» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
93 / 96
»»

GupeM ::

Vprašanje za znalce.

Obresti iz Revolut savings accounta in za dve kavi dividend od delnic, kupljenih na Revolutu. Zadevo je treba prijaviti. Ali je to povsem ločeno od dohodnine? Tukaj je treba plačat 25 % od dobička, ne glede na vzdrževane družinske člane? Oz. ali se ti dve postavki upoštevata pri obračunu dohodnine? Sklepam, da ne?

nokken ::

Smo ze kam dlje prisli s tem prijavljanjem obresti od Revoluta? Tisti dokument iz Fursa linkan par postov prej sicer pise tocno o tem, ampak tam je ena stran nakladanja, ni pa zares napisan odgovor na vprasanje "Katero napoved mora vložiti fizična oseba v takem primeru?" (vprasanje 18).
Meni je gospa na Fursu rekla, da naj bi se uporabljal obrazec Doh-Obr (Napoved za odmero dohodnine od obresti (druge obresti)), nekdo pred tem pa je napisal da naj bi bil obrazec Doh-KDVP (Napoved za odmero dohodnine od dobička od odsvojitve vrednostnih papirjev in drugih deležev ter investicijskih kuponov).
In ce je slucajno kdo ze oddal to preko Edavkov, kateri obrazec, ter ce gre res za Doh-Obr, kaksna mora biti tista datoteka, ki se jo pripne zraven (tisti pdf iz Revoluta (Flexible Account Statement) ne gre skozi, ker naj bi bil csv file, ter kot drugo, za vsak mesec, ko naj bi se izplacale obresti naresi nov zapis o "Podatki o izplačevalcih obresti in izplačanih obrestih (druge obresti)"? Gospa na Fursu ni bila pravi naslov za pomoc pri izpolnjevanju obrazca tako da...

ducy ::

Zdravo,

Zavezanec mora oddati:

-Napoved za odmero dohodnine od drugih obresti:
https://edavki.durs.si/EdavkiPortal/ope...
in
- Napoved za odmero dohodnine od dobička od odsvojitve vrednostnih papirjev in drugih deležev ter investicijskih kuponov:
https://edavki.durs.si/EdavkiPortal/ope...
(čeprav, tega zadnjega ne znam, izpolnit :|)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ducy ()

nokken ::

Pa prvega? Napoved za odmero dohodnine od obresti (druge obresti))? Katero datoteko oz. kaj moras pripeti tam ter kaj mora vsebovati in v kaksni obliki?

mtosev ::

https://ibb.co/9vKBHHb

Mi lahko kdo pomaga to izpolniti, ker ne znam?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mrgapo ::

Kar se tiče Revolut savings. Sem ravno včeraj govoril z davčno.

Obresti je potrebno napovedati. Jaz bom verjetno spisal program k bo tole obdelal pa pripravil datoteko za uvoz v Edavke.
Poleg tega pa je beležiti polog in dvig na ta račun (Kot nakup in prodaja točk sklada. Točka sklada ima pa vedno vrednost 1). Pri čemer morate obresti beležiti kot polog, sicer vam lahko računajo dobiček dvojno.

Će pa ima kdo že primere datotek za oddajo v eDavkih se pa priporočam.

mtosev ::

Ima kdo kakšen guide kako izpolniti? Jaz sem zmeden in ne znam izpolniti. Vsaka pomoč bi bila dobrodošla.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

DamijanD ::

mrgapo: a ni rečeno, da ni treba za vsak dan posebej ampak lahko v skupnem znesku?

ducy ::

primer za Revolut. (to je simpl)



Kako se pa izpolni "- Napoved za odmero dohodnine od dobička od odsvojitve vrednostnih papirjev in drugih deležev ter investicijskih kuponov":
https://edavki.durs.si/EdavkiPortal/ope...
bi pa tud sam prosil za primer.

