» »

pomoje mal preveč len komp

pomoje mal preveč len komp

partysound ::

moj komp se mi zdi ful len ;(( ;(( je pa takle:
epox 4pea+
p4 2.4
512Mb 2700 333
wd 120gb 8mb
leadtek gf ti4200 128mb my vivo 8x
direct x 9.0
creative audigy2 platinum
napajalnik pa enhace 300W
in pa štirje zalmani f1 z adapterjem za prepih preko regulatorja

Za grafično imam pa detonator 4.0.7.2

nič nimam navitega pa dobim score samo 11289. in to je največji k ga dobim v 3d mark 2001se pa sem vse ugasnil v ozadju. s čim se da kaj napilit

kako lahko ostali dosežejo več?ali je krivec p4? ali je athlon pr tem car


Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Klemenn ::

hmm..probi kej navit?

chucki ::

kako lahko ostali dosežejo več?ali je krivec p4? ali je athlon pr tem car


Athlon je pri tem car.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

morphling1 ::

Hehe, ne P4 je že super za 3d mark samo znat moraš izkoristit vse kar ti omogoča proc in grafa, seveda z navitjem :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

partysound ::

s kermu programom pa naj jo navijem? a je težko to izvedet?

ali naj jo prvič samo na 257 pa nevem kok. imam še original hlajenje na grafi.

p4 pa jst ne bi navijal k je mal predrag za tako zajebancijo.

za grafo se mi pa po domače rečeno je**
k mam doma še radeona 9700 pro. direktno iz kanade k sm bil tm. komad pocen. mejbi jo bom prodal. za mastne pare :D :D :D

a se ram da navijat?a se ga splača?

s katerimi programi pa testiraš komp? cpu pa te fore
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Azrael ::

Jest se požvižgam na rezultate raznih benchmarkov, dokler mi vse ostalo dela tako kot je treba. Če programi in Windowsi delajo hitro in brez sesipanja, igre pa z vsemi vklopljenimi opcijami ne cukajo je vse v redu, ker se mi zdi velika bedarija sistem optimalizirat na nek benchmark in si poslabšati performance pri vsem ostalem. Če želiš iz svojega sistema potegniti še več, ne da bi delal OC, se poigraj z nastavitvami v BIOSu, in poskusi dobiti driver za grafiko, ki najbolj odgovarja tvoji grafiki in ne zasmeti sistema s 1000 in enim nepotrebnim programom.

Lp, Azrael

p.s. Ker verjetno nekatere zanima zakaj ne maram benchmarkov vam povem, da sem na isti konfiguraciji (200 MMX Intel, 430 TX, 32 RAM, 3.2 GB HDD), dobil z več različnimi benchmarki (DOS & Win) mnogo boljše rezultate z WD ISA grafiko s 512kB RAM (računalnik drugače ni šel nikamor, razen v benchmarkih), kot pa z PCI ATI Mach 64 z 4 MB SG RAM (s katero ta računalnik deluje odlično, možno je brez zatikanja gledat tudi nekatere Divx filme, samo rezultati v benchmarkih so bili enaki ali slabši od WD kartice), torej hvala lepa za benchmarke in podobno šaro.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

OwcA ::

@partysound: beri, čitaj, premlevaj (po potrebi tudi malikuj) naš prekrasni forum in vse ti bo jasno.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Azrael ::

Če imaš R9700, jo montiraj v računalnik, Gf pa prodaj za mastne pare, kot si rekel.

Lp, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

partysound ::

če povem kje je ta radeon trenutno me bo kdo zadavil. :D :))
tiči pa v mojem starem kompu v kleti, ki ga imam za spuščat muzo prek mreže v klubski sobi in gledanje filmov.
je pa
celeron 466
98mb rama
5 gb disk fujitsu
r9700, ki je 3x dražji k cela kišta
pa 14 monitor
:D :D :D :D :D :D :D :D

tko pač je. ma sj bom pomoje zamenjal.kok pa ma radeon sploh procesor močn
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Azrael ::

Raje dobi za celerona kakšno slabšo grafiko, ker stari računalniki in zelo zmogljive grafike slabo sodelujejo - računalnik deluje počasneje kot s kakšno slabšo grafiko.

