» »

Leadtek Ti42000 64MB ???

Leadtek Ti42000 64MB ???

White666 ::

Pravkar sem kupil nov računalnik in za grafično kartico izbral winfasta Ti4200 s 64 MB.

V glavnem grafična ki sem jo dobil sploh nimam nobene oznake LEADTEK ali winfast ipd. Prav tako nima tistega srebrnega hladilnega sistema. Samo en mali ventilator na grafičnem čipu. RAMi pa sploh niso hlajeni.

Zraven računalnika sem sicer dobil CD od Winfasta, pa tud gonilnike mam instalirane od njih. Vseeno pa se mi zdi mal sumljivo.

Ali obstaja več tipov Winfastov Ti 4200 LE (64MB) ???

Klemenn ::

dej ti to poslikej z obeh straneh pa ti bomo povedal al so te oguljofali

McHregec ::

White666 najboljše, da si ogledaš tole stran in še to stran. Potem pa sporoči kaj si ugotovil.
Destroyer Of The Worlds.

White666 ::

Ravno sem škljocnal grafično. Mimogrede sem našel na drugi strani oznako WINFAST 250LE, tko da kartica je pomoje prava, sam tale ventilator ????????

Klemenn ::

ne vem no....kolikor sem jaz gledal imajo VSE leadtekove kartice tudi rebra gor..in ful popisano z leadtek .....drgač pa sej vent ne more škodit...pejt nazaj pa vpraši če je kartica res leadtek...ker je nekam čudna.....al pa še bolje pejt še v kako trgovino..pa jih tm vpraši

morphling1 ::

Ja, je Leadtek, sam ti si šel kupit oem oz. bulk al karkoli se že reče tej cenejši izvedbi in ne retail, ki ima večji hladilnik, kartica ni nič slabša zaradi tega, mal boš omejen razen ko boš hotel navijat.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

grafična kartica za do 30kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
251520 (1083) m.i.h.a.
»

TV TUNER

Oddelek: Kaj kupiti
252017 (1503) All
»

voltage mod na geforce 4 ti 4200

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231229 (977) Klemenn
»

Graphics - Super Grace????

Oddelek: Strojna oprema
5787 (662) Klemenn
»

ti 4200, ti 4400, ti 4600

Oddelek: Strojna oprema
131223 (920) Klemenn

Več podobnih tem