Lahko se sname PDF in se nanj vpišejo podatki. Če lahko kdo poda nek primer za X sredstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ducy ()

trinitron1 ::

ne najdem paypal teme, kje je? kako ste rešli problem ko ne dobite SMS za 2FA ?

gansta ::

Po vseh plačilih stroškov itd. prideš na kaj 2.6%, tole se ne izplača pa še tveganje je nad 22k€

delavec44 ::

Za kaj bi za DOH-OBR moral pripenjati kakšno datoteko? Izpolniš letni znesek in je. Saj priloge niso obvezne, naj si sami kontrolirajo kakor želijo.

Tista CSV datoteka je za avtomatski uvoz. Pač ročno izpolniš en zapis.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

ducy je izjavil:

primer za Revolut. (to je simpl)



Kako se pa izpolni "- Napoved za odmero dohodnine od dobička od odsvojitve vrednostnih papirjev in drugih deležev ter investicijskih kuponov":
https://edavki.durs.si/EdavkiPortal/ope...
bi pa tud sam prosil za primer.

Lahko se sname PDF in se nanj vpišejo podatki. Če lahko kdo poda nek primer za X sredstva.

A samo tole kar si napisal prepišem? A je to 100% za Revolut?

Sem prepisal in oddal. Upam, da je točno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

DamijanD ::

Rok je 28.2 a ne?

mtosev ::

Da.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Dzhimen ::

gansta je izjavil:

Po vseh plačilih stroškov itd. prideš na kaj 2.6%, tole se ne izplača pa še tveganje je nad 22k€


Bruto obrestna mera je 4,01%.
FURS si pobere četrtino bruto obresti, torej 1,0025%.
Revolut si pobere 0,9% kot provizijo.

Torej 4,01% - 1,0025% - 0,9% = 2,1075%.

Prdec čez 2% je dejanska obrestna mera za Revolut Savings. Bolš kot nič sicer, ampak vseeno bi blo vredno prečekirat mogoče Trade Republic, ker so postali banka decembra, tam je 4% OM al nekaj takega. Pa še oprostitev davka do 1000€, kar ne velja za Revolut Savings.

Thomxy ::

Za obresti je dovolj izpolniti letno vsoto, datum 31/12/2023. In priložiti izpisek.

nokken ::

delavec44 je izjavil:

Za kaj bi za DOH-OBR moral pripenjati kakšno datoteko? Izpolniš letni znesek in je. Saj priloge niso obvezne, naj si sami kontrolirajo kakor želijo.

Tista CSV datoteka je za avtomatski uvoz. Pač ročno izpolniš en zapis.

Sem imel poln k in naredil tocno to. Oddal Doh-Obr dal podatke notri, skupno vsoto obresti in oddal. Ce jim kaj ni prav, me bodo ze opozorili. Ce bi moral izpolniti se kaj drugega kot zgolj Doh-Obr bodo pa tudi povedali, ker gospa na Fursu mi je rekla, da je izkljucno ta obrazec, sem pa glede tega malo skepticen, ker kolikor sem lahko ugotovil po telefonu in casu, ki ga je potrebovala da je nasla "pravi" obrazec oz. njegovo ime, imam feeling da ni imela pojma, tako da nisem 100% ce je prav. Ampak tam so tako rekli in to so dobili. Ce bodo zeleli se kaj vec bodo pa povedali. S tem je zame zaenkrat stvar zakljucena.

gansta ::

Dzhimen je izjavil:

gansta je izjavil:

Po vseh plačilih stroškov itd. prideš na kaj 2.6%, tole se ne izplača pa še tveganje je nad 22k€


Bruto obrestna mera je 4,01%.
FURS si pobere četrtino bruto obresti, torej 1,0025%.
Revolut si pobere 0,9% kot provizijo.

Torej 4,01% - 1,0025% - 0,9% = 2,1075%.

Prdec čez 2% je dejanska obrestna mera za Revolut Savings. Bolš kot nič sicer, ampak vseeno bi blo vredno prečekirat mogoče Trade Republic, ker so postali banka decembra, tam je 4% OM al nekaj takega. Pa še oprostitev davka do 1000€, kar ne velja za Revolut Savings.


