» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
125 / 127
»»

PacificBlue ::

Bo kar kvaliteta slike prevladala:D

edi45 ::

LG C3 je overall najboljši OLED TV, sploh P/P.

andrej69 ::

edi45 ::

Kaj spet neke irelevantne poljske teste lepiš. Vsi vemo, če hočeš najboljšo sliko se stegneš do Sony OLED, če hočeš best overall je LG C3 prava izbira.

Sploh ne bom nič odpiral, dosti je da vidim hdtvpolska in dalje v linku philips..

neverjetni99 ::

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

@edi45 Ne vem, če je ravno tako.

Andrej, sploh ni potrebno nobenih testov. Dovolj je če jih samo stehtaš, pa boš ugotovil, da je Philips pol težji, ker je zgrajen še iz klasičnih materialov, ki imajo v vseh pogledih slabše lastnosti, kot LG, ki je izdelan iz sodobnih kompozitnih materialov. Pa če pogledaš naprimer kompozitna hladilna telesa, ki veliko bolje odvajajo toploto od zakrivljenih aluminjastih plehkov, ki so vgrajeni v Philipsu, je popolnoma jasno, zakaj je doba Philipsovih TVejev kot praviš 5 let, LGejevih pa 10.

mgermo ::

C3 ne more bit best overall, ker je G3 v vseh pogledih boljši.

polde66 ::

mgermo je izjavil:

C3 ne more bit best overall, ker je G3 v vseh pogledih boljši.

Razen po ceni, zato je C3 best P/P.
polde

edi45 ::

mgermo je izjavil:

C3 ne more bit best overall, ker je G3 v vseh pogledih boljši.


Best overall bi po mojem mnenju rekel da je LG G serija, če pa gledamo best overall P/P (price/performance) pa definitivno C3.

puginho ::

edi45 je izjavil:

mgermo je izjavil:

C3 ne more bit best overall, ker je G3 v vseh pogledih boljši.


Best overall bi po mojem mnenju rekel da je LG G serija, če pa gledamo best overall P/P (price/performance) pa definitivno C3.


Bo kar Sony A95, ne vem če obstaja test ki ni tega potrdil

neverjetni99 ::

puginho je izjavil:

edi45 je izjavil:

mgermo je izjavil:

C3 ne more bit best overall, ker je G3 v vseh pogledih boljši.


Best overall bi po mojem mnenju rekel da je LG G serija, če pa gledamo best overall P/P (price/performance) pa definitivno C3.


Bo kar Sony A95, ne vem če obstaja test ki ni tega potrdil


input lag, podprte resolucije in operacijski sistem so na strani LG-ja. Prav tako ima LG več HDMI 2.1 vhodov, 4 napram samo 2 pri Sonyu. Osebno bi raje vzel G3, zaradi gaminga. Drugače samo za gledanje video vsebin, pa je Sony boljši ja.

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

Kaj spet neke irelevantne poljske teste lepiš. Vsi vemo, če hočeš najboljšo sliko se stegneš do Sony OLED, če hočeš best overall je LG C3 prava izbira.

Sploh ne bom nič odpiral, dosti je da vidim hdtvpolska in dalje v linku philips..


HDTVPolska je ena izmed najbolj cenjenih strani, za testiranje televizorjev. In ne vem kaj imaš toliko proti Poljskim stranem.?? Če so to vsi profesionalni ISF kalibratori..!

PacificBlue ::

Za prave teste gres na rtings.com

polde66 ::

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Kaj spet neke irelevantne poljske teste lepiš. Vsi vemo, če hočeš najboljšo sliko se stegneš do Sony OLED, če hočeš best overall je LG C3 prava izbira.

Sploh ne bom nič odpiral, dosti je da vidim hdtvpolska in dalje v linku philips..


HDTVPolska je ena izmed najbolj cenjenih strani, za testiranje televizorjev. In ne vem kaj imaš toliko proti Poljskim stranem.?? Če so to vsi profesionalni ISF kalibratori..!

