» »

Kako razbiti VOB na zeljeno velikos fajla?

Kako razbiti VOB na zeljeno velikos fajla?

TTine ::

Pozdravljeni!

Ne se cudit, vem kako naredit manjse VOBe, tako da jim dolocis velikost v MB (megabytih). Ampak jaz bi rad drugace: Mam en DVD k je gor en koncert in sta po 2 ali pa po 3 skladbe na enem Chapterju:'(.
Jaz pa bi rad vobe na posamezne skladbice razbil, tako da bi dolocil, kolk casa (v minutah recimo) naj traja posamezni video clip, pa kje se konca in kje zacne. Any Ideas???
Hvala vnaprej
LP
Tine.

matevzm ::

SmartRipper, najdes ga na doom9.net, Settings - File Splitting - every chapter (ali vob-id ali cell-id). Lahko pa tudi nastavis velikost datoteke, a verjetno je ze znotraj voba struktura narejena.
Mislim da zna to tudi vStrip, a nisem poskusal.

TTine ::

Hvala, sej to ni problem na Chapterje VOB spravit. Stos je v tem, da so komadi po 2 al pa vec znotraj CHAPTERJA8-O;((, jaz bi chapterje rad razbil. Na disk ze ripnem chapterje posebej, to ni problem... Torej?
LP
Tine.
PS: hvala vsem ki ste oz. boste pomagali

matevzm ::

Ne vem, ali sem premalo natancno napisal... Razbijes lahko ne samo na chapterje, temvec na manjse dele, cell-id. Ce ti to ni vsec, lahko dolocis maksimalno velikost datoteke (in ti bo vob razbijal na koscke po 1k, ce hoces), in poves neko stevilko. Oboje znata tako SmartRipper kot vStrip. Ce rabis se kaj drugega, pa ne vem.
Najlazje je z DVD2AVI, pa naredis preko vfapija zadevo das v VirtualDub, nato pa se lahko po vobih sprehajas po slikico natancno in dolocas od kje do kje naj se kodira.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Noce zripat DVDja!

Oddelek: Zvok in slika
8719 (594) bf4ed
»

Kako musko iz DVD (koncert) na CD

Oddelek: Sedem umetnosti
172106 (1821) AtaStrumf
»

DVD Rip

Oddelek: Sedem umetnosti
71575 (1304) budicus97
»

divx podnapisi z zamikom

Oddelek: Zvok in slika
71031 (916) matevzm
»

DVD ripanje??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161774 (1472) Igor

Več podobnih tem