Uff tole se pa skorajda ne splača + ker moraš še vse to urejati s Fursom, pa ko si izplačaš moraš po pravilih še enkrat prijaviti.

delavec44 ::

Dzhimen je izjavil:

gansta je izjavil:

Po vseh plačilih stroškov itd. prideš na kaj 2.6%, tole se ne izplača pa še tveganje je nad 22k€


Bruto obrestna mera je 4,01%.
FURS si pobere četrtino bruto obresti, torej 1,0025%.
Revolut si pobere 0,9% kot provizijo.

Torej 4,01% - 1,0025% - 0,9% = 2,1075%.

Prdec čez 2% je dejanska obrestna mera za Revolut Savings. Bolš kot nič sicer, ampak vseeno bi blo vredno prečekirat mogoče Trade Republic, ker so postali banka decembra, tam je 4% OM al nekaj takega. Pa še oprostitev davka do 1000€, kar ne velja za Revolut Savings.


Najprej si Revolut odšteje provizijo in potem fursu daš od tega 25%.

Dzhimen ::

Ni res, prijaviti je potrebno bruto obresti, brez odštetih provizij.
FURS ne priznava teh provizij kot stroškov.

V zvezi z vašim vprašanjem pojasnjujemo: skladno s 83. členom Zakona o dohodnini -ZDoh-2 predstavljajo davčno osnovo za obdavčitev drugih obresti, dosežene obresti. Davek se torej plača od (bruto) zneska doseženih obresti. Pod vrsto obresti pa je potrebno v vašem primeru označiti; Dohodek dosežen na podlagi delitve prihodkov vzajemnega sklada v obliki oresti.

gansta ::

Torej si na koncu se na slabsem ?

delavec44 ::

Dzhimen je izjavil:

Ni res, prijaviti je potrebno bruto obresti, brez odštetih provizij.
FURS ne priznava teh provizij kot stroškov.

V zvezi z vašim vprašanjem pojasnjujemo: skladno s 83. členom Zakona o dohodnini -ZDoh-2 predstavljajo davčno osnovo za obdavčitev drugih obresti, dosežene obresti. Davek se torej plača od (bruto) zneska doseženih obresti. Pod vrsto obresti pa je potrebno v vašem primeru označiti; Dohodek dosežen na podlagi delitve prihodkov vzajemnega sklada v obliki oresti.


No, potem sem že zajebal. Logično je prijaviti izplačane obresti, ne pa neke fiktivne bruto.

Zakaj pa furs teh stroškov ne priznava? Glede na to, da meni v appu piše, da imam 3,11% obresti in ne 4%.

Zgodovina sprememb…

Dzhimen ::

Če gledaš izpisek, ti prejmeš vsak dan bruto obresti. In te obresti FURS zanimajo.
To, da ti plačaš potem revolutu provizijo, jih ne briga, in tega ne moreš uveljavljat kot strošek, ker to na obrazcu za "druge obresti" ni možno.

Tako da ja, neto izplačilo je zaradi tega obračunavanja davka nižje, in pridemo na efektivno obrestno mero malo čez 2%.

delavec44 ::

Če gledaš izpisek ja. App pa prikazuje neto kar dobiš ven. Kakorkoli je to formalno gledano narobe, da plačujemo davek na stroške. Tega denarja ti nikoli niso izplačali.

Dzhimen ::

Ja izpisek je pomemben. To kar ti v aplikaciji piše ni relevantno, ker to je samo nek user-friendly izpis ki ga prikazuje revolut.
Ti si bruto obresti prejel od Fidelity sklada, v katerega revolut v tvojem imenu nalaga denar. In to moraš formalno gledano prijavljat FURS-u. In provizijo, ki jo plačuješ Revolutu za to storitev, si ne moreš uveljavljat kot stroške.

Se pa seveda strinjam da to ni logično. Plačujemo davek na denar, ki ga nikoli nismo videli. Ampak tako je treba prijavit na FURS, kaj čmo...