Sigurno so popolni in nepristranski. Že ob odpiranju strani moram izklopit 2 adblokerja da sploh vidim vsebino. Take si lahko zatakneš nekam.
polde

andrej69 ::

PacificBlue je izjavil:

Za prave teste gres na rtings.com


Prave teste sicer izvajata HDTVTest in pa AVForums, pa tudi HDTVPolska. Rtings v glavnem poda meritve, je pa med vsrticami malo opisano kar se tiče drugih stvari..

Sicer pa kot sem napisal vse te strani so zelo dobre, je pa tako, da so tudi kakšne nemške strani zelo kvalitetne, ker tudi zelo dobro opišejo določene zadeve.

V glavnem pač mora ta, ki testira imeti licenco ISF kalibratorja, in pa seveda spodobno opremo za same meritve.

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Kaj spet neke irelevantne poljske teste lepiš. Vsi vemo, če hočeš najboljšo sliko se stegneš do Sony OLED, če hočeš best overall je LG C3 prava izbira.

Sploh ne bom nič odpiral, dosti je da vidim hdtvpolska in dalje v linku philips..


HDTVPolska je ena izmed najbolj cenjenih strani, za testiranje televizorjev. In ne vem kaj imaš toliko proti Poljskim stranem.?? Če so to vsi profesionalni ISF kalibratori..!

Sigurno so popolni in nepristranski. Že ob odpiranju strani moram izklopit 2 adblokerja da sploh vidim vsebino. Take si lahko zatakneš nekam.


Kateri pa je popoln..? Sicer pa že to veliko pove, da Vincent Teoh vsako leto pokliče na pomoč pri kalibriranju televizorjev za TV Shootout, ravno Maciej Kopra iz HDTV Polska.

Gambino ::

polde66 je izjavil:

mgermo je izjavil:

C3 ne more bit best overall, ker je G3 v vseh pogledih boljši.

Razen po ceni, zato je C3 best P/P.


Pa daljši garanciji, kar tudi šteje!

easyrider3 ::

Price/performance je lahko odvisno od vsakega posameznika saj določene zadeve nekomu nič ne pomenijo. Nekdo kateri rabi samo sliko od TV mu je vseeno koliko HDMI 2.1 ima TV in neke funkcije za boljše izkušnje pri igranju iger. To so stvari katere nobeden ne omenja ampak samo skupno oceno TV in ceno vsi omenjajo in to čisto vsi. Kaj briga penzionista al kar večino ljudi ali ima TV dober input lag,koliko HDMI priključkov
ima kakšno resolucijo pri igranju iger podpira itd....to ni nobeden performance za tistega kateri tega ne potrebuje in je brez veze za njega,nobene točke vredno.

polde66 ::

andrej69 je izjavil:

polde66 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Kaj spet neke irelevantne poljske teste lepiš. Vsi vemo, če hočeš najboljšo sliko se stegneš do Sony OLED, če hočeš best overall je LG C3 prava izbira.

Sploh ne bom nič odpiral, dosti je da vidim hdtvpolska in dalje v linku philips..


HDTVPolska je ena izmed najbolj cenjenih strani, za testiranje televizorjev. In ne vem kaj imaš toliko proti Poljskim stranem.?? Če so to vsi profesionalni ISF kalibratori..!

Sigurno so popolni in nepristranski. Že ob odpiranju strani moram izklopit 2 adblokerja da sploh vidim vsebino. Take si lahko zatakneš nekam.


Kateri pa je popoln..? Sicer pa že to veliko pove, da Vincent Teoh vsako leto pokliče na pomoč pri kalibriranju televizorjev za TV Shootout, ravno Maciej Kopra iz HDTV Polska.

