» »

WinME & DMA problem

WinME & DMA problem

jakaklec ::

Imam zelo velik problem. Imam Win Me in ko hočem shranit video z MiniDV kamere preko FireWire moram imeti vklopljen DMA na disku s katerim zajemam video. Vse lepo in prav, dokler ne pogledam posnetega videa ali npr. divx-a kje mi racunalnik zmrzne ali se ugasne ali pa kar sam resetira. Tudi npr. pri igranju iger ali pri več odprtih aplikacijah v win se zgodi isto.

Tudi zajeta slika iz kamere ni tako lepa in čista, na robovih so vidni kvadratki. Prej sem imel Win XP in slika je bila čista in zelo ostra.

Če bi kdo kaj vedel naj mi prosim kaj pove o tem DMA v win ME.

Lep pozdrav

ABIT KT7a, AMD 1,2 GHz, Geforce2 MX400 (Inno3D), IBM 40 GB 7200 obratov/min, Pinnacle Firewire, trenutno Win Me (prej Win XP)

jakaklec ::

Prav nobeden nič ne ve? :(

hruske ::

Zakaj si šel na ME če ti je pod XP delalo?
Rad imam tole državico. <3

jakaklec ::

Danes sem naložil nazaj Win XP in kvaliteta slike je ista (slaba, kot na win me). Zgleda da bi moral imeti v compu kakšen kodek, a katerega? Poleg tega pa igre v Win XP sploh ne delajo, včasih mi frizne comp, spet drugič se mi sam od sebe resetira in podobno...

Hvaležen bom vsake pomoči.

pingo76 ::

Ukvarjam se z videomontažo in zame je bila edina svetla točka Win2000 sp3 kjer vse deluje kot bi moralo. WinME pa fuj! WinXP pa če se počutiš srečnega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

trdi disk hitachi

Oddelek: Strojna oprema
282007 (1642) kerrigh
»

A je to normalno al je disk prepočasen?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
442993 (2046) strictom
»

Nepojasnjena visoka obremenitev procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
51010 (892) ElectricMan
»

WinME mi delajo hitreje od WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
221796 (1410) daylight
»

ccc.. vsi s težavami z M§ WinME

Oddelek: Programska oprema
221146 (952) lordgreg

Več podobnih tem