Thomxy ::

Jah... Obresti so tiste, ki dobiš od sklada. To, da s tem denarjem plačuješ Revolut za neko storitev, ker se vlaganja nisi lotil samostojno, je za državo brezpredmetno.

dejanslo ::

Pa ste vi ziher, da ni ta vaš procent stroškov procent na same nabrane obresti in ne na glavnico? Ker to je zanemarljivo malo in se nekako sklada z mojim izpiskom, oz pri meni je preračunano še manj teh stroškov (cca 0,76% na "obresti"). Hvala Deejay in ostalim za doprinos v temo.
There`s More Than One Way To Do It

Dzhimen ::

Bruto obresti so trenutno 4,01%. Se pravi za vloženih 1000€ v enem letu dobiš 40,10€.
Revolut pobere 0,9% kot provizijo. Se pravi pri 1000€ ti v enem letu pobere 9€.

Skupne neto obresti ki jih vidiš v aplikaciji so 3,11% (torej 4,01% - 0,9%), kar pomeni da v enem letu za 1000€ dobiš 31,10€ izplačano.

Revolutov delež je cca 22% od bruto obresti (0,9/4,01, ali drugače 9€/40,10€).
FURS-ov delež je 25% od bruto obresti, tako da tebi ostane malo več kot polovica bruto obresti, kar nanese, kot rečeno, prdec čez 2% letno.

energetik ::

Torej sem na praktično istem, kot če na svoji banki vežem za 1 leto po 2,5%. S tem da to je zazihran, Revolut savings pa ne, lahko da se tudi znižajo med letom.
vires in numeris

delavec44 ::

Dzhimen je izjavil:

Ja izpisek je pomemben. To kar ti v aplikaciji piše ni relevantno, ker to je samo nek user-friendly izpis ki ga prikazuje revolut.
Ti si bruto obresti prejel od Fidelity sklada, v katerega revolut v tvojem imenu nalaga denar. In to moraš formalno gledano prijavljat FURS-u. In provizijo, ki jo plačuješ Revolutu za to storitev, si ne moreš uveljavljat kot stroške.

Se pa seveda strinjam da to ni logično. Plačujemo davek na denar, ki ga nikoli nismo videli. Ampak tako je treba prijavit na FURS, kaj čmo...


Se strinjam sedaj, da imaš prav. Jaz sem že oddal napoved z neto zneskom. Jebatga, ne grem sedaj popravljati, ker bom še bolj sumljiv. Razlika je pod 10EUR, upam da me ne hakljajo v to.

Sem pa vse premaknil na Trade Republic. Tam je 4% in vse dobiš ven. Prav tako ni težav s temi delnicami, pa še jamstvo je 100kEUR.

Na Revolutu sem pustil 1kEUR za sproti, ker je lažje premakniti ven za porabo (instant). Pri TR čakaš 1-2 delovna dneva.

Zgodovina sprememb…

gansta ::

energetik je izjavil:

Torej sem na praktično istem, kot če na svoji banki vežem za 1 leto po 2,5%. S tem da to je zazihran, Revolut savings pa ne, lahko da se tudi znižajo med letom.


Pa še zavarovano imaš do 100k€, ker na Revolut nimaš nad 22k€

Pro ::

A pri TR se pa sigurno to obravnava kot obresti od denarnih depozitov?

delavec44 je izjavil:

Dzhimen je izjavil:

Ja izpisek je pomemben. To kar ti v aplikaciji piše ni relevantno, ker to je samo nek user-friendly izpis ki ga prikazuje revolut.
Ti si bruto obresti prejel od Fidelity sklada, v katerega revolut v tvojem imenu nalaga denar. In to moraš formalno gledano prijavljat FURS-u. In provizijo, ki jo plačuješ Revolutu za to storitev, si ne moreš uveljavljat kot stroške.

Se pa seveda strinjam da to ni logično. Plačujemo davek na denar, ki ga nikoli nismo videli. Ampak tako je treba prijavit na FURS, kaj čmo...