In kaj ima to veze s čimerkoli?
polde

mgermo ::

easyrider3 je izjavil:

Price/performance je lahko odvisno od vsakega posameznika saj določene zadeve nekomu nič ne pomenijo. Nekdo kateri rabi samo sliko od TV mu je vseeno koliko HDMI 2.1 ima TV in neke funkcije za boljše izkušnje pri igranju iger. To so stvari katere nobeden ne omenja ampak samo skupno oceno TV in ceno vsi omenjajo in to čisto vsi. Kaj briga penzionista al kar večino ljudi ali ima TV dober input lag,koliko HDMI priključkov
ima kakšno resolucijo pri igranju iger podpira itd....to ni nobeden performance za tistega kateri tega ne potrebuje in je brez veze za njega,nobene točke vredno.


p/p je fiksen. Price je znan, performance je znan. Zdej če kdo kaj ne potrebuje, to ne spremeni p/p. Torej subjektivne zadeve ne morajo vplivati na objektivna dejstva.

easyrider3 ::

mgermo je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

Price/performance je lahko odvisno od vsakega posameznika saj določene zadeve nekomu nič ne pomenijo. Nekdo kateri rabi samo sliko od TV mu je vseeno koliko HDMI 2.1 ima TV in neke funkcije za boljše izkušnje pri igranju iger. To so stvari katere nobeden ne omenja ampak samo skupno oceno TV in ceno vsi omenjajo in to čisto vsi. Kaj briga penzionista al kar večino ljudi ali ima TV dober input lag,koliko HDMI priključkov
ima kakšno resolucijo pri igranju iger podpira itd....to ni nobeden performance za tistega kateri tega ne potrebuje in je brez veze za njega,nobene točke vredno.


p/p je fiksen. Price je znan, performance je znan. Zdej če kdo kaj ne potrebuje, to ne spremeni p/p. Torej subjektivne zadeve ne morajo vplivati na objektivna dejstva.



Potem za mene in marsi koga ta p/p je brez predmeten saj mene ne zanima 3/4 od TV kaj ima in kaj lahko naredi in vse kar šteje je tisto kar JAZ želim in ne kar drugi pripisujejo. Na koncu ti bodo še v performance šteli vizualnost TV kot,da to kaj pripomore boljši sliki :))

o0o0o0o0o0 ::

Verjetno tudi sam ne veš, kaj si hotel povedat

easyrider3 ::

Jaz vem kaj sem povedal in kaj me edino zanima pri TV briga mene za polovica vsega sranja kar televizorji imajo in ponujajo. Zaradi mene bi lahko TV bili tudi brez zvoka samo,da bi slika bila super in nič drugega. Imeti TV z najboljšo sliko in brez vsega je več vredno kakor povprečen TV z vsem sranjem kar so zmožni sedanji televizorji.

polde66 ::

easyrider3 je izjavil:

Jaz vem kaj sem povedal in kaj me edino zanima pri TV briga mene za polovica vsega sranja kar televizorji imajo in ponujajo. Zaradi mene bi lahko TV bili tudi brez zvoka samo,da bi slika bila super in nič drugega. Imeti TV z najboljšo sliko in brez vsega je več vredno kakor povprečen TV z vsem sranjem kar so zmožni sedanji televizorji.

@darck a se ti malo trola
polde

Pinturicchio ::

Darck je v depresiji zaradi TLC-ja.

fpbs ::

polde66 je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

Jaz vem kaj sem povedal in kaj me edino zanima pri TV briga mene za polovica vsega sranja kar televizorji imajo in ponujajo. Zaradi mene bi lahko TV bili tudi brez zvoka samo,da bi slika bila super in nič drugega. Imeti TV z najboljšo sliko in brez vsega je več vredno kakor povprečen TV z vsem sranjem kar so zmožni sedanji televizorji.

