» »

Google +

Google +

einstein :P ::

Pozdrav!

Zanima me, če se da nekako urediti, da vsi, ki so povezani z mano na google + nebi videli mojih komentarjev in podobnega iz youtuba? Mislim, kako si dovolijo kar razpolagati s tvojimi objavami in jih prikazovati vsem, katerim nebi želel, da bi jih videli?

Hvala za pomoč...

LP
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Janac ::

Si prebral rights and terms?

hojnikb ::

#brezpodpisa

einstein :P ::

hojnikb je izjavil:

https://www.change.org/petitions/google...


Vsaj eno upanje, upam da uspe.

;)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

34054 ::

YouTube (Google) želi svojim uporabnikom prisilno ustvariti G+ račune. To želijo storiti na prefrigan način, namreč z vprašanjem glede imena, kjer oba možna odgovora vodita v kreacijo G+ računa. Ironično, praktičen primer naše sodobne demokracije.

Trenutno(!) lahko odločitev še odložimo na kasneje. Če storimo tako, potem nam je komentiranje onemogočeno, hkrati pa nas Google še vedno občasno spomni (z nadležnim popup sporočilom), da je odločitev pravzaprav neizogibna - vsaj v kolikor želimo še naprej biti član YouTube skupnosti.

Tudi ko bi lahko ignorirali dogodke zadnjih mesecev (v mislih imam seveda NSA afero), bi se takšna taktika pridobivanja novih članov zdela čudna in neproduktivna. V luči trenutnega stanja pa je pravzaprav kar precej destruktivna.

Ampak pri Googlu so pač trmasti, na vsak način želijo vsiliti svojo socialno omrežje, pa če tudi so cena tega YouTube uporabniki.

Google nam torej vsem daje dobro lekcijo, da pravzaprav nič ni zastonj in zanesljivo in da se lahko zanesemo zgolj na to kar plačamo, ali pa (v tem primeru) gostimo sami. Pa saj to smo že tako ali tako vedeli, mar ne? :)

shadeX ::

Meni ni problema. Jaz si vedno lastim 2 email računa. Eden je namenjen spamu in registraciji na neposobne strani. Drugi je pa realen, kombinacija imena in priimka.

Seveda sem za youtube uporabil fake email in seveda fake ime in priimek, tako da mi ubistvu dol visi. Od mene ne dobijo nič.

Aja. Za njihov TOS mi tudi dol visi..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

BadB0y ::

Seveda lahko zavihek Youtube skriješ na g+ pod account setting je ta nastavitev..


fantasycamp ::

problem je ker mi nonstop težijo kaj hočem uporabit ali gmail ali youtube account, to forsiranje je res preveč...

zdej so pa še ytube comment section spremenil..

shadeX ::

Če imaš Youtube zgolj kot ogled in komentiranje videjev si naredi tako kot jaz. Fake email in Janez Novak. Pa ne bo nobenga problema :D

mihor ::

34054 je izjavil:

Google nam torej vsem daje dobro lekcijo, da pravzaprav nič ni zastonj in zanesljivo in da se lahko zanesemo zgolj na to kar plačamo, ali pa (v tem primeru) gostimo sami. Pa saj to smo že tako ali tako vedeli, mar ne? :)


Mogoče bo pa še malo bolj porasla prodaja Raspberry Pi, ker si bo folk začel sestavljat svoje domače mail serverje. :)

Shegevara ::

jaz pa če hočem uporabljati nastavitve v google+ me vrže na spletno stran kjer želi geslo za mojo uporabniško ime.

Ta stran je accounts.google.com
Fora je, ker jaz v prvem postopku pravilno navedem ime/geslo (vem da je pravilno ker sicer me ne bi spustil v 2. postopek). V drugem postopku pa še enkrat zahteva geslo za moj account vendar me ne spusti naprej. Po vpisanem geslu mi samo osveži stran.

Poizkusil sem ponastavit geslo za foro, vendar gesla nikakor ne dobim ČEPRAV TEGA KORAKA NE BI BLO TREBA ker lahko lepo pridem na gmail, na g+ na vse... samo ta accounts.google.com me zajebava

Kaj naj da pridem do nastavitev?

34054 ::

Poskusi v incognito načinu (CTRL+SHIFT+N), če bo tam delovalo počisti cache, itd, in poskusi v normalnem.

Shegevara ::

Probal v incognitu. Dela. Hvala stari :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38383902 (2421) OK.d
»

Youtube Partnersship SLO peticija

Oddelek: Loža
132055 (1152) 6151
»

Youtube in integracija google+ komentarjev

Oddelek: Problemi človeštva
91083 (974) Furbo
»

Youtube / Google+ zmešnjava

Oddelek: Pomoč in nasveti
7966 (643) Sssaga
»

Pobijanje zapuščenih zivali za Evrovizijo 2012

Oddelek: Problemi človeštva
92126 (1327) RejZoR

Več podobnih tem