» »

Colin 4

Colin 4

1
2
3

PrimozR ::

Aja, zj pa 2. špilat:D

skyline ::

PIPI: tih bod!
CMR4 je boljsi od CMR2!!!
ce pa ne znas volana nastimat si si pa sam kriv. mam ist volan k ti pa mi ful hudo dela...
Pa Finske res ne mores s ful gasom odpelat...
ocitno nisi nobenga celga stage-a gledou u WRC
ce pa nisi zadovoln z volanom, ga pa mirne duse men dej!>:D
CMR4 RULEZ!!!!


lp miha

PrimozR ::

A maš FF saj tolk močn k u 2?? NE. Use mam na max naštiman za FF pa je lahk da bi ga loh še baby obračov. Če pa gledamo fizko, je pa LFS zmaga! Ozirima cel špil. (LFS)

mare87 ::

MIslim, da je napredek od CMR 3 kar viden. Grafika, fizika in še kaj se najde je boljše od cmr 2 in 3. Motijo me edino grmičevje in kamenje pa še kakšnem zakm ker ko se v njih zabiješ zgleda kot da si se zalimo v zid. Igralnost pa mislim, da je zlo dobra.

Dr_M ::

nevem zakaj usi omenjate cmr2,3,4...
kar se tice igralnosti in voznih lastnosti avtomobilov, je cmr1 svetlobna leta pred vsemi rally spili...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OrlyTM ::

bluzis! ... trojka je bla brca v temo z ta mehko copato ... medtem ko si 1, 2, in 4 kar pravilno sledijo tako po igralnosti kot po kvaliteti.

Fizika voznje se mi zdi v 4ki najboljsa do zdaj!

Ne vem pa, zakaj se fantje mojstri kode, niso malo razgledali po lastni hisi in uporabili nekaj odlicnih prijemov iz nove TOCA Race Driver 2, ki je po igralni plati se kako svetlobno leto ali dve naprednejsi ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Dr_M ::

ma ti BLUZIS....se ti vid, da nisi spilu 1....
najprej odspili ksno progo, pol bos pa vidu.
v 2,3,4 je tko kot da bi se po ledu skos vozu, ni nikakrsnega obcutka za hitrost in voznjo...niti s tipkami niti v volanom...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OrlyTM ::

ne, TI bluzis! Enko sm preigral vec kot dvojko in trojko skupaj, pa se vedno trdim, da je stirka se najboljsa!

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Dr_M ::

mnja...nevem no...pol so teb ocitno arkade bols usec.
pejt spilat nfsu....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OrlyTM ::

arkade??? A pa si ti resno spilu 4ko?? dobr ... priznam, da je slab filing za brzino, hendling avta je pa zagotovo najboljsi do zdaj v seriji CMR.
IMO si ze mal pozabu, kere greske je mela enka ... pejt jo zej se enkrat zaspilat pa pol 4ko, bos vidu o cem govorim! :)

V 4ki ravno nema zajebancije ... vozit mors cim bolj tko, kot bi z zaresno plocevino, v nasprotnem primeru kmalu vabijo drevesa in poskodbe avta, ki ti onemogocajo kakrsnokoli kolkor tolko spodobno dirkanje.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Thanatos ::

eh fantje bo richard prsu pa boste vodl kaj je fizka in realen damage. brez veze se kle o tem prepirat :D

Dr_M ::

A pa si ti resno spilu 4ko??

sm, ampak je sla po hitrem postopku dol.
fora je v tem, da iz ovinka letis ce peles 20 al pa 150.
prej bi reku da je to simulacija gozdarjenja.:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OrlyTM ::

fora je v tem, da iz ovinka letis ce peles 20 al pa 150.

To preprosto NE drzi! Ce mas prevelko brzino, te itq ven vrze ... halo, to je normalno! ... Ce pa ovink zvozis tako kot se zagre ... prpremzas, z rocno ga butnes pocez, nasoltas dve dol in gasa ... zadeva urejena ... mal se mors pa navadit komand, in nacina voznje, ker je zlo neodpustljiv, ce se zajebavas s sekanjem ovinkov tam kjer za to ni prostora. Pa kot sem ze omenil, res bi lahko blo vec filinga za brzino (primer: TRD2!! sekaa!!) ampak overall je to najboljsi rally za pC ever.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

laibachnsk ::

eh ko Zmago pride,pol boste videli kako se ovinki zadevajo>:D >:D

Deathlike M Tito ::

dr_m PEJD SPAT enka je pa res uibr arkadna ;((

Dr_M ::

Deathlike M Tito: smeh....dej pejt titotovo sliko gledat, pa ne moti pogovore normalnih ljudi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Deathlike M Tito ::

LOL ti normaln? LOL PEJD SPAT
do what i say not what ive done!