@darck a se ti malo trola

Ne malo, močno.

easyrider3 ::

Jaz vem kaj hočem ali kaj si želim pa čeprav nekako tega ne bom dobil ampak vem pri čem sem. Vem tudi,da mi je vseeno za vse stvari katere ne potrebujem in kakor pravim vem kaj si želim. Saj bom v kratkem tudi nabavil Nvidia Shield,ker me res zanima kako bo on prikazal sliko in tudi prav mi bo prišel.Sigurno pa bom nabavil tudi novega 43" 4K TV in sigurno ne Kitajca ali Korejca pa čeprav bom moral odšteti toliko več bom raje vzel Sony ali mogoče celo Philipsa toliko,da veste.

o0o0o0o0o0 ::

Hvala za info. A bo novi TV imel zvok?

polde66 ::

To bo še heca. Grem stavit da bo dobil pokvarjenega(shilda). Ima nastavitev za pop...
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

easyrider3 ::

Saj nič drugega kakor samo norce se delate po tem forumu in lapate tja u tri dni.

streki ::

Kupi si OLED pa bo ;)

polde66 je izjavil:

To bo še heca. Grem stavit da bo dobil pokvarjenega(shilda). Ima nastavitev za pop...

žleht:)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: streki ()

fpbs ::

easyrider3 je izjavil:

Jaz vem kaj hočem ali kaj si želim pa čeprav nekako tega ne bom dobil ampak vem pri čem sem. Vem tudi,da mi je vseeno za vse stvari katere ne potrebujem in kakor pravim vem kaj si želim. Saj bom v kratkem tudi nabavil Nvidia Shield,ker me res zanima kako bo on prikazal sliko in tudi prav mi bo prišel.Sigurno pa bom nabavil tudi novega 43" 4K TV in sigurno ne Kitajca ali Korejca pa čeprav bom moral odšteti toliko več bom raje vzel Sony ali mogoče celo Philipsa toliko,da veste.

Ja, kje boš pa dobil Philipsa, ki ni Kitajc.

easyrider3 ::

Mišljeno je bilo za tist Kitajca TCL ali Hisense kako je s Philipsom pa me ne zanima je pa zapisano,da jih izdelujejo na Poljskem in verjetno sam veš,da Philips izvira iz Nizozemske. TCL tudi izdelujejo na Poljskem,če še ne veš. Philips @ Wikipedia

TP Vision je registriraan na Nizozemskem in pod njih spada Philips https://www.tpvision.com/about-us/

Why are Philips TVs made in Poland?
----Philips chose to manufacture its TVs in Poland for a variety of reasons. One of the main reasons is the availability of skilled labor and a well-developed supply chain in the country. Poland has a strong tradition in electronics manufacturing, and the country has a large pool of skilled workers who are trained in assembling and manufacturing electronics.

Additionally, Poland has a well-developed infrastructure, including a network of suppliers and logistics providers, which allows Philips to efficiently and effectively produce and distribute its TVs.

fpbs ::

easyrider3 je izjavil:

Mišljeno je bilo za tist Kitajca TCL ali Hisense kako je s Philipsom pa me ne zanima je pa zapisano,da jih izdelujejo na Poljskem in verjetno sam veš,da Philips izvira iz Nizozemske. TCL tudi izdelujejo na Poljskem,če še ne veš. Philips @ Wikipedia
TP Vision je registriraan na Nizozemskem in pod njih spada Philips https://www.tpvision.com/about-us/
Why are Philips TVs made in Poland?
----Philips chose to manufacture its TVs in Poland for a variety of reasons. One of the main reasons is the availability of skilled labor and a well-developed supply chain in the country. Poland has a strong tradition in electronics manufacturing, and the country has a large pool of skilled workers who are trained in assembling and manufacturing electronics.
Additionally, Poland has a well-developed infrastructure, including a network of suppliers and logistics providers, which allows Philips to efficiently and effectively produce and distribute its TVs.

Ja, če že nočeš kitajca, potem lahko vzameš Hisense iz Velenja.

polde66 ::

Hisenseja iz Veleja, panasonika iz turčije, teslo iz češke...JVC iz turčije..
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

easyrider3 ::

fpbs ::

easyrider3 je izjavil:


Ja, kje je pa Philips iz Nizozemske

easyrider3 ::

Saj dobro veste,da Philipsa ni v Ameriki in isto velja za Panasonic zato jih ne boste nkjer videli na kakšnem seznamu.

o0o0o0o0o0 ::

Mene zanima, kako si prišel spet do philipsa, če si ga pa pljuval še pred kratkim

fpbs ::

easyrider3 je izjavil:

Saj dobro veste,da Philipsa ni v Ameriki in isto velja za Panasonic zato jih ne boste nkjer videli na kakšnem seznamu.

