» »

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

««
72 / 72
»
»»

Primzl ::

Saj jih ne morem prenest do konca, ker jih v emulu (na download listi) ni več.
Edino, kar je od njih ostalo, so te tri datoteke.

Sandi1987 ::

Včasih, ko se računalnik preneha odzivati oziroma, ko ga na silo resetiram vedno izgubim nekaj datotek v eMule in jih moram potem ponovno dodati. Ali je možno, da bi jih potem obnovil?

r3Qui3m ::

Sandi1987 je izjavil:

Včasih, ko se računalnik preneha odzivati oziroma, ko ga na silo resetiram vedno izgubim nekaj datotek v eMule in jih moram potem ponovno dodati. Ali je možno, da bi jih potem obnovil?


Pojdi v Nastavitve ; v drugem podmeniju Prikaz preveri če imaš kljukico pri sledečem :
[] med ponovnimi zagoni si zapomni iskalne nize
pri temu imej kljukico in bi si eMule morala zapomnit kaj prenaša
Za več informacij si oglej spletno stran ali pa kontaktiraj operaterje na IRC kanalu za pomoč. ;)

Sandi1987 ::

Zakaj ne shrani nastavitev v mapi Config?

Sandi1987 ::

Našel.

V AppData so shranjene nastavitve v mapi Config.

http://forum.emule-project.net/index.ph...

Zgodovina sprememb…

aiko ::

Pozdrav.

Ker emule enostavno ne dela več kot je nekdaj...kaj je naprimernejša alternativa?
Pa da ni torrent?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aiko ()

terryww ::

usenet
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

r3Qui3m ::

aiko je izjavil:

Pozdrav.

Ker emule enostavno ne dela več kot je nekdaj...kaj je naprimernejša alternativa?
Pa da ni torrent?

eMule dela, kot je nekdaj. Samo včasih je treba ipfiltre osvežit pa strežniško listo. V glavnem pa se je eMule promet usmeril na kademlijo omrežje. Več pa dobiš tukaj, še več informacij ob večerih na IRCu, ki ga najdeš v eMule programu. (avtomatsko te poveže na kanal za pomoč - če imaš jezik eMule v SLOVENŠČINI te poveže na slovenski kanal; drugače poišči kanal #eMule-Slovenian)

Freakylion ::

Lep pozdrav,

Po dolgem času sem se odločil, da bi spet začel uporabljati eMule. Po inštalaciji v nastavitvah testiram vrata in se nikakor ne poveže (TCP test failed). Ponudnnik je A1. Nimam svojega rouiterja. V njihovem routerju/modemu sem pod NAT odprl porta is sicer UDP 4672 ter TCP 4662.
Windows forewall me je pri inštalaciji vprašal ali dovolim eMule komunicirati z internetom in sem dovolil. Pod izjemami jo najdem. Ne vem, kaj bi še blokiralo.
Je pa telekom pred A1 modemom priklopil eno škatlico, ker sem na njihovi optiki. Ali lahko blokira tista škatlica?

LP
««
72 / 72
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267115 (5541) Spc
»

težave z mulo in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
101926 (1708) Goldee
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559506 (7976) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251765 (1131) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342522 (1796) cybermedo

Več podobnih tem