. It got that chip TVC16222A
Asus S370-DL-133 does have that large chip. ver1.01
ASUS S370-133 Rev. 1.02 (has TVC chip onboard)
ASUS S370-133 Rev. 1.01 (has TVC chip onboard)
an ABIT Slocket III ver 1.1 it has the TVC16222A chip on there

ABIT Slocket III ver. 1.00 (Missing chip)
an ABIT Slocket III AB-FC370 and there is a sticker on the back that has FC370 V1.0 This card has traces for the large chip, but NO chip!
This was the first one I tried - just did the 3pin mod-works
ABIT Slocket III ver. 1.1 (has TVC chip onboard, but some of them seem to suffer stability issues above 133mhz)

Tekram P6TS3 Rev. 2.01
slot adapter rev. 2.01 a chip on it :IDT 74FST, but it seems to be another one than yours. Only small 8mm x 4mm or so

Soyo SY-370

soltek sl02-a++ . (This adapter doesn't have the tvc chip, it just has two lvc07a
did NOT connect AK4 and AK26

SuperSlotketIII
did NOT connect AK4 and AK26
bridges: AK4 and AN11, connect G37 and G35

QDI ver 5.1 : has two lvc07a

Iwill Slotket II v1.1
There are some 2 small chips with A266 written on them

Iwill Slocket II v1.2. No TVC16222 chip !
U1= 02A1N8K & 02A216K
LVC07A

Aopen FC-PGA slotket, with a g35 to g37 jumper, to
the list of working slotkets

Khm; procu se vedno lahko kej zgodi; meni je na enem (bad manufacturing) iz čista mira kar ena x nogica skupaj z "bazo pina" odpadla /ostala v socketu/, tudi Intel ni mehansko več, kar je bil...previdno!
8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

akulp ::

Najlepša hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410900 (7238) Spajky
»

Tualatin na BX-u:info-koliko nas je?

Oddelek: Strojna oprema
452960 (1932) sidney
»

pretvornik za slot 1

Oddelek: Strojna oprema
352068 (1669) Spajky
»

Spajky - rabim tvojo pomoc ( BX + Tualatin)

Oddelek: Pomoč in nasveti
191644 (1262) Spajky
»

Tully in BX čipovje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61087 (944) Spajky

Več podobnih tem