To pa ni res, Philips je tudi v Ameriki.

polde66 ::

fpbs je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

Saj dobro veste,da Philipsa ni v Ameriki in isto velja za Panasonic zato jih ne boste nkjer videli na kakšnem seznamu.

To pa ni res, Philips je tudi v Ameriki.

Res je:)
polde

fpbs ::

polde66 je izjavil:

fpbs je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

Saj dobro veste,da Philipsa ni v Ameriki in isto velja za Panasonic zato jih ne boste nkjer videli na kakšnem seznamu.

To pa ni res, Philips je tudi v Ameriki.

Res je:)

A to mi ti odgovarjaš namesto easydarckerja?

polde66 ::

On ti verjetno tega nebi potrdil.
polde

fpbs ::

o0o0o0o0o0 je izjavil:

Mene zanima, kako si prišel spet do philipsa, če si ga pa pljuval še pred kratkim

Ja un prej je bil Kitajc, ta bo pa iz Nizozemske.

scipascapa ::

zrihtal 65 C3 za dobrih 1600€...še kdo hoče?

andrej69 ::

scipascapa je izjavil:

zrihtal 65 C3 za dobrih 1600€...še kdo hoče?


Za takšno ceno, ga tako prodajajo določene prodajalne..

https://www.makspro.si/oled-tv-sprejemn...

https://esvet.com/izdelek/lg-65c31la-ol...

batista ::

neverjetni99 je izjavil:

input lag, podprte resolucije in operacijski sistem so na strani LG-ja. Prav tako ima LG več HDMI 2.1 vhodov, 4 napram samo 2 pri Sonyu. Osebno bi raje vzel G3, zaradi gaminga. Drugače samo za gledanje video vsebin, pa je Sony boljši ja.


Morda bi bilo dobro omeniti še motion interpolation za tiste ki ne prenašajo 24fps zatikanja. V tem je LG boljši od sony (glede na rtings). Ima bolj tekoče predvajanje in manj artefaktov, tako da je tudi za filme s tega vidika LG C3/G3 primernejši.

easyrider3 ::

Zakaj vsak drugače prikaže ali izmeri TV, Rtings ima take rezultate drugi imajo drugačne in potem tretji še drugačne in kaj boš potem verjel. Kakor je večina že povedala Rtings počne tisto kar je najlažje samo naredi neke meritve in to je to tudi non stop nabijanje da je Qd-Oled slabši in poprej se slika zapeče itd.... Rtings jemati resno je isto kakor večina vas tukaj. Rtings je ta zadnji komu verjeti pa tudi Avforums se imajo za neke najboljše a imajo toliko zgrešenih informacij glede TV in malo je takih kateri se veliko osredotočijo v določen TV in ga totalno stestirajo.

neverjetni99 ::

scipascapa je izjavil:

zrihtal 65 C3 za dobrih 1600€...še kdo hoče?


Jaz sem ga kolegu za 1450€ iz big banga :)

fpbs ::

easyrider3 je izjavil:

Zakaj vsak drugače prikaže ali izmeri TV, Rtings ima take rezultate drugi imajo drugačne in potem tretji še drugačne in kaj boš potem verjel. Kakor je večina že povedala Rtings počne tisto kar je najlažje samo naredi neke meritve in to je to tudi non stop nabijanje da je Qd-Oled slabši in poprej se slika zapeče itd.... Rtings jemati resno je isto kakor večina vas tukaj. Rtings je ta zadnji komu verjeti pa tudi Avforums se imajo za neke najboljše a imajo toliko zgrešenih informacij glede TV in malo je takih kateri se veliko osredotočijo v določen TV in ga totalno stestirajo.

Kdo pa misliš, da najbolj realno prikaže rezultate?
««
125 / 127
»»