Dr_M ::

ja normaln, za razliko od tebe, retardanca...

ah, otroc... :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrimozR ::

Dr_M misl isto k jest. Saj edn. Mislm da oprijem pada premo sorazmerno glede na hitrost:D . Enko sm pa demo tooooooooooolk prešpilov...

To so bli cajti, ja.:D

PrimozR ::

Popravek CmR2 je najboljši rally za PC useh cajtov. Zgleda da bo mogu EA Sports nasledn let uletet na sceno z wrc 05 pol pa še 2 let počakamo und viola! We have the best wrc simulation EVER!

Kdo ve kuko firmam predlagat špile?:D

Thanatos ::

kolikor vem ima wrc zakupljen sony in ga prdaja samo pa ps2ju tako da z ea ne bo nic. drugace pa pocakajmo na burnsa in xpanda bosta oba sesula cmr serijo garantirano :P

snow ::

pri cmr4 se na tipke dost hudo občuti drsenje v ovinkih z 4x4...

včasih kar preveč ja...
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

PrimozR ::

Pol bo pa treba sony prsilt da za na PC nardi al pa spusti>:D

Deathlike M Tito ::

me zanima kako bi vozu auto v realnosti s tipkami. :P

dr_m: otroci? LOL!!!
do what i say not what ive done!

Thanatos ::

wrc rally na ps2 ima nick worst rally championship tako da moli da ga ne uvozijo. upaj da pride ralliesport challenge 2, ter moli da gran turismo in gotham project prideta na PC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

PrimozR ::

GT na PC bi blo pa noro ja. pol bo pa treba Sony izsiljevt>:D

Thanatos ::

aja a ze veste da so napovedal colina 5? slike bojo na E3ju

PrimozR ::

Resno??

Aja kok mate cajt CmR2 Finska Stage 2. Jest mam 2:16.13 pa še se da popravt.

Tilen ::

Jaz vidim da je naslov teme Colin 4 ? Mybe i need glasess 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

skyline ::

kokr jest vem bosta richard burns rally in xpand rally bl za en ku**c.>:D . Sm gledu posnetke iz igre pa me je srat prijel :D. CMR4-ki nc ne manka. avto se res dobr pelje, bolje kot v 2. in 3.. 1-ke se pa sploh ne spomnem vec, to je blo pa ze tolk casa nazaj... :(
pa tut jest si vroce zelim da bi gran turismo prsu na PC. Sony, prosiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm.....:D

PIPI ma prov: cez LFS ga ni!!!
potegnte dol z lfs.racesimcentral.com pa boste vidl

lp miha

Brilko ::

LP.

Kak se vam pa zdi kej tale collin na volanu, neki ste že povedal? Pr men se ful pozn odzove, tak da je kr težk igrat, ampak ni kriv volan, ker NFSU dela pa carsko. Pa še volan ni glih pocen, ampak kr COOL. Force ma pa ful močne, sam kaj ko se odzove ful pozn, tak da moreš res poznat progo a lahka igraš.

Mislim da primanjkuje tistih čistih cestih dirk - najboljša mi je pri UK stage 3, ful seka. Ker ne čutim pa take vodljivosti avta na cesti kot pri Colinu 2. Tak da je ta edina (UK stage 3), kjer lahka občutiš ta feeling s hitrostjo skoz ovinke po asfaltu, da se gume lepo primejo.

Pa snežne dirke mi niso fajne preveč, se mi zdi da so mal slabo narejene, kokr se mal zalčetiš, te včasih tako okol obrne da brezveze.

Drugač je igrca kr ql, sam kaj ko ne špilam na volan in mora bit neuporabljen 1 m od mene. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

OrlyTM ::

pa tut jest si vroce zelim da bi gran turismo prsu na PC.

sj je ze prsu ... no, se mi zdi dost podobna scena ...