Se strinjam sedaj, da imaš prav. Jaz sem že oddal napoved z neto zneskom. Jebatga, ne grem sedaj popravljati, ker bom še bolj sumljiv. Razlika je pod 10EUR, upam da me ne hakljajo v to.

Sem pa vse premaknil na Trade Republic. Tam je 4% in vse dobiš ven. Prav tako ni težav s temi delnicami, pa še jamstvo je 100kEUR.

Na Revolutu sem pustil 1kEUR za sproti, ker je lažje premakniti ven za porabo (instant). Pri TR čakaš 1-2 delovna dneva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pro ()

gansta ::

Če kdo rabi invite za TR: https://ref.trade.re/m3bztjx0

dejanslo ::

Dzhimen je izjavil:

Bruto obresti so trenutno 4,01%. Se pravi za vloženih 1000€ v enem letu dobiš 40,10€.
Revolut pobere 0,9% kot provizijo. Se pravi pri 1000€ ti v enem letu pobere 9€.

Skupne neto obresti ki jih vidiš v aplikaciji so 3,11% (torej 4,01% - 0,9%), kar pomeni da v enem letu za 1000€ dobiš 31,10€ izplačano.

Revolutov delež je cca 22% od bruto obresti (0,9/4,01, ali drugače 9€/40,10€).
FURS-ov delež je 25% od bruto obresti, tako da tebi ostane malo več kot polovica bruto obresti, kar nanese, kot rečeno, prdec čez 2% letno.


Razumem, kar želite povedati, saj je logično. Verjetno je "Service fee" tisto, kar so Revolutovi stroški, in se tudi v appu vidi pri vsaki transakciji, če se klikne nanjo? Pri meni je to manj kot procent višine same obresti.
There`s More Than One Way To Do It

trinitron1 ::

jutri dobim nov telefon. Kakšna posebnost glede premeščanja revolut app na novi telefon? (gre se za dva samsung ki skopirajo vse na drugi fon)

mtosev ::

Še enkrat te bo verificiralo. Slikal se boš.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

deco16 ::

U bistvi če tko pogledaš pol se še bolj splača za kak premium al neki plačevat račun, ker ti manj poberejo service feeja katerega boš nekako itak mogu 25% plačat.

Seveda če varčuješ neke konkretne peneze, za 1k je brezveze.

energetik ::

mtosev je izjavil:

Še enkrat te bo verificiralo. Slikal se boš.
Kaj bo verificiralo?? Račun je vezana telefonsko, ne pa na telefon.

Sicer pa sem namesto v savings, na Revolutu nabavil še par delnic PFE. Predvidevam, da bom v letu, dveh naredil večkratnik tistega drobiža 3,1%... >:D
vires in numeris

amacar ::

Ko namestis app na nov telefon moras zaradi varnosti se enkrat narediti selfie. Verjetno primerjajo s prejsnjo sliko.

delavec44 ::

amacar je izjavil:

Ko namestis app na nov telefon moras zaradi varnosti se enkrat narediti selfie. Verjetno primerjajo s prejsnjo sliko.


Včasih ja, včasih ne.

Včasih se moraš ponovno slikati čez čas tudi na istem telefonu.

mtosev ::

Jaz ga imam na tablici in phonu pa sem se na obeh slikal samo 1 krat.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

energetik ::

delavec44 je izjavil:

amacar je izjavil:

Ko namestis app na nov telefon moras zaradi varnosti se enkrat narediti selfie. Verjetno primerjajo s prejsnjo sliko.


Včasih ja, včasih ne.

Včasih se moraš ponovno slikati čez čas tudi na istem telefonu.
Sem že na 2 telefonu namestil, pa nikoli ni bilo treba delati selfija. Samo ob odprtu računa.
Saj si na istem, če se odlogiraš iz aplikacije. Rabiš samo svojo telefonsko (ali mejl) in PIN.