Lp, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

partysound ::

tud če ga kuj pobere.

prejle sem pogledal lord of the rings 2 na 5 satelitih od ozvočenja in basovca
satelit je zdrži 1200W, ojačevalece za satelite imam pa 2x1000W, za basovce pa komad drazga 2x2100W
to je pa noro poslušat. bilo je pa postavljeno v manjši dvorani. slika pa preko projektorja. res noro. zgleda da moj komp le ni tako slab.

a rab kdo kakšno ozvočenje? lahk ti pripeljem isto kot ima diskač lipa in še močnejše. lipa ima 8 subwoofrejev jst pa samo 18. s kolegom mal postavlava. postavleno bo pa v veliki dvorani na motoshowu v gornji radgoni. špila pa sidharta, tabuji.......

nor biznis. grem dvakrat delat pa mam komp.

sam radeon pa nima vivo ki ga rabim k na prireditvah s kamero snemam pa montiram kakšne stvari. tv tuner je pa jajc za kej tacga k sm mu winfasta 2000xp.podn
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

OwcA ::

@partysound: obstaja prekrasna zadevščina imenovana "zasebna sporočila", poslužuje se je.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Gejmer ::

LOL TI si fukjen stari.Če bi jaz mel izbiro radeona 9700pro in ti4200...Le kaj bi izbral... >:D
Nanda yo?

jRk0 ::

hehe. radeona noter takoj! pa p4 navij! like kot da bos kaj skuro:) ce se moj duron dela po vsem kar se je zgodlo z njim, ni vrag da tvoj ne bi:)

lahko ti samo povem, da vedno ko dol in gor dajem hladilnik, se spodaj krusi kot apnenec:) vsi robovi so za 1mm pobrani okoli:) pa se dela...
You fuck up once, you loose two teeth.

Klemenn ::

ja0 jrk0....jzst tebi ne bi niti bratca zaupal :D

partysound ::

mal mi je še škoda radeona k bi ga sigurn kuj skuru k bi ga navijal. pomoje d ga bom raje prodal. mal me jebe k nima vivo kar močno rabm.

pomoje da se bom izživljal še mal nad ti4200. en je dobr navil na ti4600. aplavz za take. men se pa tok roka trese k mam spajkalnik v rok d bi zihr vse skupi scinu pa bi se sam užgal vse skupi. mal preveč dnara sem že za kompe zmetu.

baje ni zdrav pentiuma navijat k se mu čist zblede, pa še 63000 sm dal zanjga, pa 43000 za plato.

drag šport se z računalnikom ukvarjat.

v čem je pa xenon boljši. baje da ima kar dva procesorja. to more pa noro delat. pa ful dnara.

za komp sem dal že 460k sit tko d se bom mal umiril in raje kaj navil pa je. cena je pa z 19 ekranom
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

AtaStrumf ::

Pismo če tolk rabiš VIVO, zakaj pa ne prodaš Radeona 9700Pro in GF4 Ti4200 in si privoščiš 9700Pro All In Wonder? Boljšega VIVO, pa še Radeona 9700Pro za tak denar ne boš nikoli dobil.

partysound ::

no to je pa pametna varianta. to sem čakal. kok je ta stvar. a to je un k ma še tv tuner notr?
močna stvar a?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

AtaStrumf ::

Pri nas bi ti ATi AIW 9700Pro pomoje lahko zrihtal v JAE al pa Mlacom po naročilu, pa celo se mi zdi da sem ga videl enkrat ceneje kot 9700Pro, čeprav se to sliši neverjetno. Če pa imaš kake veze v ZDA ali Kanadi pol lahk pa itak dobiš zadevo čist đabe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3d mark 2003 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Navijanje
56631629 (15776) R33D3M33R
»

Katero graficno kartico uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18711372 (7908) mtosev
»

r9500 --> r9700 Utvara ali realnost? (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Navijanje
89041402 (23800) sharp
»

"Modificirani" Athloni XP naprodaj. Pazite se!

Oddelek: Novice / Procesorji
262130 (2130) partysound
»

GF4200 vs R9500pro

Oddelek: Kaj kupiti
341959 (1455) koyotee

Več podobnih tem