Toca Race Driver 2 za PC
TRD2







neki screen shotov!! :D

demo se vozi nadvse odlicno .. ful dobr filing za kontrolo avta, poversliding itd ... tipkovnica povsem vozna ... res nor filing! :) hudo leti ... v stilu NFSU ... sam dirkalisca na sceni ... in kup prvenstev, razlicnih carov ... od starih skatel mimo rellyja, GT prvenstev do tovornjakov ... ovnz res! :D

Debata na Slo-Tech: Klik!

Aja ... zadeva je ze izsla ... pri nas v trgovinah se pricakuje nekje v dveh tednih.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Microsoft ::

Zelo vredu igra je tudi GT Sports Car. Je sicer že nekaj let stara, vendar kdor ima volan, mora probat v tej igri peljat Panoz-a. :))))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Thanatos ::

skyline dej poglej tole tole je po mojem eden najboljsih obnasanj avta kar sem jih kdaj videl v rallyu.

PrimozR ::

Men u CMR4 FF dela ful švoh. Mam na max vibracije pa u profilerju use na 100% ( s skylineom mava enka volan pa ma on center spring na 25% pa k sm mu povedov da mam 100% je reku da sm nor>:D ). 2 mi je še zmer carska, sploh Fraaaaancijaaaaaaa und Italy>:D . Uf morm mal špilat zj:D

Brilko ::

Če mam jst FF na max je ful močn, sam kaj ko ma slabo časovno odzivnost.

skyline ::

Brilko: u nastavitvah v cmr4 se da nastimat "deadzone" od volana. A si zih da ga mas izkloplenga???
u glavnem, jest mam volan in povem da se zadeva vozi fenomenalno!!!

Thanatos: ze mogoce ampak dokler jest ne bom tega spilou ne bom nc reku...


lp miha

Brilko ::

Ja sem se mal poigral z tistimi anstavitvami, ampak še vedno an zečtku je deadzone prevelek, potem pa se odziva glede kak sem nastavu, če ful na mal ga skor tako do konca. Ki se izklopi deadzone.

CD od volana pa mi ne dela tak da prek tistga ne morem. No za silo se čuti filing sam pa ni takega kot pri NFSU ko je zakon. :D

PrimozR ::

Ker volan maš??

Glede na posnetk bo mogu bit richard dobr, sam Fizka je problem. Raj grafika in fizka od CmR2 kot pa od CmR4.

mloncar ::

idealn reli bi bil.. ..grafika od xpand rallyja in fizika od CMR2!!!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

PrimozR ::

Obvezno fizka od dvojke.

skyline ::

grafiki v cmr4 nc ne manka...

PrimozR ::

Zato pa fizki in zvoku.

OrlyTM ::

grafiki v cmr4 nc ne manka...

no ja ... ce smo natancni ... a je ze kdo vidu tako svetlikajoce se rally avtomobile? ... IMO so pretiraval z sencami in odbleski ... rajs bi mal bolj okolico dodelal, kot pa da se avti sajnajo kot pirhi ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

BlackHole ::

A lahko nekdo opiše razliko v fiziki med CMR2 in CMR4, ker vidim da jih kar veliko govori o tem. Ajde!

OrlyTM ::

mah ... kaj pa vem, jst jo ne vidim kej dosti ... mogoc je blo pr dvojki mal vec filinga za brzino in stirka je precej bolj neodpustljiva za voznikove napake ... IMHO tezja ... vendar ko dobis grif, se da zloo lepo pelat in slajdat ...

men je overall boljsa od dvojke.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

PrimozR ::

2 je recmo Finska ful bolša, hitra, napeta. Ovinke zvzš s 4. al pa 5., tko da si kr mal napet a boš zvozu a ne če ne peleš najlepš. K pa ne zvozš, pa fajn avto zjebeš. Pr CmR4 je pa Finska usak ovink z 2., pa še to vn letiš.

Tilen ::

saj boš dobil v pšrste pa boš v 5. peljal spet >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PrimozR ::

Ne gre, te ven odnese.

P.S.: mam volan>:D

PrimozR ::

A ma kdo še čist originaln fajl drivers.cab (al neki tazga-loh je tut drivers\data.cab). Kdor ma nj mi prosm pošle na mail.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210076 (1301) opeter
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815494 (7756) TechBeats
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310846 (5875) mzidy
»

Colin McRae Rally 04

Oddelek: Igre
312080 (1321) LojzePek
»

Colin McRae Rally 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1527459 (5812) Klemenn

Več podobnih tem