Sicer meni ta način ni tako všeč. Telefonska se da shekati. Precej raje bi videl sistem kot pri kriptoborzah; username/password in TOTP 2FA.
vires in numeris

trinitron1 ::

hvala folk. Sprva sem včeraj hotel napisat Mtosev-u da naj ne naklada, a glej to danes, prenesem vse na nov tel in Revolut mi rekel da se morem slikat.
Sicer nobena posebnost, vpišeš pin, login, selfie je rablo 1 sec za verificirat.
Vse rešeno, nobenih težav!

energetik ::

trinitron1 je izjavil:

hvala folk. Sprva sem včeraj hotel napisat Mtosev-u da naj ne naklada, a glej to danes, prenesem vse na nov tel in Revolut mi rekel da se morem slikat.
Sicer nobena posebnost, vpišeš pin, login, selfie je rablo 1 sec za verificirat.
Vse rešeno, nobenih težav!

Si zamenjal tudi telefonsko?
Ker jaz sem se zdajle odlogiral, spucal cache in sem bil na istem kot če bi naložil na nov telefon. Nobenega selfija ni bilo treba.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

trinitron1 ::

energetik je izjavil:

trinitron1 je izjavil:

hvala folk. Sprva sem včeraj hotel napisat Mtosev-u da naj ne naklada, a glej to danes, prenesem vse na nov tel in Revolut mi rekel da se morem slikat.
Sicer nobena posebnost, vpišeš pin, login, selfie je rablo 1 sec za verificirat.
Vse rešeno, nobenih težav!

Si zamenjal tudi telefonsko?
Ker jaz sem se zdajle odlogiral, spucal cache in sem bil na istem kot če bi naložil na nov telefon. Nobenega selfija ni bilo treba.

ista telefonska. Telefon iz s23 ultra na s24 ultra. Pa je hotel selfie

amacar ::

Če se odlogiraš ni enako, ker imajo shranjen id naprave. Sem pravkar naložil na tablico (kjer še nikoli nisem imel appa naloženega) in je vprašalo za selfie, ter vrglo notification na telefon.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

delavec44 ::

energetik je izjavil:

trinitron1 je izjavil:

hvala folk. Sprva sem včeraj hotel napisat Mtosev-u da naj ne naklada, a glej to danes, prenesem vse na nov tel in Revolut mi rekel da se morem slikat.
Sicer nobena posebnost, vpišeš pin, login, selfie je rablo 1 sec za verificirat.
Vse rešeno, nobenih težav!

Si zamenjal tudi telefonsko?
Ker jaz sem se zdajle odlogiral, spucal cache in sem bil na istem kot če bi naložil na nov telefon. Nobenega selfija ni bilo treba.


To niti zdaleč ni enako kot če zamenjaš telefon. Mogoče če bi nadgradil OS kdaj zakonplicira, drugače pa ne.

GupeM ::

energetik je izjavil:

trinitron1 je izjavil:

hvala folk. Sprva sem včeraj hotel napisat Mtosev-u da naj ne naklada, a glej to danes, prenesem vse na nov tel in Revolut mi rekel da se morem slikat.
Sicer nobena posebnost, vpišeš pin, login, selfie je rablo 1 sec za verificirat.
Vse rešeno, nobenih težav!

Si zamenjal tudi telefonsko?
Ker jaz sem se zdajle odlogiral, spucal cache in sem bil na istem kot če bi naložil na nov telefon. Nobenega selfija ni bilo treba.

To ni isto kot menjava telefona. Mislim, da bi pa povrnitev v tovarniške nastavitve že povzročila potrebo po novi sliki.

energetik ::

To pa kar neki. WTF ima moja fotka veze z accountom? Če si poškodujem obraz, se ne morem več logirat...
Morda razumem prvič, da slikaš sebe in osebno.
vires in numeris
««
93 / 96
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
605135553 (1348) J.McLane
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562132804 (7568) _janezvalva_
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
617121587 (10892) Karen
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261110156 (38077) Andro457

Več podobnih tem