» »

vio mod

vio mod

kalisto ::

Koliko največ povečat napetost z vio modom.
MSI K7t turbo trenutno na 3.45 volta.
LP

morphling1 ::

Jaz sem imel na Abitki Kt7a ter Kt7 3.9V pač max kar je šlo zato da mi je ram delal čez 160 MHz. Samo poskrbi za dobro hlajenje čipseta, ter rama če se bo kaj pregreval
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

msmiha ::

Ja morphling1 tebi je že kdo povedal da si nor :D. Če ne ti jaz zdaj to povem. Drugače pa res taki overclocker ko si ti ga ni v Sloveniji pa ti bi še 286 navil v Pentiuma 4 :D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

TribesMan ::

ejga morph, jest se trenutno ukvarjam z navijanjem stare BH6, naredil sem si turboPLL in do zdaj sem dosegel 162MHz FSB. Glede na to da je procesor (p2 350) stabilen pri tem FSBju že pri 2.2V sumim da bi zadeva šla še dlje zdej me zanima, a bi blo kej narobe, če bi spremenil kar 3.3 napetost v napajalcu, ker pač BH6 nima nastavljive vio napetosti??

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

morphling1 ::

Wow, ti je že ratalo, cool. Nem nič ni narobe če dvigneš napetost v napajalcu če se čipset napaja iz nje pri VIA je že tako, samo več kot 3.5V jaz ne bi šel, tudi vprašanje če sploh lahko na napajalcu toliko dobiš ven. Ker ko sem jaz probal na svojem nad 3.5V pade potem, al pa že preveč niha, pač odvisno od napajalnika.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

TribesMan ::

Heh sicer mam že ničkolikokrat popravljen 250W napajalc ampk 3,3V gre pa do 4,5V. Glih zdele pišem na 166MHz FSBju pa na 3.8V Kewl ni kej. Sam RAM sem moral dat na 3-3-3 timinge Drgač ni nič. Pa SB Live sm mogu vn potegnt, ker ne prenese PCIja nad 54MHz. Trenutno mam PCI na 55.4 MHz AGP pa na 111MHz * 2.

Nujno moram nardit PCI mod da bo laufal na 40 MHz.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater PSU za hard OC (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
59727830 (16376) LittleDevil
»

Chiftek 420W spreminjanje voltaže (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
806752 (5364) BigSexy
»

Iščem dobre - res dobre RAMe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1308792 (6520) WhiteWolf
»

twinmos twister PC3700 C2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1077129 (5261) mare87
»

AGP na plati je 3.3V, grafična pa rabi le 1.5V !!!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
543877 (3176) TribesMan

Več podobnih tem